İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı Açıklandı - Sürpriz isimler

Meral Akşener'in liderliğini yaptığı İYİ Parti'nin Kahramanmaraş İl Başkanlığına atanan Dr. Faruk Atlı il ve ilçe teşkilatlarını açıkladı. İYİ Parti teşkilatlarında sürpriz isimler dikkat çekti.

İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı Açıklandı - Sürpriz isimler

Meral Akşener'in liderliğini yaptığı İYİ Parti'nin Kahramanmaraş İl Başkanlığına atanan Dr. Faruk Atlı il ve ilçe teşkilatlarını açıkladı. İYİ Parti teşkilatlarında sürpriz isimler dikkat çekti. İYİ Parti Teşkilatlarında Ak Parti ve CHP''nin yanısıra MHP'nin çok önemli isimleri yer alıyor.

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Kurucu Başkanı olarak atanan ülkücü camianın tanınmış isimlerinden Dr. Faruk Atlı yaptığı basın toplantısında "Yalnızca Kahramanmaraş için değil ama Türkiye için bir güneş doğuyor çünkü. Bu güneş, süregelen kavgaları eritecek, Türkiye’yi sımsıcak duygularla saracak güçtedir. Bu güneş iyi olan her şeye adaydır, iyi olan her şeyi davet etmektedir ve daha iyi bir Türkiye’yi işaret etmektedir. Evet biz İyi bir Türkiye için yola çıktık. Ve artık rahat bir nefes almış, gerçekten zengin, adaletli ve hiç durmaksızın koşan bir Türkiye’nin inşaasına başlıyoruz. İşte ben de bu hareketin içerisinde yer aldığım için hem onur duyuyorum hem de bir an evvel çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum." diye konuştu.

Atlı konuşmasına söyle devam etti:

Şahsım özelinde konuşacak olursam, açıkçası vatandaşımla birlikte yol yürümek, onlarla birlikte çalışıp projeler üretmek, dert dinleyip çözüm için kafa yormak zaten bana yabancı değildi. Çünkü Tabip odası ya da Türkocağı başkanlığı yaptığım dönemlerde, bunların yanı sıra Başhekimlik veya sağlık Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü yaptığım dönemlerde ekip olma ruhunun önemini kavramış ve günlerce, haftalarca bıkmaksızın çalışmanın üretmenin hazzını hissetmiştim. Şimdi ise edindiğim naçizane tecrübelerimle siyasetteyim. Aslında yalnız da değilim, yanımda sizler varsınız, yanımda sizler olacaksınız ki bu her şeyin en iyisine layık memleketi hakettiği yere getirelim. Sözlerimden de anlaşılacağı üzere bu açıklama aynı zamanda siz değerli vatandaşlarıma bir davettir. Bu güzel ülkede daha iyi şeyler gerçekleşmesinin vaktinin geldiği ortadadır. Ve buradan hareketle de her birimize görev düşmektedir.

İyi Parti’de benim gibi arkadaşları, yani yorulmak için adeta dünden hevesli olan gönüllüleri gördükçe, hevesim perçinleniyor. Yüreğimde yanan bu ümit ateşini umarım gözlerime de yansıtabilmişimdir. İşte bu heyecan ile nihayet diyebilirim ki gün çalışma günüdür. Çalışacağız ki, hep beraber ülkece içinde bulunduğumuz girdaptan çıkalım; çalışacağız ki, güçlü Türkiye’nin ayak seslerini tüm dünyaya duyuralım; çalışacağız ki çocuklarımızın geleceğini garanti edelim ve yüzlerini güldürelim; çalışacağız ki, yüreği vatan için çarpan insanlarla dolu bu güzel ülkede, farklı düşüncelere sahip tüm vatanperverlerin aynı sofrada buluşmasını sağlayalım; çalışacağız ki bu ülkede bir daha hiçbir vatan haini seçilmiş iktidara operasyon çekmeye kalkışmasın; çalışacağız ki ayakları yere basan bağımsız Türkiye’nin fotoğrafını herkese gösterelim ve çalışacağız ki Atatürk gibi bizler de; “az zamanda çok ve büyük işler yaptık” diyebilelim. Sözün özü değerli arkadaşlarım; Niyetimiz iyi, yolumuz iyi, partimiz iyi… İyi Parti Kahramanmaraş’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı olsun.

Ben bu vesileyle bir şeyi de önemle vurgulamak istiyorum. Şu anda aramızda bulunan ve bulunmayan, bugüne dek hangi partiye oy vermiş olursa olsun, ülkesini sevdiğinden bir an bile şüphe etmediğim tüm kıymetli Kahramanmaraşlı hemşehrilerime selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum. Eğer iyi olacaksak bunu hep birlikte kurduğumuz bir inanç sayesinde gerçekleştireceğimizi biliyorum. Türkiye’ye her birimiz evet belki başka pencerelerden bakmış olabiliriz ancak şurada şüphe yok ki, pencereden görmek istediğimiz manzara aynıdır. Hepimiz aynı iyi manzarayı görmek istiyoruz. Ben sizin doktorunuz, ağabeyiniz, kardeşiniz, evladınız, arkadaşınız oldum ve bunlarla da hep gurur duydum. Bugün ise her birinizle aynı zamanda yol arkadaşı olmak istiyorum.

Evet söz yol arkadaşlarıma gelmişken; binlercesi ile birlikte omuz omuza, kol kola çalışacağımız yol arkadaşlarımızdan bazı İl Yöneticilerimizi ve İlçe Başkanlarımızı sizlere tanıtmak istiyorum;

MUHARREM ARIKAN: İyi Parti İl Yöneticisi, Engin siyasi tecrübesi ile çok yakından tanıdığınız biri

AHMET AKPINAR: İyi Parti İl Yöneticisi, Emekli Eğitim İdarecisi,

TUNA MEŞE: İyi Parti İl Yöneticisi Emekli Banka Müdürü

RAMAZAN HURÇ: İyi Parti İl Yöneticisi, Bir önceki dönem Ak Parti Göksun Belediye Başkanı

SABAHAT KÜPELİKILIÇ: İyi Parti İl Yöneticisi, Emekli Eğitimci,

BÜNYAMİN DEMİRCİOĞLU: İyi Parti İl Yöneticisi, Eczacı, CHP eski İl Yöneticisi

SÜLÜN SELEN KAMER: İyi Parti İl Yöneticisi, Demokrat Parti eski İl Yöneticisi

FATİH KIZDIRICI: İyi Parti İl Yöneticisi, Avukat

NESLİHAN KOCA NERGİS: Avukat, Dulkadiroğlu Belediyesi MHP eski Başkan Adayı, İyi Parti Dulkadiroğlu Kurucu İlçe Başkanı

KÜRŞAD ALİ YILDIRIM: Avukat, AKP Milletvekili Aday Adayı, İyi Parti Elbistan Kurucu İlçe Başkanı

ADEM YILDIZ: İş Adamı, 3 Dönem DP Çoğulhan Belediye Başkanı, MHP Afşin Belediye Başkan Adayı, İyi Parti Afşin Kurucu İlçe Başkanı

OKTAY KAYIRAN: Emekli Eğitimci, Göksun İlçe Milli Eğitim Eski Müdürü, İyi Parti Göksun Kurucu İlçe Başkanı

ALİ ÇATALBAŞ: Emekli İmam, MHP Andırın Eski İlçe Başkanı, MHP Andırın Belediyesi Eski Başkan Adayı, İyi Parti Andırın Kurucu İlçe Başkanı

LEVENT SÜMEN: Harita Mühendisi, İyi Parti Pazarcık Kurucu İlçe Başkanı

KEMAL PEKMEZ: Emekli Eğitimci, Türkoğlu Kurucu İlçe Başkanı

MUSTAFA TUNÇ: İş Adamı, MHP Belediye Eski Meclis Üyesi, İyi Parti Çağlayancerit Kurucu İlçe Başkanı

VAHAP POLAT: İş Adamı, Güneydoğu’da Şehit Polis babası, DP Nurhak Eski İlçe Başkanı, İyi Parti Nurhak Kurucu İlçe Başkanı

MEHMET ŞAHİN: Eğitimci, Besici, Tüccar, İyi Parti Ekinözü Kurucu İlçe Başkanı

12 Şubat Kurucu İlçe Başkanlığı belirleme için çalışmalarımız sürmektedir

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ökkeş
Ökkeş - 11 ay Önce

Hayırlı olsun. Akp herkes bana mecbur oy verecek şımarıklığında Akp ye alternatif olması iyi oldu

Ökkeş
Ökkeş - 11 ay Önce

Akp hakkında hergün bir yolsuzluk, hırsızlık iddiaları var. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Akp den biri para geldi, biri gitti diyor, biri bişey sattı diyor öbürü sahte diyor işin doğrusu bu kadar çelişkili ifadeler insanın kafasını karıştırıyor

kazım
kazım - 11 ay Önce

İYİ olur inşAllah. Kahramanmaraş da Tam otobüs bileti:2.300 Tl
Mersinde Tam otobüs bileti:1.75TL
Alternatif güçlü bir iktidar adayı parti İYİ olur
yoksa yakında tam bilet 3 TL olur

ismet
ismet - 11 ay Önce

Hayırlı olsun. İnşAllah iktidar olur. Ak partinin ilk döneminde yaptığı demokrasiyi, hukuku, adaleti, bağımsız yargıyı getirirler.

Ceyhan
Ceyhan - 11 ay Önce

Bunlar çok iyi havalarını alırlar. Bir de nal toplarlar. Oyu da nah toplarlar. Bunu da buraya yazıyorum geleceğe belge olsun. Demiştim dediğimde kimse bana üfürüyorsun demesin.

Seyhan
Seyhan @Ceyhan - 11 ay Önce

Sen gönlünden geçeni yazmışsın da birde gerçekler var ortada. Karışıma bakarsan ağırlıklı MHP olmak üzere AKP ve CHP'den isimlerle oluşan vatansever bir parti olarak görünüyor. Ezber ağızla konuşmayalım. Bekleyelim görelim.

yakup
yakup - 11 ay Önce

tutunamayan önceliği kendi çıkarı olan hainlerin hepsi bu partide toplandı.

Pukay
Pukay @yakup - 11 ay Önce

Partilerinin çözümsüzlüğünden sıkılan ve tek çıkarı vatanseverlik olanların hepsi bu partide toplandı. Allah yollarını açık etsin.

vatansever
vatansever - 11 ay Önce

geçenlerde bir arkadaşım şöyle anlatıyordu,bundan önceki dönemlerde ak parti milletvekili adayları 7 sıradada olsa kendini milletvekili sayıyordu,iyi partinin bu kadar kalite vatansever teşkilatlarını görünce anladımki ak partide 4 sıraya gelen vekil adayı nın bacakları titreyecek.

SARI
SARI - 11 ay Önce

maraş ta bir vekil cıkarı yor du mhp onu da a k p ye verirsiniz hep bu olur

46
46 - 11 ay Önce

alternatifler olmalı,tek partiye mahkum kalmak istemiyoruz.ama bir de fetö gerçeği var.bu parti ve oluşum fetönün neresinde?

selam
selam - 11 ay Önce

Bunların hepsi MHP de CHP de AKP de güven vermedikleri için arzu ettikleri yerlere getirilmeyen canlılar bunlara kimse oy vermez. Şöyle bir baktım bunlardan geçmiş dönemde bulundukları partilere hiç bir hayır gelmemiş ki memlekete ülkeye gelsin. Bunlar hiç bir zaman iyi olmamışlarki partinin adı iyi olunca iyi olsunlar hepsi menfaatleri için çalışan insanlar bir noktada iyi olmuş bu menfeatçi insanlardan chp Akp Mhp kurtulmuş böylece halkta bunlara yakın zamanda gereken dersi verir dahada bu partilere geride dönemezler inşAllah ülke ve şehrimiz adına güzel bir sonuç oluşur. bunlar gibi biraz daha var onlar biraz bunlardan kurnaz iyi partinin durumunu görmek isteyen kurnaz menfeatçiler inşAllah onlarda buraya geçerde onlardanda bu ülke ve il kurtulur.

Ceyhan
Ceyhan - 11 ay Önce

Siz daha çok düş görürsünüz vatanını sevenler bunların ne halt olduğunu biliyor

Necati
Necati - 11 ay Önce

Akp tarafından MHP ye alternatif olarak kurulup desteklenen ve MHP yi baraj altında bırakarak seçimlerde akp ve CHP olarak sadece iki partili bir düzen kurulup 400 vekili akp saflarına katmak için kurulmuş MHP oylarını bölmek için kurulmuş bir parti. Sonuç AKP açısından iyi olur umarım ülke açısından da iyi olur hadi hayırlısı.

adem gumus k.maras
adem gumus k.maras - 6 ay Önce

RABBIM BIZIMLE ALLAHA EMANET OLUN


SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126