Kılıçdaroğlu bozguna uğradı! Daha büyüğü geliyor

Kılıçdaroğlu'nun dün grup toplantısında sahte belgelerle ortaya attığı iddialar sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel, daha büyük bir davanın açılacağını söyledi.

Kılıçdaroğlu bozguna uğradı! Daha büyüğü geliyor

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine, çocuklarına ve ailesine yönelik sözleri nedeniyle CHP lideri Kılıçdaroğlu'na 1 milyon 500 bin lira değerinde manevi tazminat davası açmıştı. Dün Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında gerçekliği olmayan belgelerle ortaya attığı iddialar sonrası Erdoğan'ın avukatları tekrar harekete geçti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısındaki iddialarına ilişkin, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içerisinde mukim bir banka şubesinden, müvekkillerim adına kayıtlı bir hesap numarasından, yurt dışındaki herhangi bir şahsa veya herhangi bir şirkete tek kuruş para gönderilmemiştir. Gösterdiği belgeler de bunu ispat eden belgeler değildir. Biz yargı önünde Kılıçdaroğlu'ndan hesabını soracağız ve 'hodri meydan' diyoruz, belgeleri yayınlasın." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
metin türk
metin türk - 12 ay Önce

sahte olduğunu nerden biliyorsun.onlar banka dekontu.tarafsız olun yalaka olmayın

mehmet aras
mehmet aras @metin türk - 12 ay Önce

Şimdi ben bir tomar banka dekontu bulsam, meydanlara çıkıp "elimde dekontlar var Metin Türk" desem ve bunları belge olarak savcılığa vermesem, siz kalkıp "elinde belgelerin varsa yayınla veya savcılığa ver gereğini yap desen" ve sonra da kalkıp ben "biz suçlama yapmadık ki savcılığa başvuralım" desem. sen ne dersin. biraz mantıklı olalım. bunların siyaseti çamur siyaseti. kılıçdaroğlu baykala kaset kumpasında ne demişti baykala: ben genel başkanlığa aday değilim demişti kameraların önünde 70 milyonun gözünün içine baka baka. sonra ne oldu, ilk kongrede genel başkan oldu.

OKKES
OKKES - 12 ay Önce

INSANLAR INANMAK ISTEMIYOR.AMA BOL BOL ALDATILIYOR.
BAKSANA VATANSEVER REZZAP OLDUMU VATAN HAINI.

özgür
özgür - 12 ay Önce

reza zarrab'ı ve rüşvet alan bakanları araştıracak komisyonun üyelerinden ayşe türkmenoğlu (şu anda cumhurbaşkanı baş danışmanı) "BAKANLARIMIZIN HERŞEYİ KABUL ETTİKLERİNİ VARSAYSAK BİLE, SUÇ İŞLEDİKLERİNE DAİR MAKUL ŞÜPHE OLUŞMADI BENDE" dedi. ve diğer ak partili milletvekillerinin oyları ile hepsi AK landı. sen suçluyu, sahtekarı, dolandırıcıyı, rüşvetçiyi yargılamazsan gerekli cezayı vermezsen güçlü olan biri çıkar yargılar ve bunun cezasınıda Türk milletine ödetir. değermiydi. kılıçdaroğlu belge açıklamış daha açıklamadan bunlar sahte denilmeye başlandı. bırakın açıklasın eğer sahte ise bu millet sandıkta bunun gereğini muklaka sorar. chp'yi sandığa gömer. peki ya ileri günlerde bunların gerçek olduğu anlaşılırsa ne olacak peki. herkes sabretsin eninde sonunda gerçek ortaya çıkacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126