Maraş Kalesi konusunda MHP'li Sefer Aycan neden susuyor?

Üç yıldır restorasyon bahanesiyle kapalı tutulan ve dün ChP'lilerin baskınıyla viraneye dönmüş hali gün yüzüne çıkan Maraş Kalesi konusunda vatandaşlar MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan'ın görüşünü merak ediyor.

Maraş Kalesi konusunda MHP'li Sefer Aycan neden susuyor?

Üç yıldır restorasyon bahanesiyle kapalı tutulan ve dün ChP'lilerin baskınıyla viraneye dönmüş hali gün yüzüne çıkan Maraş Kalesi konusunda vatandaşlar MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan'ın görüşünü merak ediyor.

Kahramanmaraş son aylarda Maraş Kalesini konuşuyor. 2019'da Kahramanmaraş'ta en çok konuşulan konu şehrin kanayan yarası Aksu Çayının kirliliğinden sonra Maraş kalesinin kapalı tutulması konusu oldu. Özellikle cHP'liler son haftalarda Maraş kalesinin açılması için girişimlerini artırırken MHP cenahından ise şimdilik ses çıkmıyor.

Halk arasında ortaya atılan çeşitli iddialar hızla yayılmaya devam ederken CHP Heyetinin kaleye girmesi ve kalenin virane halinin göz önüne serilmesi ile olay başka bir boyuta taşındı. Maraş Kalesi ile ilgili ikna edici açıklama yapılmadığı için özellikle sosyal medyada akla hayale gelmez iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor.

Sefer Aycan Suskun

Son zamanlarda Kahramanmaraş basınına sık sık haber servis eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ise Maraş Kalesi ile ilgili suskunluğunu devam ettiriyor. Sosyal medyada pek çok kişi Aycan'ın Maraş kalesi ile ilgili görüşlerini merak ediyor. Bu kadar vahim iddialar otadayken Sefer Aycan'ın Cumhur ittifakı ortağı olarak suskun kalması vatandaşların tepkisine neden oluyor.

CHP'LİLER MARAŞ KALESİNE GİRDİ VİDEO İZLE

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 3 ay Önce

Konuşmaz çünki devlet abisi kızar !

SAHİN
SAHİN - 3 ay Önce

TABİ ADAMI SUSTURULAR BÖYLE ADAMLAR CEBİNİ DOLDURULAR

rozturk.59
rozturk.59 - 3 ay Önce

AaKaPe' li Pek Muhterem M. V.' leriniz Neden Konuşamıyorlar Acaba? Çok Merak Ediyorum...!!!??? :))))))))))

Vekil bey
Vekil bey - 3 ay Önce

Bu Suriyeliler Maraş’ta azmıydıki istanbuldakiler de buraya geliyor.Lütfen bu konuya ağırlık verin bu Maraş’ı bozar

yavuz
yavuz - 3 ay Önce

konuşamaz ki anında oyuncağını elinden alırlar

Abdullah Simit
Abdullah Simit - 3 ay Önce

Güzelim K.Marasa yazik oluyor,Bakimsizlik,ilgisizlik almis basini gidiyor adam gibi bir K. Marasli zengin varlikli hicmi bir Allahin kulu yok K.Maras da. Yazik yazik.

Ahmet AZAK
Ahmet AZAK - 3 ay Önce

Ne konuşacak, ağzından hayır çıkmadıktan sonra susmak en hayırlısı.Gerçi Peygamber efendimiz Hz.Muhammet S.A.V. "HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR." Diyor bir hadis-i şerifinde.

TARAFSIZ
TARAFSIZ - 3 ay Önce

Yazıklar olsun size ne film çeviriyorsanız açıklayın bu milletin sabrını taşırmayın.

ökkeş
ökkeş - 3 ay Önce

oy verende kabahat

bilgin
bilgin - 3 ay Önce

Ben daha burada yorum yapan arkadaşlar kadar ezbere ve yalan yorum yapan kimseyi görmedim
Kaleyi Mado kiraladı her tarafını restore etti bir sürü para harcadı, mado define arıyor dendi(yıllarca zarar etmesine rağmen) mado bıraktı başka kiralayan firma çıkmayıp viraneye döndü önce kale kapatılıp define aranıyor dendi şimdi de virane olmuş deniyor
sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmayın

koklat çöz
koklat çöz - 3 ay Önce

satın alınmayacak adam yok sadece fiatı farklı ederini ödedin mi susturamayacağın kalmaz. siz basın olarak da parayı almadan kalem oynatmazsınız. ama parayı görünce....buradan çıkan hazine koca bir devletin tırlar dolusu hazinesiydi. aycana koklatmışlardır.

ahmet
ahmet - 3 ay Önce

MHP Akpatinin söylesem mi soylemesem mi şimdi söylersem halk ne der diye tereddüt ettiği şeyleri söylüyor da ondan.
Ayrıca bakanlıkta ödenek yoksa belediye başkanı personelleri görevden alıp tanıdıklarını genel sekreter daire başkanı yapmaya harcadığı eforun yarısını harcasa iki ayda bitirir kaleyi


SIRADAKİ HABER

banner122