Kahramanmaraş'a Genel Sekreter dayanmıyor!

Kahramanmaraş'ta 2 büyük kamu, kurum ve kuruluşunda yeni genel sekreter ataması yapıldı. Belediye, Üniversitede genel sekreterlerin görevinden alınıp atama yapılması yapılırken, ticaret odasının genel sekreteri ise hala bulunamadı. 

Kahramanmaraş'a Genel Sekreter dayanmıyor!

Hal böyle olunca Kahramanmaraş’a genel sekreter dayanmıyor yorumları yapıldı. Ticaretin merkezi haline gelen Kahramanmaraş’ta Ocak ayından bu yana süren Genel Sekreter alınması ve görevine tekrar atanması dikkatlerden kaçmadı. İlk olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde başlayan Genel Sekreterin alınma olayına, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası daha sonra ise Kahramanmaraş Sütçü İmam eklendi. Temmuz ayında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreterlik görevini yürüten Züver Çetinkaya görevinden alınarak yerine DR. Rüstem Keleş Getirildi. Daha bu haber tazeliğini korurken, ikinci genel sekreter alınma olayı Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasında yaşandı. KMTSO Genel Sekreteri Akif Pakdil, yönetim kurulunun onayı ile görevinden alındı. Bu haber gündemdeki tazeliğini korurken üçüncü genel sekreter alınma olayı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde gerçekleşti. KSÜ Genel Sekreterliğini yürüten Mithat Karaaslan Rektör Niyazi Can’ın oluruyla görevinden alındı. Yerine ise İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Tiyek’i vekâleten Genel Sekreterliğe atandı. Hal böyle olunca Kahramanmaraş’a genel sekreter dayanmıyor yorumları yapıldı.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Personel
Personel - 5 ay Önce

Ksü Rektörümüz çok isabetli karar vermiş

sedat
sedat - 5 ay Önce

kadroları genel sekreter olduktan sonra boş boş oturup aynı parayı alacaklar.

hasan
hasan - 5 ay Önce

ksü adına isabetli bir tercih...

RY
RY - 5 ay Önce

torpil torpil torpil. adam kayırma

HAKKI HAKLIOĞLU
HAKKI HAKLIOĞLU - 5 ay Önce

KAHROLSUN ŞU TORPİLİ MEMLEKETE KİM GETİRDİ İSE....

Mehmet Korkmaz
Mehmet Korkmaz - 5 ay Önce

Bu dönemde ilahiyatçı olmak varmış. Çünkü onlar memleketin öz evladı. Diğerleri ise onların uşağı.

Hasan
Hasan - 5 ay Önce

Valla belediyeye genel sekreter, genel müdür,daire başkanı müdür dayanmıyor. Başkan değişince görevden alinanlari bir haber yap bence haber 46

Mehmet
Mehmet - 5 ay Önce

Universite değişim i uygun olmuş yakış miyordu zaten güle güle mitat

SIRADAKİ HABER