Mehmet Akpınar Kahramanmaraş'ta Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı

Kahramanmaraş’ta aday adaylığı açıklamaları başladı.

Mehmet Akpınar Kahramanmaraş'ta Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı

Kahramanmaraş’ta aday adaylığı açıklamaları başladı. 

Dulkadiroğlu Belediye Başkan aday adayı Mehmet Akpınar yaptığı açıklamada; 1973 yılında Duraklı mahallesinde doğdum. Çocukluk ve gençlik yıllarım Sakarya Mahallesi ve Aslanbey mahallesinde geçti. Yani bütün gençlik yıllarım Dulkadiroğlu bölgesinde geçti. Evli ve 4 çocuk babasıyım, Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesi’nde yatılı okudum. İmam Hatip olarak atandım, bununla birlikte Sütçü İmam Üniversitesinde İktisadı İdari Birimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdim.

İmam Hatip görevindeyken 28 Şubatta bir mağduriyet yaşadım, Ecevit hükümeti zamanında 28 Şubat ayazına uğradık. 2 yıl 10 ay ceza evinde kaldım.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının kurduğu Ak Parti’nin iktidara gelmesi ile Devlet Güvenlik mahkemeleri kapatılıp, Anayasa Fikir özgürlüğü ile 2003 yılında tekrardan özgürlüğüme kavuştum.

Suçsuz olduğumuz anlaşıldı ve tüm haklarım iade edildi. 2003 yılında Vakit Gazetesi Bölge koordinatör yardımcılığında bulundum.

2006 yılında Isı sistemleri üzerine kendi şirketimi kurarak, iş hayatına atıldım. Aynı zamanda 2009 yılında Mali Müşavir olarak belgemi aldım.

2014 yılında AK Parti saflarında Belediye meclis üyesi olarak görev aldım ve hala bu görevim devam etmektedir. Ayrıca 2015 yılında İmam Hatip Okulları platformunun İl koordinatörlüğüne atandım halen bu görevi yürütmekteyim. Ensar vakfı insan ve medeniyet harekatı fikir atölyesi düşünce derneği Bertiz Spor kulübü yönetim kurulu üyesiyim.

Bu hizmet yarışında bende varım dedim, inşallah Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı olmak için aranızdayım. Allah’ım hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Biz bu hizmet yarışında ‘ÖNCE İNSAN SONRA MEDENİYET’ sloganıyla yola çıktık. Ortak akılla bu şehri yönetmeye talip oldum.

Teşkilatımızın her kademesindeki ‘’Gençlik kolları, kadın kolları, ana kademe, meclis üyesi, il yönetimi Belediye başkanlığımıza ve Milletvekillerimize Genel Merkezimizdeki değerli abilerime desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Başvurumuzda yanımızda bulunan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.’dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Fatih Tahiroğlu
Ahmet Fatih Tahiroğlu - 10 ay Önce

Hayırlı olsun başkanım. Halkın teveccühü Hakkın inayeti sizinle olsun.

EDE 46
EDE 46 - 10 ay Önce

AKP YE OY VERİN NECATİ OKAY GİBİ OLSUN.
ARKADAŞ BU PARTİYE VERMEYİN KİME VERİRSENİZ VERİN.
DERS OLSUN MARAŞ YEREL YÖNETİMİNE.
GENEL SEÇİMDE TAYYİPCİLER VERSİN TAYYİP BABAYA.
AMA BU YEREL SEÇİM KİMSE AKP YE OY VERMESİN.
BİR DERS VERİN MARAŞLI OLARAK.
KARAR SİZDE UNUTMAYIN.

smtkmlk
smtkmlk - 10 ay Önce

Necati okay dan iyidir.

mustafa
mustafa - 10 ay Önce

işte adam işte başkan, adam gibi adam

Oguz haksiz
Oguz haksiz - 10 ay Önce

Destekliyorum hayirli olsun iyi olur secilirde

Adel
Adel - 10 ay Önce

Rabbim muvaffak eylesin.

Mehmet Karaca karaziyaretli
Mehmet Karaca karaziyaretli - 10 ay Önce

Hayırlı olsun mehmet beye inşAllah olur...

ali
ali - 10 ay Önce

hayırlı olsun

Ali FALAN.
Ali FALAN. - 10 ay Önce

Hayılı olsun ama bu ilçe mahalle köy benim ilçem diyebilmek önemlidir. İlçemizin bir numaralı sorunu ilgililerin burda oturmamasıdır.burda oturmayanlar buraya ne kadar hizmet ederse....Bu seçim burda oturmayanların işbaşına geldiği bir seçim olmayacak...sizi seviyoruz ama buna dikkatetmelisiniz....Köyünüzün yolunuda unutmayınız...

mustafa
mustafa - 10 ay Önce

imandan belediye başkanı olmaz belde başkanı imam olacağına ileri görüşlü olsun

Mehmet Bağrıaçık
Mehmet Bağrıaçık - 10 ay Önce

Güzel kardeşimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum, Allah yolunu açık etsin kardeşim


SIRADAKİ HABER