Kahramanmaraş'ta yüzlerce bankamatik çalışanı olduğu iddia ediliyor

K.Maraş Büyükşehir Belediyesi ve Onikişubat Belediyesi başta olmak üzere pek çok belediyede farklı iş yaptığı halde belediyelerden maaş alan kişiler olduğu iddia edildi.

Kahramanmaraş'ta yüzlerce bankamatik çalışanı olduğu iddia ediliyor

Kahramanmaraş'ta bankamatik memurlar var mı? Maaşını belediye bütçesinden aldığı halde hiç işe gelmeyen, farklı alanlarda çalışan kişiler bulunuyor mu? Belediyeler kimlere haksız yere maaş ödüyor? Ülkenin ekonomk krizde olduğu, milyonlarca gencin işsiz olduğu günümüzde belediyeler birilerine haksız yere maaş ödüyor mu?

Haber46'ya gelen pek çok mesajda, özellikle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Onikişubat Belediyesi başta olmak üzere pek çok belediyede, bankamatik memuru diye tabir edilen, işe gelmeden maaş alan kişiler olduğu iddia ediliyor. 

Haber46 olarak konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesine ve diğer tüm ilçe belediyelerine soruyoruz:

Belediyeniz bünyesinde bir fiil çalışmadığı halde maaş ödediğiniz kişi ya da kişiler var mı?

Varsa bu maaşları hangi amaçla ne karşılığı ödüyorsunuz?

Ak Parti il ve ilçe teşkilatlarında çalıştığı halde Belediyelerden maaş alan kişiler var mı?

İşe gelmediği halde maaşını Belediyeden alan milletvekili yakınları var mı?

Sorumlu gazetecilik gereği kamuoyundan gelen bu iddiaları soruyor ve cevaplanmasını istiyoruz.

Umuyoruz ki, Kahraman şehrimizde haksız yere maaş ödenen tek bir isim olmasın.

Kamuoyunun merakının en kısa zamanda giderileceğine inanıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 21:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kayt
Kayt - 1 ay Önce

Yuuuhhhhh... yanlış anlamayın belediyelere değil bunları secenlere yuh olsun.

Halis doğru
Halis doğru @Kayt - 1 ay Önce

Bun pislikleri ve rezillikleri sağır sultan bile duydu biliyor ama yetkililer parti yönetimi sesini çıkarmıyor ve halkın parasıyla yandaşlarını ve akrabalarını beslemeye devam ediyorlar..

Zeki
Zeki - 1 ay Önce

Günaydın millet yıllardır varki örnegin su veznesinde bir sürü gişe var calışan 1-2 tane hepsi yatış rapor

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı @Zeki - 1 ay Önce

o dediğin konuyu ben bizzat kendim poyraz zamanında şikayet ettim resimli delilleriyle birlikte.şikayet ettiğim merciden gelen cevap aynen şu şekilde" şikayet ettiğiniz o anda sistemdeki çalışmadan ötürü sadece bir personelimiz çalışmaktaydı normal zamanda böyle birşeyle karşılaşmanız mümkün değildir" cevabını verdiler bana.

Ecem
Ecem - 1 ay Önce

Millete emlak vergisi soygunu için icra gönder milletin parasıyla bankamatik memur besle, yazıklar olsun size, hırsız vaaaaaaaaaaaaaaarrrr hırsııııııııııızzzzz

FENASİ
FENASİ - 1 ay Önce

MİLLETVEKİLLERİDE YAKINLARININ BU ŞEKİLDE MAAŞ ALMASINA GÖZ YUMUYORSA ONLARADA YAZIKLAR OLSUN! ZEHİR ZIKKIM OLSUN!

ODİSEUR
ODİSEUR @FENASİ - 1 ay Önce

MİLLETVEKİLLERİ ÇALIŞIYORMU?

Tekirli
Tekirli - 1 ay Önce

Cok dogru Tekirde de Özcan Kekeç var. İnanmıyorsanız gelin yerinde görün.

NERMİN
NERMİN @Tekirli - 1 ay Önce

SEN ADAMSAN KENDİ İSMİNLE YAZSANA TEKİRLİ DİYE YAZIYOSUN ÖZCAN KEKEÇ İN TEKİRDE NE YAPTIĞI BELLİ RESMİ GÖREVLE GÖREVLENDİRİLMİŞ BİR PERSONEL BİLİP BİLMEDEN İNSANLARIN GURURU VE EKMEĞİYLE OYNAMAYIN.

Ortaya çıksın
Ortaya çıksın - 1 ay Önce

Eğer gerçekten böyle kişiler varsa ortaya çıkarılsın. Hatta isimleri ifşa edilsin ki utansınlar.

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı @Ortaya çıksın - 1 ay Önce

utanmak mı? güldürme beni...Allahtan utansa yapmaz zaten.kulundan utanmamış çok mu.

akpli
akpli - 1 ay Önce

Birisi Serintepe mahallesinde onun namazıda beş vakit camide kılıyor

maraşlı fero
maraşlı fero - 1 ay Önce

Allah her şeyi gören ve bilendir.eğer böyle yapanlar varsa ALLAH bin türlü belalarını versin.aynı zamanda bunlara göz yuman belediyelerdeki başkan ve yöneticilerinde ALLAH belasını versin.fabrika işçileri evine ekmek götürmek için gece sabahlara kadar uykusuz çalışıyor onların hakkı nasıl boğazınızdan geçiyor. VİCDANSIZLAR

Muhasebeci
Muhasebeci - 1 ay Önce

Bırakın bankamatik memurlarını, sadece belediyeler değil vergi daireleri sosyal güvenlik il müdürlükleri ve buna benzer birçok kurumda akşama kadar 5 kalori yakmadan, her 5 kişilik serviste bir kişi çalışarak maaş alan gizli işsizler daha çok

Ali
Ali - 1 ay Önce

Bunlar müslüman , başı kapalı, imam-hatip li, dahası AKP li onlar ne yaparsa mübah.

vatandaş 4609
vatandaş 4609 - 1 ay Önce

varsa ifşa etsinler etmezler neden oy kaybı düşüncesi elbet bir hesap günü gelir çatılır o zaman kimden kaçacaklar bide yerin altı asıl hesap o

kori
kori - 1 ay Önce

abim 10 yılı aşkın süredir belediyede yemin ederimki hiç yüzünü görmedigim adam ben burda oldugumdan beri maaş alıyor benle diyor gerisini siz düşünün .

ESTEĞFURULLAH
ESTEĞFURULLAH - 1 ay Önce

YAHU KARDEŞİM NEREDEN ÇIKARDINIZ BU HABERİ TEVBE TEVBE BUNLARIN HEPİCE HATIRI SAYILIR OLURMU BÖYLE.

Aziz
Aziz - 1 ay Önce

Belediye çalışanlarına bakın kimlerin akrabası yakını..Ne ile girmişler sınavla mı torpille mi..İşe gelmez se hesap sorulabilir mi acaba..Az çalışsa...Yada yatsa ....

Six sigma
Six sigma - 1 ay Önce

O işgal ettiğiniz makamlar babanız malı değil.2.si eğer gerçekten inanıyorsanız ne kadar vebal altına girdiğinizi de bilmeniz gereklidir.
KURAN ŞÖYLE EMREDER EĞER İNANIYORSANIZ;
'''''Kesinlikle Allah (C.C)size; emanetleri (devlet yönetimi ve milletin idaresiyle ilgili görevleri),mutlaka ehil ve emin kimselere vermenizi ve insanlar arasında (karar verirken ve tercih yaparken)hükmettiğiniz zaman, adalet ve hakkaniyetle hükmetmenizi emretmektedir. Bununla Allah, size ne güzel öğüt veriyor!.. Doğrusu Allah, (her şeyi tüm ayrıntılarıyla)İşitendir, Görendir'''''''....

kübra
kübra - 1 ay Önce

belediye aracını şahsi aracı gibi kullananlar var yapı denetim imar da rüşvet yiyenler var daha neler neler hakkıyla çalışan %10 anca

Ülkücü46
Ülkücü46 - 1 ay Önce

Bilmediğimiz şey anlatın

Bankamatik
Bankamatik - 1 ay Önce

Onikişubat ta Soyadı dalkıran olan Başkanın yeğeni olan eski başkan yardımcısı ali ünsalın yeğenleri gelinleri bankamatikçidir.

GAMALAG
GAMALAG - 4 hafta Önce

HAYIR KAHRAMANMARAŞ A ÖZEL BİRSEY DEĞİL Kİ TÜRKİYENİN SORUNU BU

Emektar
Emektar - 1 ay Önce

Sizin kadar dandik haber sitesi yoktur

EDİTÖR
EDİTÖR @Emektar - 1 ay Önce

Bu milletin hakkını, hukukunu, tüyü bitmemiş yetimin heba edilen, birilerine peşkeş çekilen tek kuruşunun hesabını sorduğumuz için bize dandik diyorsan, onur duyduk. Ama bizi sizin gibi dandik görenler bile, izlemekten vazgeçmiyorlar.

Hayrını görmeyin
Hayrını görmeyin - 1 ay Önce

Şimdi bu işi yapanlar kendi dini kalıplarına uydurmuş haramı helale çevirmişlerdir kendi kafalarında.ama ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar haram haramdır.hayrını görmeyin.insanlar işsiz insanlar borçlu insanlar sıkıntılı.böyle karaktersiz insanlar yüzünden fakir fukara işsiz can çekişiyor.lanet olsun böyle şeyler yapanların alayına

ulubatlı
ulubatlı - 1 ay Önce

sadece belediyelermi ki ,bütün kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet alımı diyerek sözleşmeli personelle doldurdular.ne yaptıklarını bilen varmı acaba?

MURAT PARLAK
MURAT PARLAK - 1 ay Önce

TEKEREK HURDA CAFEDE ŞEF MEHMET VAR.7 GÜN ORDA ÇALIŞIR AMA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞIR GÖRÜNÜYOR

Ahmet yilmaz
Ahmet yilmaz @MURAT PARLAK - 4 hafta Önce

Zulkif denen arkadas sen o ise nasil girdin liyakatin ne acikla ziba denen arkadas sen ise nadil girdin acikla liyakatla de mi?

ZÜLKİF KATMIŞ
ZÜLKİF KATMIŞ @MURAT PARLAK - 4 hafta Önce

Mehmet şef dediğin ile belediyede aynı yerde çalışıyorum.... 1-Yedi gün boyunca hurda cafede çalışan mehmet şef ise bizim burda çalışan mehmet şef kim, aynı saatte aynı yerde nasıl olacak, 2-Resmi kurumların mesai saatleri 08,0-17,00 arasıdır, bu saatler dışında isteyen herkes çalışabilir, ekmeğinin peşinde olabilir, hiçbir sakıncası yok 3-kaldı ki adam 6 aydır çalışmıyor, çağırıyorlar gitmiyor, işini iyi yaptığı için tüm cafeler çağırıyor yine gitmiyor.. 4-mehmet şefi tanıyorsan gel gör belediyeye ne iş yaptığını görürsün sahte isimle sallama... 5-çalıştığımız kurumda giriş çıkışlarımız kart ile yapılmaktadır, kim hangi satte girmiş kim hangi saatte çıkmış hepsi görünür.. 80 Lİ YILLARIN BELEDİYESİ DEĞİLİZ.. YIL 2019 OLMUŞ.. BURASI BÜYÜKŞEHİR..

Mehmet zıba
Mehmet zıba @MURAT PARLAK - 4 hafta Önce

Bak kardeş ben yıllardır mesaisini aksatmadan çalışan bir personelim sen bu iftirayı atarak birşey mi yaptığını sanıyorsun ben büyükşehir belediyesi beyaz masa da yıllardır hizmet veren birisiyim gel burda gör ne memuru olduğumuzu!!!

Marasli
Marasli - 1 ay Önce

Eminin öyle insanlar vardır. Ama kimi kime şikayet ediyoruz.

MEHMET ŞENGÜL
MEHMET ŞENGÜL - 1 ay Önce

HELAL OLSUN HABER46 GERÇEKTEN HALKA ÇOK BÜYÜK HİZMET VERİYORSUNUZ . TEBRİK EDERİM .
UMARIM YAYIN HAYATINIZ BOYUNCA HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR DİYEREK DEVAM EDERSİNİZ TEKRARDAN TEBRİKLER HELAL OLSUN CESUR HABER SİTESİ .BİZ SİZİN ARKANIZDAYIZ .

analizatör
analizatör - 1 ay Önce

son ve eski evri belediye başkanı şuan belediyede gözüküyor bakın bakalım ne iş yapar. hiç..............pazarcıktan eyup can tankişi belediyede çalışıyor gözüküyor sadece maas almaya gider biliyorum araştırılsın

Ertuğrul gazi
Ertuğrul gazi - 1 ay Önce

Ertuğrulgazi mahallesi muhtarı bankamatik memurudur.. belediyeye mahallenin işleri dışında gitmez

SYF
SYF - 1 ay Önce

HİÇ BİR MEMUR İŞE GELMEMEYİ GÖZE ALAMAZ ÇÜNKÜ ÜÇ GÜN MAZERETSİZ İŞE GELMEYEN MEMUR TESPİTİ YAPILDIĞINDA İŞTEN ATILIR BUNU DA HİÇ BİR MEMUR GÖZE ALAMAZ ÇÜNKÜ BU MEMLEKETTE KOLAY MEMUR OLUNMUYOR. BUNU YAPANLARI İNANIN HERKES BİLİYOR YUKARIYA YAKIN ŞİRKET PERSONELLERİ AMA HEPSİNİ KAST ETMİYORUM BİR TANE MEMUR VARSA İNANIN ON KATI 20 KATI ŞİRKET ELEMANI VAR ,MEMUR DAN YAPAN YOKMUDUR İLLAKİ VARDIR AMA YUKARIYA ÇOK AMA ÇOK YAKIN OLAN KİŞİLER.DÜRÜST BİR ŞEKİLDE İŞİNE GELEN İŞÇİ,MEMUR,ŞİRKET ELEMANLARINI ARKADAŞLARI LÜTFEN ZAN ALTINDA BIRAKMAYIN.

zncr46
zncr46 - 1 ay Önce

yaaaa o belediyede calisanlarin bir cogu haksiz yere ise alinmis insanlar calisan insanlarda var elbet buna amenna amaaa oyle insanlar varki haksiz yere maas aliyorlar bunlar arastirilip derhal sozlesmeleri feshedilmelidir insanlar belediyeyi cantada keklik gorup gelir kaynagi haline getirmisler belkide bu isler en cok k.maras belediyelerinde calisiyor vasifsiz insanlar orda koltukta oturuyor vasifli insanlarda disarda iş ariyor bu olaylar akp doneminde ayyuka cikmistir ve artik rica ediyorum insanlar yerel halkimiz gozunu acsin gercekten yeter artik.

Şuayp Aleyhisselamin kavmi
Şuayp Aleyhisselamin kavmi - 1 ay Önce

Ne günlere kaldık Allahım

Ede46
Ede46 - 1 ay Önce

2015 yılında erkoç zamanın da bilakis yaşadım ne haraçlar ne rüşvetlerin döndüğünü AKP nin gerçek yüzünü o zaman gördüm

drsn
drsn - 1 ay Önce

fox 46 oldunuz.

Maaz yalcin
Maaz yalcin - 1 ay Önce

Kardeşim hepside biliyor kimin ne iş yapıp yapmadığını b şehirbelediyesinde personeli yok ilçe belediyelere ikişer adam gönderip gizli bir şekilde araşditdirsa halka sorsa onlarca adam yakalarlar biri şikayet eddigi zaman seni felan adam şikayet eddi deyip milleti millete düşürüyorla ama size birşey DEYİLMİ. VERENİN VERDİRENİN HABERİ OLANİN HEPSİNİNDE HABERİ VAR KARDEŞ devletin balı deniz meselesi asıl bunu yapan yapdiran gözz yuman idareciler. DOMUZ

nuh
nuh - 4 hafta Önce

bravo haber 46..birde haber olarak kalmayıp bu ınsanlar için bi soruşturma açılsa çok sevınıcez..hepsi ifşa edilmeli

Şucu bucu
Şucu bucu - 4 hafta Önce

Mesele imam hatip şucu bucu meselesi degil. Mesele hukuk devleti adalet meselesi. Ben diyorum ki mal varlıkları araştırılsın aileler dahil . Lutfen yapın bunu. Ümmetin iyiliği icin. Size aylardır söylüyorlar. Onikişubat belediyesi imar müdüründe ki usulsüzlükleri usulsüz vesilen iş bitirme tutanaklarını iptal edin. Dini söylemlerle yönetime geldik. Yeter artik

Maraşlı
Maraşlı - 4 hafta Önce

Milletvekili yanında dolaşan belediyeden maaş alanlar varmış. Konuşsalar herkesten daha çok imanlı, herkesten çok dindar... Yıllardır çalışmadan maaş alıyorlar. Sorsan ben partiye yıllarca emek verdim der. Bu tipler yüzünden partiden soğudum.

Memili kamalak
Memili kamalak - 1 ay Önce

Cok dogru

Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Ccooooooookkkkkkkk

Vatan duvarinda taş
Vatan duvarinda taş - 1 ay Önce

Guzel yerden yakalamissin haber46 ama sadece belediyede degil kamu kurumlari da bankamatik memuru dolu ben masanin uzerine poposunu yaslayip makyajini tazeleyen memur gordum işkur da neler var neler

Hlyy
Hlyy - 1 ay Önce

Günaydın sanki bilinmiyordu da ayyuka yeni çıktı

edeler
edeler - 1 ay Önce

haber46 isim isim liste liste açıkla bizde bilelim gerçekten gaztec, olduğunuzu

seyfi demir
seyfi demir @edeler - 1 ay Önce

sayıları basit kapatılan belde belediye meclis üye sayısını toplayın onuda 5 le çarpın yaklaşık toplamı bulursunuz

HAKKI HAKLIOĞLU
HAKKI HAKLIOĞLU - 1 ay Önce

Maalesef doğru

Garip
Garip - 4 hafta Önce

Rabim hak etmeden tüyü bitmemiş yetim öksüz fakir fukarayla paylaşması gereken işsizin hakkını yiyenleri bu maaşları verenlerin hesabını sorsun Hem bu dünyada hem öbür dünyada...

kemal açıkgöz
kemal açıkgöz - 4 hafta Önce

bunlara bu imkanı verenler ve kul hakkı yiyenler zor can verirsiniz zor Allah büyüktür

Elbistanlı
Elbistanlı - 4 hafta Önce

Var tabiki kimse inkar edemez benim tanıdigim 7 kisi var

Ökkeş maraşlı
Ökkeş maraşlı - 4 hafta Önce

Belediyeleri bilmem ama bizim 7 uyur (mv) larımız VAR.esas asalak onlar HİZMET talebi olunca kaç laklahı şakşahı olunca ayanaş potansiyel terörist lere 40 milyar dolar maraşa ödenek yok.hizmet sıfır.KONUYU DAĞITMAYALIM ARKADAŞLAR.

Yagmur adam
Yagmur adam - 4 hafta Önce

Yiyin efendiler yiyin neyse bu dünyada yeyın de ahirette de kaçacak yer bulamayın inş

Arif Gemci
Arif Gemci - 1 ay Önce

Böyle habercilik olmaz,varmı diye sorulmaz.Vardır diyeceksinizki bir önem taşısın

malesef
malesef - 1 ay Önce

var baştaki zat utansın

Hilal güzel
Hilal güzel - 1 ay Önce

AKP nşn olduğu heryerde vardır rüşvet yolsuzluk hiç flaş değil bence mataşta belediye değişmiş olsaydı görürdünüz daha ne pislikler var

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 4 hafta Önce

bunlar hep CAHAPE!!! zihniyetinin ürünleri yaw.

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 1 ay Önce

Günaydın canım.

yavuzselim
yavuzselim - 1 ay Önce

güzel bir haber

Yuhhh
Yuhhh - 1 ay Önce

Otogar polis noktasında bulunan belediye çalışanları hafta da bir gün çalışıyorlar

Kral
Kral - 1 ay Önce

Yok arkadas bi yanlislik olmali akp li belediyelerde olamaz ehli sunnet li adamlar

vatandaş
vatandaş - 1 ay Önce

DİĞER KAMU KURUMLARI İLE İLGİLİ HİÇ HABER GÖRMÜYORUZ, YOKSA DİĞER KAMU KURUMLARI ÇOK MU DOĞRU ÇALIŞIYOR, BELEDİYELERLE BİRLİKTE DİĞER KAMU KURUMLARINI DA SORGULAMANIZI VE ARAŞTIRMANIZI RİCA EDİYORUM. ÇİFTE STANDART OLMASIN.

ahmett
ahmett - 1 ay Önce

aynen otogar polis noktasında adamlar 1 gün çalışıp 6 gün yatış yapıyor 4 5 bin maaş alıyor

mmm
mmm - 4 hafta Önce

BUNLARDA imam hatipli (ölü yıkayıcı)

Ahmet Ercan
Ahmet Ercan - 4 hafta Önce

ALLAH AŞKINA KARAMANLI KAVŞAĞINDAKİ AKKENT KONUTLARI ONikişubat yüz karası olur ya insan utanır tek blok 54 daire 20 dükkan yapacaksın 20 araçlık oto parkı olacak kime verdiniz bu ihaleyi çala çala bitiremediler Allah tan korkun

Remzi
Remzi - 4 hafta Önce

Mesele şuki: bu torpil olayı bitmetikce güzel ülkem düzelmez.torpil kahrolsun yapanida yaptiranida Allah'ıma havale ediyorum.kps gir senelerce 85 puan al ama torpil yok bir yere gireme.torpili olan 50 puanla girsin sonrada hakkimla kazandım desin

Sade Vatandaş
Sade Vatandaş - 4 hafta Önce

İlkel toplumlarda kabile devletlerinde bunlar gayet normal. Uyuyan bir toplum cahilliğe fakirliğe mahkumdur. Kimse ülkede adalet hak hukuk liyakat aramasın.

Yigit
Yigit - 4 hafta Önce

12 subat belediyesini basarisini kiska nanlar var

Kahramanmaraşli kiz
Kahramanmaraşli kiz - 4 hafta Önce

Çok var öyle olan il olmak üzere ilçelerinde de böyle vakalar daha çok bunları denetleyenler de boş maaş alıyor insanlar salak değil uyandı artık da biz milleti insan yerine koyupta işlem başlatan yok.ise ihtiyacı olanlar iş bulamaz ise ihtiyacı olmayan torpili tanıdığı olan herkes memur. Nerde adalet. Bu haber kanalı na da sesleniyorum bari siz bu olayın arkasında durunda gerekli yerlere duyrulsun. Vicdan sahibi olalım

Murtaza
Murtaza - 4 hafta Önce

Kim açıklayacak bankamatik memuru varsa bile Akp Belediyesimi yoksa Akp Hukumetimi

Burcu
Burcu - 4 hafta Önce

Böyle bişey yapiliyorsa yapanların göz Yumanların hepsinin Allah belasını versin bizlerden her aldığımızı kac katı para alınırken ona buna onun bunun yakını denilip para veriliyorsa milletin hakkina göz dikiyolarsa sırf şu partili sunun yakını deniliyorsa fakirin hakkini işçinin hakkını vermeyenlerin emek hirsizlarinin Allah her iki dünyada da haksızlık yapanları halka gösterip cezalarını versin burunları dan getirsin gün yüzü görmesinler inşAllah bogazlarinda kalsın yedikleri her lokma aldıkları her şey haram zehir zıkkım olsun

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi - 4 hafta Önce

Olaya dinden giriş yapacağım ama dine inansanız zaten kul hakkı deyip o parayı haksız yere yemezsiniz. Hadi ahmetin mehmetin hakkını yesen ahirette onunla hesaplaşırsında devlet malı yiyerek o devletteki milyonlarla nasıl hesaplaşacaksın bre embesil , Kel başa şimşir tarak misali heykele ve resimlere secde ettirilerek yetiştirilen laik ve demokratik bir nesilden ne bekleyeceksin
Olay çok geniş aslında ama ben ana başlıkları yazıyorum.
Birde haramla beslenen aile ve çocuklardan ne hayrı bekleyeceksin , dikkat etmediğimiz helal haram yüzünden bu günkü sıkıntıları çekiyoruz. Haram lokma kazanarak büyüttüğümüz çocuğumuz asi ve isyankar oluyor sebebini bulamıyoruz oysaki yediği önünde yemediği ardında , ALLAH CC akıl versin

Mustafa
Mustafa - 4 hafta Önce

Onikişubat ta her masada 3 kişi oturuyor iş yapan yok adam çok resmen gözümle gördüm

Mustafa
Mustafa - 4 hafta Önce

Allah yedir mesin inşAllah

Doğruluk edep
Doğruluk edep - 4 hafta Önce

Bizzat ve şahsen yakinen tanıdıklarım Va r

Maraşlı
Maraşlı - 1 ay Önce

Maaşını bankamatikten almayan memur işçi varmı herkes bankamatikten çekiyor maaşlarını

SALİH KÜÇÜK
SALİH KÜÇÜK - 4 hafta Önce

Büyükşehir Belediyesinin çalışma usullerini bilmeden yorum yapanlar var, neymiş büyükşehirde çalışıyor görünüyor ama adam tekirde, önsende, afşinde, göksunda veya adana yolunda, antep yolunda, ılıcada şeklinde.. büyükşehir olduktan sonra yetki ve sorumluluk alanı genişlemiştir, bundan dolayıda her ilçede her beldede büyükşehir belediye çalışanı vardır, olması da lazım zaten, olmasa sıkıntı olur, örnek;ilçelerin her köyünde mezarlıkları temizleyen, mezarları kazan büyükşehir belediyesi personelleri bulunmaktadır. BİLMEDEN YORUMLAR YAPILMIŞ...

metehan
metehan - 4 hafta Önce

tabikide şu ortamda kendi işini yapıp zarar edeceğine gir belediyeye al maaşı çünkü bu tip adamlar özel sektörün ne olduğunu biliyor şimdi lerde moda belediyede çalışırken ek iş yepmek moda olmuş üç yerden gelir geliyor adamlara ama merak etyin haydan gelen huya gidiyor hayrını görmüyorlar yani kafa yorup çalışıp okuyacağına bir torpil bul agalar gibi beleş yaşa mantık bu kınıyorum sonuna kadar kınıyoruzz

Doğrucu
Doğrucu - 4 hafta Önce

admin keşke isim isim açıklasanızda vatandaş kul hakkı yiyip millete doğruluktan bahsedenleri öğrense daha iyi olurdu

Maraşlı
Maraşlı - 4 hafta Önce

Arkadaşlar bunu yapanlar unutmayın araştırın kadrolu işçiler belediyeye gelmeyen özellikle kadrolu işçiler belediyeye hiç gelmiyor Allah yedir mesin maaş larını ne dim buna müsade eden başkanlarda yedirmesin

Kerami bey amca
Kerami bey amca - 4 hafta Önce

Bir maraşlı olarak hiç şaşırmadım hindistanda budizim neyse bizim marasta da ampulizim var inanın

Aymaz
Aymaz - 4 hafta Önce

Vatandaş belediyeden hiçbir şekilde faydalanıyor yolsuzluklar yuzunden

Mtn
Mtn - 4 hafta Önce

Kesin vardır olmasa şaşarım

misafir
misafir - 4 hafta Önce

büyük şehir kapsamında girdikten sonra akp belde belediye başkanları belediyelerden bankamatik müdürlüğü yapıyor araştırın

EDE46
EDE46 - 3 hafta Önce

İşe gelmeyeni bilmem ama işe gelipte yatan bi yığın çalışan var.Belediyede az iş bi dünya çalışan var.

ökkeş
ökkeş - 3 hafta Önce

ses maraştan dışarıya çıkmıyor ki ben ankaradayım hiçbirşey duymuyorum maraş haber sitelerini okursak haberimiz oluyor. hiçbirşeyin yukarlara iletildiği yok yani bence

maraş 46
maraş 46 - 3 hafta Önce

evt mağralıda da var arkadaşın hatta kahvehanesi bile var

Halis Kara
Halis Kara - 3 hafta Önce

Büyükşehir belediyesinde çalışan bayan iş güvenliği uzmanı bir örnek. Hani eşi Eczacı olan. Belediyeden tam maaş alıp karşılığında 10-15 saat çalışıp diğer çalışma saatlerini özel sektörde kullanan...
ismi de sız bulun.
Ama kimin umurunda ?


SIRADAKİ HABER