Kahramanmaraş'ta yüzlerce bankamatik çalışanı olduğu iddia ediliyor

K.Maraş Büyükşehir Belediyesi ve Onikişubat Belediyesi başta olmak üzere pek çok belediyede farklı iş yaptığı halde belediyelerden maaş alan kişiler olduğu iddia edildi.

SİYASET 12.11.2019, 21:00 12.11.2019, 21:36
Kahramanmaraş'ta yüzlerce bankamatik çalışanı olduğu iddia ediliyor
banner257

Kahramanmaraş'ta bankamatik memurlar var mı? Maaşını belediye bütçesinden aldığı halde hiç işe gelmeyen, farklı alanlarda çalışan kişiler bulunuyor mu? Belediyeler kimlere haksız yere maaş ödüyor? Ülkenin ekonomk krizde olduğu, milyonlarca gencin işsiz olduğu günümüzde belediyeler birilerine haksız yere maaş ödüyor mu?

Haber46'ya gelen pek çok mesajda, özellikle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Onikişubat Belediyesi başta olmak üzere pek çok belediyede, bankamatik memuru diye tabir edilen, işe gelmeden maaş alan kişiler olduğu iddia ediliyor. 

Haber46 olarak konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesine ve diğer tüm ilçe belediyelerine soruyoruz:

Belediyeniz bünyesinde bir fiil çalışmadığı halde maaş ödediğiniz kişi ya da kişiler var mı?

Varsa bu maaşları hangi amaçla ne karşılığı ödüyorsunuz?

Ak Parti il ve ilçe teşkilatlarında çalıştığı halde Belediyelerden maaş alan kişiler var mı?

İşe gelmediği halde maaşını Belediyeden alan milletvekili yakınları var mı?

Sorumlu gazetecilik gereği kamuoyundan gelen bu iddiaları soruyor ve cevaplanmasını istiyoruz.

Umuyoruz ki, Kahraman şehrimizde haksız yere maaş ödenen tek bir isim olmasın.

Kamuoyunun merakının en kısa zamanda giderileceğine inanıyoruz.

Yorumlar (92)
Kayt 8 ay önce
Yuuuhhhhh... yanlış anlamayın belediyelere değil bunları secenlere yuh olsun.
Halis doğru 8 ay önce
Bun pislikleri ve rezillikleri sağır sultan bile duydu biliyor ama yetkililer parti yönetimi sesini çıkarmıyor ve halkın parasıyla yandaşlarını ve akrabalarını beslemeye devam ediyorlar..
Zeki 8 ay önce
Günaydın millet yıllardır varki örnegin su veznesinde bir sürü gişe var calışan 1-2 tane hepsi yatış rapor
kahramanmaraş'lı 8 ay önce
o dediğin konuyu ben bizzat kendim poyraz zamanında şikayet ettim resimli delilleriyle birlikte.şikayet ettiğim merciden gelen cevap aynen şu şekilde" şikayet ettiğiniz o anda sistemdeki çalışmadan ötürü sadece bir personelimiz çalışmaktaydı normal zamanda böyle birşeyle karşılaşmanız mümkün değildir" cevabını verdiler bana.
Ecem 8 ay önce
Millete emlak vergisi soygunu için icra gönder milletin parasıyla bankamatik memur besle, yazıklar olsun size, hırsız vaaaaaaaaaaaaaaarrrr hırsııııııııııızzzzz
FENASİ 8 ay önce
MİLLETVEKİLLERİDE YAKINLARININ BU ŞEKİLDE MAAŞ ALMASINA GÖZ YUMUYORSA ONLARADA YAZIKLAR OLSUN! ZEHİR ZIKKIM OLSUN!
ODİSEUR 8 ay önce
MİLLETVEKİLLERİ ÇALIŞIYORMU?
Tekirli 8 ay önce
Cok dogru Tekirde de Özcan Kekeç var. İnanmıyorsanız gelin yerinde görün.
NERMİN 8 ay önce
SEN ADAMSAN KENDİ İSMİNLE YAZSANA TEKİRLİ DİYE YAZIYOSUN ÖZCAN KEKEÇ İN TEKİRDE NE YAPTIĞI BELLİ RESMİ GÖREVLE GÖREVLENDİRİLMİŞ BİR PERSONEL BİLİP BİLMEDEN İNSANLARIN GURURU VE EKMEĞİYLE OYNAMAYIN.
Ortaya çıksın 8 ay önce
Eğer gerçekten böyle kişiler varsa ortaya çıkarılsın. Hatta isimleri ifşa edilsin ki utansınlar.
kahramanmaraş'lı 8 ay önce
utanmak mı? güldürme beni...Allahtan utansa yapmaz zaten.kulundan utanmamış çok mu.
akpli 8 ay önce
Birisi Serintepe mahallesinde onun namazıda beş vakit camide kılıyor
maraşlı fero 8 ay önce
Allah her şeyi gören ve bilendir.eğer böyle yapanlar varsa ALLAH bin türlü belalarını versin.aynı zamanda bunlara göz yuman belediyelerdeki başkan ve yöneticilerinde ALLAH belasını versin.fabrika işçileri evine ekmek götürmek için gece sabahlara kadar uykusuz çalışıyor onların hakkı nasıl boğazınızdan geçiyor. VİCDANSIZLAR
Muhasebeci 8 ay önce
Bırakın bankamatik memurlarını, sadece belediyeler değil vergi daireleri sosyal güvenlik il müdürlükleri ve buna benzer birçok kurumda akşama kadar 5 kalori yakmadan, her 5 kişilik serviste bir kişi çalışarak maaş alan gizli işsizler daha çok
Ali 8 ay önce
Bunlar müslüman , başı kapalı, imam-hatip li, dahası AKP li onlar ne yaparsa mübah.
vatandaş 4609 8 ay önce
varsa ifşa etsinler etmezler neden oy kaybı düşüncesi elbet bir hesap günü gelir çatılır o zaman kimden kaçacaklar bide yerin altı asıl hesap o
kori 8 ay önce
abim 10 yılı aşkın süredir belediyede yemin ederimki hiç yüzünü görmedigim adam ben burda oldugumdan beri maaş alıyor benle diyor gerisini siz düşünün .
ESTEĞFURULLAH 8 ay önce
YAHU KARDEŞİM NEREDEN ÇIKARDINIZ BU HABERİ TEVBE TEVBE BUNLARIN HEPİCE HATIRI SAYILIR OLURMU BÖYLE.
Aziz 8 ay önce
Belediye çalışanlarına bakın kimlerin akrabası yakını..Ne ile girmişler sınavla mı torpille mi..İşe gelmez se hesap sorulabilir mi acaba..Az çalışsa...Yada yatsa ....
Six sigma 8 ay önce
O işgal ettiğiniz makamlar babanız malı değil.2.si eğer gerçekten inanıyorsanız ne kadar vebal altına girdiğinizi de bilmeniz gereklidir.
KURAN ŞÖYLE EMREDER EĞER İNANIYORSANIZ;
'''''Kesinlikle Allah (C.C)size; emanetleri (devlet yönetimi ve milletin idaresiyle ilgili görevleri),mutlaka ehil ve emin kimselere vermenizi ve insanlar arasında (karar verirken ve tercih yaparken)hükmettiğiniz zaman, adalet ve hakkaniyetle hükmetmenizi emretmektedir. Bununla Allah, size ne güzel öğüt veriyor!.. Doğrusu Allah, (her şeyi tüm ayrıntılarıyla)İşitendir, Görendir'''''''....
kübra 8 ay önce
belediye aracını şahsi aracı gibi kullananlar var yapı denetim imar da rüşvet yiyenler var daha neler neler hakkıyla çalışan %10 anca
Ülkücü46 8 ay önce
Bilmediğimiz şey anlatın
Bankamatik 8 ay önce
Onikişubat ta Soyadı dalkıran olan Başkanın yeğeni olan eski başkan yardımcısı ali ünsalın yeğenleri gelinleri bankamatikçidir.
GAMALAG 8 ay önce
HAYIR KAHRAMANMARAŞ A ÖZEL BİRSEY DEĞİL Kİ TÜRKİYENİN SORUNU BU
Emektar 8 ay önce
Sizin kadar dandik haber sitesi yoktur
EDİTÖR 8 ay önce
Bu milletin hakkını, hukukunu, tüyü bitmemiş yetimin heba edilen, birilerine peşkeş çekilen tek kuruşunun hesabını sorduğumuz için bize dandik diyorsan, onur duyduk. Ama bizi sizin gibi dandik görenler bile, izlemekten vazgeçmiyorlar.
Hayrını görmeyin 8 ay önce
Şimdi bu işi yapanlar kendi dini kalıplarına uydurmuş haramı helale çevirmişlerdir kendi kafalarında.ama ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar haram haramdır.hayrını görmeyin.insanlar işsiz insanlar borçlu insanlar sıkıntılı.böyle karaktersiz insanlar yüzünden fakir fukara işsiz can çekişiyor.lanet olsun böyle şeyler yapanların alayına
ulubatlı 8 ay önce
sadece belediyelermi ki ,bütün kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet alımı diyerek sözleşmeli personelle doldurdular.ne yaptıklarını bilen varmı acaba?
MURAT PARLAK 8 ay önce
TEKEREK HURDA CAFEDE ŞEF MEHMET VAR.7 GÜN ORDA ÇALIŞIR AMA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞIR GÖRÜNÜYOR
Ahmet yilmaz 8 ay önce
Zulkif denen arkadas sen o ise nasil girdin liyakatin ne acikla ziba denen arkadas sen ise nadil girdin acikla liyakatla de mi?
ZÜLKİF KATMIŞ 8 ay önce
Mehmet şef dediğin ile belediyede aynı yerde çalışıyorum.... 1-Yedi gün boyunca hurda cafede çalışan mehmet şef ise bizim burda çalışan mehmet şef kim, aynı saatte aynı yerde nasıl olacak, 2-Resmi kurumların mesai saatleri 08,0-17,00 arasıdır, bu saatler dışında isteyen herkes çalışabilir, ekmeğinin peşinde olabilir, hiçbir sakıncası yok 3-kaldı ki adam 6 aydır çalışmıyor, çağırıyorlar gitmiyor, işini iyi yaptığı için tüm cafeler çağırıyor yine gitmiyor.. 4-mehmet şefi tanıyorsan gel gör belediyeye ne iş yaptığını görürsün sahte isimle sallama... 5-çalıştığımız kurumda giriş çıkışlarımız kart ile yapılmaktadır, kim hangi satte girmiş kim hangi saatte çıkmış hepsi görünür.. 80 Lİ YILLARIN BELEDİYESİ DEĞİLİZ.. YIL 2019 OLMUŞ.. BURASI BÜYÜKŞEHİR..
Mehmet zıba 8 ay önce
Bak kardeş ben yıllardır mesaisini aksatmadan çalışan bir personelim sen bu iftirayı atarak birşey mi yaptığını sanıyorsun ben büyükşehir belediyesi beyaz masa da yıllardır hizmet veren birisiyim gel burda gör ne memuru olduğumuzu!!!
Marasli 8 ay önce
Eminin öyle insanlar vardır. Ama kimi kime şikayet ediyoruz.
MEHMET ŞENGÜL 8 ay önce
HELAL OLSUN HABER46 GERÇEKTEN HALKA ÇOK BÜYÜK HİZMET VERİYORSUNUZ . TEBRİK EDERİM .
UMARIM YAYIN HAYATINIZ BOYUNCA HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR DİYEREK DEVAM EDERSİNİZ TEKRARDAN TEBRİKLER HELAL OLSUN CESUR HABER SİTESİ .BİZ SİZİN ARKANIZDAYIZ .
analizatör 8 ay önce
son ve eski evri belediye başkanı şuan belediyede gözüküyor bakın bakalım ne iş yapar. hiç..............pazarcıktan eyup can tankişi belediyede çalışıyor gözüküyor sadece maas almaya gider biliyorum araştırılsın
Ertuğrul gazi 8 ay önce
Ertuğrulgazi mahallesi muhtarı bankamatik memurudur.. belediyeye mahallenin işleri dışında gitmez
SYF 8 ay önce
HİÇ BİR MEMUR İŞE GELMEMEYİ GÖZE ALAMAZ ÇÜNKÜ ÜÇ GÜN MAZERETSİZ İŞE GELMEYEN MEMUR TESPİTİ YAPILDIĞINDA İŞTEN ATILIR BUNU DA HİÇ BİR MEMUR GÖZE ALAMAZ ÇÜNKÜ BU MEMLEKETTE KOLAY MEMUR OLUNMUYOR. BUNU YAPANLARI İNANIN HERKES BİLİYOR YUKARIYA YAKIN ŞİRKET PERSONELLERİ AMA HEPSİNİ KAST ETMİYORUM BİR TANE MEMUR VARSA İNANIN ON KATI 20 KATI ŞİRKET ELEMANI VAR ,MEMUR DAN YAPAN YOKMUDUR İLLAKİ VARDIR AMA YUKARIYA ÇOK AMA ÇOK YAKIN OLAN KİŞİLER.DÜRÜST BİR ŞEKİLDE İŞİNE GELEN İŞÇİ,MEMUR,ŞİRKET ELEMANLARINI ARKADAŞLARI LÜTFEN ZAN ALTINDA BIRAKMAYIN.
zncr46 8 ay önce
yaaaa o belediyede calisanlarin bir cogu haksiz yere ise alinmis insanlar calisan insanlarda var elbet buna amenna amaaa oyle insanlar varki haksiz yere maas aliyorlar bunlar arastirilip derhal sozlesmeleri feshedilmelidir insanlar belediyeyi cantada keklik gorup gelir kaynagi haline getirmisler belkide bu isler en cok k.maras belediyelerinde calisiyor vasifsiz insanlar orda koltukta oturuyor vasifli insanlarda disarda iş ariyor bu olaylar akp doneminde ayyuka cikmistir ve artik rica ediyorum insanlar yerel halkimiz gozunu acsin gercekten yeter artik.
Şuayp Aleyhisselamin kavmi 8 ay önce
Ne günlere kaldık Allahım
Ede46 8 ay önce
2015 yılında erkoç zamanın da bilakis yaşadım ne haraçlar ne rüşvetlerin döndüğünü AKP nin gerçek yüzünü o zaman gördüm
drsn 8 ay önce
fox 46 oldunuz.
Maaz yalcin 8 ay önce
Kardeşim hepside biliyor kimin ne iş yapıp yapmadığını b şehirbelediyesinde personeli yok ilçe belediyelere ikişer adam gönderip gizli bir şekilde araşditdirsa halka sorsa onlarca adam yakalarlar biri şikayet eddigi zaman seni felan adam şikayet eddi deyip milleti millete düşürüyorla ama size birşey DEYİLMİ. VERENİN VERDİRENİN HABERİ OLANİN HEPSİNİNDE HABERİ VAR KARDEŞ devletin balı deniz meselesi asıl bunu yapan yapdiran gözz yuman idareciler. DOMUZ
nuh 8 ay önce
bravo haber 46..birde haber olarak kalmayıp bu ınsanlar için bi soruşturma açılsa çok sevınıcez..hepsi ifşa edilmeli
Şucu bucu 8 ay önce
Mesele imam hatip şucu bucu meselesi degil. Mesele hukuk devleti adalet meselesi. Ben diyorum ki mal varlıkları araştırılsın aileler dahil . Lutfen yapın bunu. Ümmetin iyiliği icin. Size aylardır söylüyorlar. Onikişubat belediyesi imar müdüründe ki usulsüzlükleri usulsüz vesilen iş bitirme tutanaklarını iptal edin. Dini söylemlerle yönetime geldik. Yeter artik
Maraşlı 8 ay önce
Milletvekili yanında dolaşan belediyeden maaş alanlar varmış. Konuşsalar herkesten daha çok imanlı, herkesten çok dindar... Yıllardır çalışmadan maaş alıyorlar. Sorsan ben partiye yıllarca emek verdim der. Bu tipler yüzünden partiden soğudum.
Memili kamalak 8 ay önce
Cok dogru
Ahmet 8 ay önce
Ccooooooookkkkkkkk
Vatan duvarinda taş 8 ay önce
Guzel yerden yakalamissin haber46 ama sadece belediyede degil kamu kurumlari da bankamatik memuru dolu ben masanin uzerine poposunu yaslayip makyajini tazeleyen memur gordum işkur da neler var neler
Hlyy 8 ay önce
Günaydın sanki bilinmiyordu da ayyuka yeni çıktı
edeler 8 ay önce
haber46 isim isim liste liste açıkla bizde bilelim gerçekten gaztec, olduğunuzu
seyfi demir 8 ay önce
sayıları basit kapatılan belde belediye meclis üye sayısını toplayın onuda 5 le çarpın yaklaşık toplamı bulursunuz
HAKKI HAKLIOĞLU 8 ay önce
Maalesef doğru
Garip 8 ay önce
Rabim hak etmeden tüyü bitmemiş yetim öksüz fakir fukarayla paylaşması gereken işsizin hakkını yiyenleri bu maaşları verenlerin hesabını sorsun Hem bu dünyada hem öbür dünyada...
kemal açıkgöz 8 ay önce
bunlara bu imkanı verenler ve kul hakkı yiyenler zor can verirsiniz zor Allah büyüktür
Elbistanlı 8 ay önce
Var tabiki kimse inkar edemez benim tanıdigim 7 kisi var
Ökkeş maraşlı 8 ay önce
Belediyeleri bilmem ama bizim 7 uyur (mv) larımız VAR.esas asalak onlar HİZMET talebi olunca kaç laklahı şakşahı olunca ayanaş potansiyel terörist lere 40 milyar dolar maraşa ödenek yok.hizmet sıfır.KONUYU DAĞITMAYALIM ARKADAŞLAR.
Yagmur adam 8 ay önce
Yiyin efendiler yiyin neyse bu dünyada yeyın de ahirette de kaçacak yer bulamayın inş
Arif Gemci 8 ay önce
Böyle habercilik olmaz,varmı diye sorulmaz.Vardır diyeceksinizki bir önem taşısın
malesef 8 ay önce
var baştaki zat utansın
Hilal güzel 8 ay önce
AKP nşn olduğu heryerde vardır rüşvet yolsuzluk hiç flaş değil bence mataşta belediye değişmiş olsaydı görürdünüz daha ne pislikler var
asılkahramanmaraşlı 8 ay önce
bunlar hep CAHAPE!!! zihniyetinin ürünleri yaw.
Hep Doğrusöyler 8 ay önce
Günaydın canım.
yavuzselim 8 ay önce
güzel bir haber
Yuhhh 8 ay önce
Otogar polis noktasında bulunan belediye çalışanları hafta da bir gün çalışıyorlar
Kral 8 ay önce
Yok arkadas bi yanlislik olmali akp li belediyelerde olamaz ehli sunnet li adamlar
vatandaş 8 ay önce
DİĞER KAMU KURUMLARI İLE İLGİLİ HİÇ HABER GÖRMÜYORUZ, YOKSA DİĞER KAMU KURUMLARI ÇOK MU DOĞRU ÇALIŞIYOR, BELEDİYELERLE BİRLİKTE DİĞER KAMU KURUMLARINI DA SORGULAMANIZI VE ARAŞTIRMANIZI RİCA EDİYORUM. ÇİFTE STANDART OLMASIN.
ahmett 8 ay önce
aynen otogar polis noktasında adamlar 1 gün çalışıp 6 gün yatış yapıyor 4 5 bin maaş alıyor
mmm 8 ay önce
BUNLARDA imam hatipli (ölü yıkayıcı)
Ahmet Ercan 8 ay önce
ALLAH AŞKINA KARAMANLI KAVŞAĞINDAKİ AKKENT KONUTLARI ONikişubat yüz karası olur ya insan utanır tek blok 54 daire 20 dükkan yapacaksın 20 araçlık oto parkı olacak kime verdiniz bu ihaleyi çala çala bitiremediler Allah tan korkun
Remzi 8 ay önce
Mesele şuki: bu torpil olayı bitmetikce güzel ülkem düzelmez.torpil kahrolsun yapanida yaptiranida Allah'ıma havale ediyorum.kps gir senelerce 85 puan al ama torpil yok bir yere gireme.torpili olan 50 puanla girsin sonrada hakkimla kazandım desin
Sade Vatandaş 8 ay önce
İlkel toplumlarda kabile devletlerinde bunlar gayet normal. Uyuyan bir toplum cahilliğe fakirliğe mahkumdur. Kimse ülkede adalet hak hukuk liyakat aramasın.
Yigit 8 ay önce
12 subat belediyesini basarisini kiska nanlar var
Kahramanmaraşli kiz 8 ay önce
Çok var öyle olan il olmak üzere ilçelerinde de böyle vakalar daha çok bunları denetleyenler de boş maaş alıyor insanlar salak değil uyandı artık da biz milleti insan yerine koyupta işlem başlatan yok.ise ihtiyacı olanlar iş bulamaz ise ihtiyacı olmayan torpili tanıdığı olan herkes memur. Nerde adalet. Bu haber kanalı na da sesleniyorum bari siz bu olayın arkasında durunda gerekli yerlere duyrulsun. Vicdan sahibi olalım
Murtaza 8 ay önce
Kim açıklayacak bankamatik memuru varsa bile Akp Belediyesimi yoksa Akp Hukumetimi
Burcu 8 ay önce
Böyle bişey yapiliyorsa yapanların göz Yumanların hepsinin Allah belasını versin bizlerden her aldığımızı kac katı para alınırken ona buna onun bunun yakını denilip para veriliyorsa milletin hakkina göz dikiyolarsa sırf şu partili sunun yakını deniliyorsa fakirin hakkini işçinin hakkını vermeyenlerin emek hirsizlarinin Allah her iki dünyada da haksızlık yapanları halka gösterip cezalarını versin burunları dan getirsin gün yüzü görmesinler inşAllah bogazlarinda kalsın yedikleri her lokma aldıkları her şey haram zehir zıkkım olsun
maraşın yerlisi 8 ay önce
Olaya dinden giriş yapacağım ama dine inansanız zaten kul hakkı deyip o parayı haksız yere yemezsiniz. Hadi ahmetin mehmetin hakkını yesen ahirette onunla hesaplaşırsında devlet malı yiyerek o devletteki milyonlarla nasıl hesaplaşacaksın bre embesil , Kel başa şimşir tarak misali heykele ve resimlere secde ettirilerek yetiştirilen laik ve demokratik bir nesilden ne bekleyeceksin
Olay çok geniş aslında ama ben ana başlıkları yazıyorum.
Birde haramla beslenen aile ve çocuklardan ne hayrı bekleyeceksin , dikkat etmediğimiz helal haram yüzünden bu günkü sıkıntıları çekiyoruz. Haram lokma kazanarak büyüttüğümüz çocuğumuz asi ve isyankar oluyor sebebini bulamıyoruz oysaki yediği önünde yemediği ardında , ALLAH CC akıl versin
Mustafa 8 ay önce
Onikişubat ta her masada 3 kişi oturuyor iş yapan yok adam çok resmen gözümle gördüm
Mustafa 8 ay önce
Allah yedir mesin inşAllah
Doğruluk edep 8 ay önce
Bizzat ve şahsen yakinen tanıdıklarım Va r
Maraşlı 8 ay önce
Maaşını bankamatikten almayan memur işçi varmı herkes bankamatikten çekiyor maaşlarını
SALİH KÜÇÜK 8 ay önce
Büyükşehir Belediyesinin çalışma usullerini bilmeden yorum yapanlar var, neymiş büyükşehirde çalışıyor görünüyor ama adam tekirde, önsende, afşinde, göksunda veya adana yolunda, antep yolunda, ılıcada şeklinde.. büyükşehir olduktan sonra yetki ve sorumluluk alanı genişlemiştir, bundan dolayıda her ilçede her beldede büyükşehir belediye çalışanı vardır, olması da lazım zaten, olmasa sıkıntı olur, örnek;ilçelerin her köyünde mezarlıkları temizleyen, mezarları kazan büyükşehir belediyesi personelleri bulunmaktadır. BİLMEDEN YORUMLAR YAPILMIŞ...
metehan 8 ay önce
tabikide şu ortamda kendi işini yapıp zarar edeceğine gir belediyeye al maaşı çünkü bu tip adamlar özel sektörün ne olduğunu biliyor şimdi lerde moda belediyede çalışırken ek iş yepmek moda olmuş üç yerden gelir geliyor adamlara ama merak etyin haydan gelen huya gidiyor hayrını görmüyorlar yani kafa yorup çalışıp okuyacağına bir torpil bul agalar gibi beleş yaşa mantık bu kınıyorum sonuna kadar kınıyoruzz
Doğrucu 8 ay önce
admin keşke isim isim açıklasanızda vatandaş kul hakkı yiyip millete doğruluktan bahsedenleri öğrense daha iyi olurdu
Maraşlı 8 ay önce
Arkadaşlar bunu yapanlar unutmayın araştırın kadrolu işçiler belediyeye gelmeyen özellikle kadrolu işçiler belediyeye hiç gelmiyor Allah yedir mesin maaş larını ne dim buna müsade eden başkanlarda yedirmesin
Kerami bey amca 8 ay önce
Bir maraşlı olarak hiç şaşırmadım hindistanda budizim neyse bizim marasta da ampulizim var inanın
Aymaz 8 ay önce
Vatandaş belediyeden hiçbir şekilde faydalanıyor yolsuzluklar yuzunden
Mtn 8 ay önce
Kesin vardır olmasa şaşarım
misafir 8 ay önce
büyük şehir kapsamında girdikten sonra akp belde belediye başkanları belediyelerden bankamatik müdürlüğü yapıyor araştırın
EDE46 8 ay önce
İşe gelmeyeni bilmem ama işe gelipte yatan bi yığın çalışan var.Belediyede az iş bi dünya çalışan var.
ökkeş 8 ay önce
ses maraştan dışarıya çıkmıyor ki ben ankaradayım hiçbirşey duymuyorum maraş haber sitelerini okursak haberimiz oluyor. hiçbirşeyin yukarlara iletildiği yok yani bence
maraş 46 8 ay önce
evt mağralıda da var arkadaşın hatta kahvehanesi bile var
Halis Kara 8 ay önce
Büyükşehir belediyesinde çalışan bayan iş güvenliği uzmanı bir örnek. Hani eşi Eczacı olan. Belediyeden tam maaş alıp karşılığında 10-15 saat çalışıp diğer çalışma saatlerini özel sektörde kullanan...
ismi de sız bulun.
Ama kimin umurunda ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
33°
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 04 Temmuz 2020
İmsak 03:23
Güneş 05:09
Öğle 12:42
İkindi 16:34
Akşam 20:04
Yatsı 21:42
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 29 60
2. Trabzonspor 29 58
3. Sivasspor 29 53
4. Galatasaray 29 52
5. Beşiktaş 29 50
6. Fenerbahçe 29 46
7. Alanyaspor 29 45
8. Göztepe 29 38
9. Gaziantep FK 30 38
10. Antalyaspor 29 37
11. Kasımpaşa 29 35
12. Denizlispor 30 32
13. Gençlerbirliği 29 31
14. Çaykur Rizespor 29 29
15. Malatyaspor 29 28
16. Kayserispor 29 28
17. Konyaspor 29 27
18. Ankaragücü 29 25
Takımlar O P
1. Hatayspor 31 57
2. Adana Demirspor 31 54
3. Erzurum BB 31 53
4. Bursaspor 31 52
5. Akhisar Bld.Spor 31 51
6. Fatih Karagümrük 31 50
7. Altay 31 50
8. Ümraniye 31 44
9. Keçiörengücü 31 44
10. Giresunspor 31 44
11. Menemen Belediyespor 31 39
12. Balıkesirspor 31 35
13. İstanbulspor 31 34
14. Altınordu 31 33
15. Boluspor 31 30
16. Osmanlıspor 31 24
17. Adanaspor 31 21
18. Eskişehirspor 31 12
Takımlar O P
1. Liverpool 32 86
2. Man City 32 66
3. Leicester City 33 58
4. M. United 33 55
5. Chelsea 32 54
6. Wolverhampton 32 52
7. Sheffield United 32 47
8. Arsenal 32 46
9. Tottenham 32 45
10. Burnley 32 45
11. Everton 32 44
12. Newcastle 32 42
13. Crystal Palace 33 42
14. Southampton 32 40
15. Brighton 33 36
16. West Ham 32 30
17. Watford 32 28
18. Aston Villa 32 27
19. Bournemouth 33 27
20. Norwich City 33 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 33 74
2. Barcelona 33 70
3. Atletico Madrid 34 62
4. Sevilla 33 57
5. Villarreal 33 54
6. Getafe 33 52
7. Real Sociedad 33 50
8. Athletic Bilbao 33 48
9. Granada 33 46
10. Valencia 33 46
11. Osasuna 33 44
12. Levante 33 42
13. Real Betis 34 38
14. Real Valladolid 33 36
15. Deportivo Alaves 33 35
16. Eibar 33 35
17. Celta de Vigo 34 35
18. Mallorca 34 29
19. Leganés 33 25
20. Espanyol 33 24