Mahir Ünal: CHP'nin belediyecilik anlayışı zaten çöp, çukur, çamur

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "CHP'nin belediyecilik anlayışı zaten çöp, çukur, çamur. Sene 2019 olmuş, İstanbul Nişantaşı'nda, Mecidiyeköy'de, Şişli'de hala CHP belediyesinin olduğu yerde ne var? Çöp, çukur ve çamur var." dedi.

Mahir Ünal: CHP'nin belediyecilik anlayışı zaten çöp, çukur, çamur

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "CHP'nin belediyecilik anlayışı zaten çöp, çukur, çamur. Sene 2019 olmuş, İstanbul Nişantaşı'nda, Mecidiyeköy'de, Şişli'de hala CHP belediyesinin olduğu yerde ne var? Çöp, çukur ve çamur var." dedi.

Ünal, Cumhur İttifakı'nın Kahramanmaraş'ın Ekinözü ve Nurhak ilçelerindeki seçim ofislerinin açılışında yaptığı konuşmada, ülkede CHP'yi hep darbe ve muhtıraların yanında gördüklerini söyledi.

CHP'nin belediyecilik anlayışını eleştiren Ünal, şunları kaydetti:

"CHP'nin belediyecilik anlayışı zaten çöp, çukur, çamur. Sene 2019 olmuş, İstanbul Nişantaşı'nda, Mecidiyeköy'de Şişli'de hala CHP belediyesinin olduğu yerde ne var? Çöp, çukur ve çamur var. 19 aydan beri maaşları ödenmeyen personel var. O yüzden CHP bizi şaşırtmıyor. Geçen bir CHP milletvekili çıktı '28 Şubat'ı savunuyoruz.' dedi. Televizyonlarda bana soruldu, 'Bu konu da ne diyorsunuz?' diye, 15 Temmuz'a 'kontrollü darbe, tiyatro' diyenlerin 28 Şubat'ı savunmasına şaşırmamak gerektiğini söyledim."

- "Yetmedi bir de HDP ile ittifak oluşturdu"

Terörle mücadeledeki başarıya işaret eden Ünal, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Siz bu CHP'nin hiçbir zaman PKK'ya FETÖ'ye dönük bir eleştiri ve hakaret getirdiğini duydunuz mu? Ama ülkenin, milletin adamları Cumhur İttifakı'nın iki lideri Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli olunca bunlar neden sürekli kükrüyorlardı. Biz terörle mücadele ederken, PKK'nin vesayeti altındaki HDP'nin terör örgütüne ödenek, kaynak, para aktardığı belediyeleri PKK'nın elinden alırken, CHP 'Bu demokratik değil' dedi. Aynı CHP çıkıp da HDP'ye 'Siz neden kandilden emir alıyorsunuz, siz neden PKK'dan emir alıyorsunuz?' dedi mi? Demedi. Yetmedi bir de HDP ile ittifak oluşturdu."

Mesele ülkenin bağımsızlığı, özgürlüğü ve memleket meselesi olduğunda CHP'nin kendileriyle tek bilek, tek yürek olmadığını ifade eden Ünal, "Mesele memleket, bayrak ve bağımsızlık olduğunda Türkiye ile tek yumruk oluyorlar mı? Ama FETÖ'nün ağzıyla konuşmaya, HDP ile ittifak yapmaya gelince bundan geri durmuyorlar. Bu topraklarda bunun adı zillet değil midir? O yüzden Millet İttifakı ismini hak etmiyorlar." diye konuştu.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 7 ay Önce

mahir ünal papağan gibi erdoğanın söylediği sözleri tekrarlıyor başka laf yok

Necmeddin
Necmeddin @maraşlı ökkeş - 7 ay Önce

DEMEK CHP ÇAMUR, ÇÖP, ÇUKUR ÖYLE Mİ ? BUNA İNANAN VARSA LÜTFEN YORUM YAPSIN HATAY'I GEZDİRECEĞİM. HATAY'DA CHP'NİN AMA NEDENSE HER YÖNDEN ÇOK MODERN VE SANAYİSİ TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK 12. SANAYİSİ VE ŞEHİR ÇOK GÜZEL. 1 TANE BOZUK YOLU YOK.

mhair kişi
mhair kişi @maraşlı ökkeş - 7 ay Önce

şu mahir ünalı devre dışı bıraksınlar benden ak partiye oy var o zaman. bir insan bu kadarmı itici olur Allahım ya

Ahmet AZAK
Ahmet AZAK - 7 ay Önce

Bunlar kurdeleye yapışmış ne var bunda ya. Kurdeleyi kesince herşey bitecekmi. ayrıca chp'nin istanbulda elinde bulunan yerleri eleştirerek oy toplamaya çalışmayın.Siz bu memlekete ne verdiniz.Ne verebilirsiniz, verecekseniz neden bu güne beklediniz.Bana onu anlatın.Yok chp, yok iyi parti yok bilmem ne.Söyleyecek birşeyiniz kalmadı. Çünkü bu memlekete bir çivi bile çakmadınız.Bir kaç alt geçit dışında.

Mahmut
Mahmut - 7 ay Önce

Bitirdin mahir efendi bu güzelim kahraman maraşı yazıklar olsun

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 7 ay Önce

Yerel seçimler yaklaşırken bu şehrin sorunlarının gündeme gelmesi gerekiyor. Bu şehrin insanları sorunlarını , yapılacakları gündeme getirmeli. Çoğu vatandaş sadece geriden izliyor. Herkes bir sorunu gündeme getirse ve çözülmesi için uğraşsa bu şehir çok daha çabuk kalkınacak. Ekonomik hareketlilik olacak.

ede46
ede46 - 7 ay Önce

şu cihat sezalın ne gibi bir siyasi hayatı var ki vekil oldu anlamadım babadan oğula demek ki artık siyaset

Musti
Musti @ede46 - 7 ay Önce

Mahir emir kulu aradi onuda buldu karsisinda duranlari bir bir yok etti sira il baskaninda

Necmeddin
Necmeddin - 7 ay Önce

ARKADAŞLAR BÖYLE İFTİRALARA İNANMAYIN... OYLAR ALİ ÖZTUNÇ'A... BU İŞİ EL BİRLİĞİ İLE ÇÖZELİM... BAKINIZ HATAY'DA CHP'NİN AMA ÇOK MÜTHİŞ HİZMET VAR

A.T.
A.T. - 7 ay Önce

Türkiye'de Ak parti teşkilatları arasında en kavgalı olanı herhalde Maraş teşkilatıdır...suratlar gayet ciddi ve asık. Siyasetçi dediğin sempatik olur, güler yüzlü olur. Bu da Maraş'ın şanssızlığı maalesef. Ha bu arada kimse boşuna çenesini yormasın, Ak Parti -Maraş hariç- tüm Türkiye'de seçimleri kaybetse, Maraş merkezde kaybetmez, bu böyle biline...

M Ali Küçüktüfekçi
M Ali Küçüktüfekçi - 7 ay Önce

mahir 5 mart 2019(bugün) kahramanmaraş akif,inan semt pazarında soğan 5 lir,sen anlatıyorsun,yol btti


SIRADAKİ HABER

banner122