Milletvekillerinden Hal Kavşağı ve İstasyon Köprüsü Açıklaması

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Haber46'nın bu hafta içinde gündeme getirdiği Hal Kavşağı ve istasyon Köprüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada her iki çalışmanın da kısa sürede bitirilmesi için talimat verildiği ifade edildi.

Milletvekillerinden Hal Kavşağı ve İstasyon Köprüsü Açıklaması

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Haber46'nın bu hafta içinde gündeme getirdiği Hal Kavşağı ve istasyon Köprüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada her iki çalışmanın da kısa sürede bitirilmesi için talimat verildiği ifade edildi.

Haber46 bu hafta içinde önce "Kahramanmaraş’taki Hal kavşağı vatandaşı perişan etti!" başlığıyla Hal Kavşağını hemen ardından da "Kahramanmaraş'taki Köprü inşaatında çalışmalar durduruldu" başlığıyla Madalyalı Kavşak çıkışı Adana Yolu üzerindeki istasyon Köprüsünü gündeme getirmişti.

Haberlerimiz henüz manşetten düşmeden Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisi'nden bir açıklama yapıldı. Açıklamada "her iki çalışmanın da tamamlanmasına dair Karayolları Bölge Müdürlüğüne bilgi verildiği" belirtildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Karayolları Genel Müdürlüğümüz ile yapılan görüşmeler sonucunda hal kavşağı ve tren istasyonu mevkiindeki yol çalışmasının tamamlanması için gerekli ödeneğin gönderilmesi talebimiz karşılanmış ve her iki çalışmanın da tamamlanmasına dair Karayolları Bölge Müdürlüğüne bilgi verilmiştir."

Haber46 olarak Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a, İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç‘e  Milletvekilleri Ahmet Özdemir ,İmran Kılıç ,Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öçal’a teşekkür ediyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 4 ay Önce

Şu rezilliğe bak bir köpru ve kavsak icin ankara ayaga kalkıyor para verilsinde bitsin diye bu sehrin insanlari size 20 yildir deliksiz oy veriyor sizin yaptiginiz muameleye bak

kahramanmaraşlı
kahramanmaraşlı - 4 ay Önce

Talimat verilmişte tarih verilmemiş nasipsiz maraşım iyi uykular

Ahmet
Ahmet - 4 ay Önce

Bir kavsak icin medya halk ankara ayaga kalkiyorda talimat veriliyor bu kadar degerimiz var iste A.kpnin gözünde editör bunuda yayinlamazsan sizinde ne kadar taraflı oldugunuz ortaya cıkacak

Ökkeş maraşlı
Ökkeş maraşlı - 4 ay Önce

Akp maraş uyurlarına; maraş ta bir üst geçitin bitim süresi uyurlar sayesinde ortalama bir buçuk yıl komşu vilayetler uzay çağını yaşıyor.biz hala orta çağı,(mv)siz sedece uyursunuz erdoğanı sayesinde adam yerine koyuldunuz,adamların dili ALİM,hizmete gelince KOCA BİR HİÇ hain severler (suriyeli) siz onlara yatırım yapın onlar kurtarır SİZİ ....!

Vatandaş
Vatandaş - 4 ay Önce

Ben nedense pek inanamadım , anca bitirirlerse inanırım

ÖNSEN
ÖNSEN - 4 ay Önce

KEŞKE ÖNSEN KÖPRÜSÜNÜ DE DİLE GETİRSEYDİNİZ..HASTAMIZ OLSA HASTANEYE ULAŞAMIYORUZ..MAĞDURUZ...ALLAH RIZASI İÇİN BİR AN ÖNCE YAPIN ŞU KÖPRÜYÜ...VATANDAŞ OLARAK YALVARIYORUZ...

TARIK
TARIK - 4 ay Önce

KISA SÜRE DERKEN KAÇ GÜN ACABA MANŞETE GÜN SAATİ KOYSANIZ DA VATANDAŞ OLARAK TA BİZDE TAKİP ETSEK GERÇEKTEN YAPILACAK MI YOKSA UNUTULACAK MI?

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 4 ay Önce

adam yol yapıyor yaaaa......

rozturk.59
rozturk.59 - 4 ay Önce

Haber46 Olmasa K. Maraş da Hiçbir Hizmet Yapılmaz...!!!??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

The Maraşlı
The Maraşlı - 4 ay Önce

Önsen köprüsü neden gündeme gelmemiş. Sır barajı yapılalı 27 yıl oldu. Batı köylerinin köprüsü su altında kaldı. Yerine 1 köprü çok görüldü. İnsanlar 27 yıldır çile çekmektedir. Bu köprü bir an önce yapılmalıdır.

BYKEKEC
BYKEKEC - 4 ay Önce

bu tür söylemlerle kandırılıyoruz işte insanlara eziyet ettikten sonra talimatı verin önemli olan insanları incitmemek

drsn
drsn - 4 ay Önce

trajikomik

EDEM
EDEM - 4 ay Önce

BOŞ BELEŞ

KAMİL AVİZE
KAMİL AVİZE - 4 ay Önce

Önsen köprüsünü bir an evvel yapalım.sır barajından bu tarafa bütün köyler mahalleler aksu köprüsüne mahkum olmus durumda.örneğin karadereden bir vatandaş kalkıp göksuna ankaraya vs gitmek istese
, aksu köprüsünü dolanacak değilmi?yazık değilmi?bu kadar zormu ya bi köprü yapmak?vatandası rahatlatmak istiyorsanaız bu ralara ulaşımı kolaylastırın. lütfen.yeni secilen büyüksehir belediye başkanıma rica ediyoruz,ilk projeniz bu olsun sayın başkanım.tşk

beşenli
beşenli - 4 ay Önce

hani bertize hava alanı yapılacaktı bekliyok

bg
bg - 4 ay Önce

köprü möprü istemiyorum zaten yapılacağı yok örtün üstünü kömün eski haline getirin en azından toz toprak kalkar hizmet etmiş olursunuz. ne ki bu köprü yapacak paran yoksa eskisini yıkmayacaksın. Ayrıca hal kavşağı şuan gayet kullanışlı inşaat nedeniyle kavşak iptal edildiğinden trafik oldukça hızlı ilerliyor.

RAMAZAN P
RAMAZAN P - 4 ay Önce

HABER 46 'YI KUTLUYORUM.

SARI
SARI - 4 ay Önce

Belediye eski defterleri karış tırmaya başladı şu kadar borcunuz var deyip birde tehtit yazıyor haciz işlemi başlatacagız diye çaldıkları paraları yerine koymal için BAŞKAN REİS lütfen şu MARAŞ a lüfen bir dönde bak 50 T L gaz alıyoruz sayiden petrole yetiş meye çalışıyoruz

Mahmut
Mahmut - 4 ay Önce

Geç geç hikaye anlatmasınlar

Son Kral
Son Kral - 4 ay Önce

Dostum sen niye teşekkür ediyorsun uyuyan 7 uyuru uyandırdığın için onlar teşekkür etsin. Eskiden milletvekillerin bir ağırlığı, etkisi olurdu. Şimdi ise kimse afedersiniz şeyine takmıyor öyle değil mi. Çünkü artık herkes biliyor milletvekillerin nasıl belirlendiğini.

taşkın
taşkın - 4 ay Önce

Bu yeterli herhangi bir talimat verilmedğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Vekillerin geçiştirmek için yaptığı açıklama sadece başka bişi değil. İlgileniyormuş gibi görünüyorlar. Ha inşAllah talimat verilmiştir de ben yanılıyor olum.

V.K.
V.K. - 4 ay Önce

Haber46 haberini yapmasa, milletvekili vali belediye başkanı nasıl öğreniyor Maraş ile alakalı sorunlari. Yani çıkıp sokaktaki herhangi birine sormak çok mu zor, zaten küçük bir şehirdeyiz, ismimiz büyükşehir sözde ama küçük şehir statüsündeyiz hâlâ. Maraş merkezi bir baştan bir başa 2 saatte yaylana yaylana bitirirsin araba ile. Allah aşkına vatandaş demeden yapın yapacaklarinizi. Neyseki şu an haber46 eksiklerine rağmen doğru haber yapıyor da işin ne olduğunu öğreniyoruz.

Adil ÇALIŞIR
Adil ÇALIŞIR - 4 ay Önce

sayın vekiller birde aylardır belediyeden alacaklarını alamayıp iflaz eşiğine gelen esnaflarıda düşünse.

kaleli
kaleli - 4 ay Önce

önceliklereden birisıde batı köyleri köprüsü olmalıdır.


SIRADAKİ HABER

banner122