MHP İl Başkanı Doğan'dan Ak Parti İl Başkanı Debgici'ye Ziyaret

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’yi ziyaret etti

MHP İl Başkanı Doğan'dan Ak Parti İl Başkanı Debgici'ye Ziyaret

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’yi ziyaret etti. 

Doğan, AK Parti 6. Olağan İl Kongresi ile başkanlığa seçilen Debgici'yi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu. 

Ziyaretinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin yeni seçim sistemine geçtiğini ve MHP ile AK Parti'nin milli mutabakat kararıyla seçimlere birlikte gireceğine işaret eden Doğan, şunları söyledi:

"Bu durumdan gerek Türk milleti gerekse biz partililer memnunuz. Seçimlerde birlik ve beraberlik içerinde çalışacağız. Artık ülkemizin beka meselesi vardır. Makamlar değil, vatan sevdalıları ile birlikte gece gündüz çalışacağız. Bu seçimlerden zaferle çıkacağız. Özellikle Kahramanmaraş’ta Türkiye rekorunu AK Parti İl Başkanımızla omuz omuza vererek kıracağız."

Debgici de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Kahramanmaraş bu sefer Türkiye'de ilk sıraya adını yazdıracak ve çok yüksek oy oranıyla bunu sağlayacak. Tabi Kahramanmaraş her zaman devletine, milletine, bayrağına en üst düzeyde destek vermiştir." dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şefik
Şefik - 10 ay Önce

Kahramanmaraşta toplamda iki parti yüzde 80 i aşamazsa Türkiye genelinde yüzde 59 bulunamaz. Kahramanmaraş milliyetçi muhafazakar bir şehir. Burada oylar düşerse diğer şehirlerde 10 misli düşer. Halkla temas iyi kurulmalı. Tüm yük Cumhurbaşkanına bırakılmış gibi duruyor. Yerel idarecilerde elini taşın altına koyması lazım.

kahramanmaraş
kahramanmaraş - 10 ay Önce

partinin yeni adı AKMHP olacaktı.

cCc
cCc - 10 ay Önce

Bu ilttifaka çanak tutanlar, daha düne kadar sizlere ve liderinize söylemedik laf bırakmayanlarla nasıl hareket edeceksiniz ve söylenenleri hazmedebileceksiniz. Benim hatırladıklarım ; kafatasçılar, kandan beslenenler, dua okumasını dahi bilmezler,kavgadan başka bir şey bilmezler, lideriniz için; çoluk çoçuk nedir bilmez böyle bir kaygısı yok, ben eşrefi mahukatla yürüyorum zatı muhterem bozkurtlarla yürüyor,iktidar hesabları yok, memleket için bir projeleri ve hesabları yok sadece kandan beslenirler vb. gibi bunları hazmedip hala ısrarcı olanlarada ALLAH'ım selamet versin demekten başka diyecek sözümüz yoktur.

Ülkücü46
Ülkücü46 - 10 ay Önce

MHP her zaman vatanı düşünmüştür.
AKP'de son yaşanan olaylardan sonra MHP'nin görüşüne yaklaşmıştır.
HAYIRLI OLSUN. LİDERİMİZ BAHÇELİ'NİN EMRİNDEYİZ.

sayın debgiciye
sayın debgiciye - 10 ay Önce

fanatik ak parti seçmeni olarak bu birlikteliğin ak partinin yararına olduğunu düşünüyorum şahsen ak partiye oy vermeyi düşünmüyordum başkanlık seöimleri hariç MHP ye veririm diyordum dolaylı olarak size gideceği için sandığa gitmeyecem bu durum maalesef yerel yöneticilerin eseridir. hepini ye kürküm ye derdindesiniz bakın üst tarafta siyaset yapan ak partililere hepsi devlet dairesinde garibanın suçu ne garibana randevü bile vermiyorsunuz. il müdürlerine bakıyorsunuz KHK bahnesi ile istediği adamı istediği yere getiriyor fırsattan istifade bu fırsat ele geçmez denilerek kanun yönetmelik mevzuat ayaklar altında yazıklar olsun bu anlayışta olanlara ve onları destekleyenlere yazıklar olsun kul hakkı yiyenlere yazıklar olsun

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55