Kahramanmaraş'a şaka gibi atamalar

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı'nın görevden alınması ve yerine Artvinli Cemil Boz'un atanmasının ardından bugün bir atama daha gündeme bomba gibi düştü.

SPOR 09.03.2020, 21:05
Kahramanmaraş'a şaka gibi atamalar
banner257

 Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı'nın görevden alınması ve yerine Artvinli Cemil Boz'un atanmasının ardından bugün bir atama daha gündeme bomba gibi düştü.

Kahramanmaraş’ta son günlerde spor camiasında görevden almalar bir biri ardına yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’nın görevden alınmasıyla başlayan değişiklik furyasına bugün bir yenisi daha eklendi.

Gençlik ve Spor Dulkadiroğlu İlçe Müdürü Ali Aksu görevden alınarak yerine Yozgat’ta İlkokul öğretmenliği yapan Ahmet Başaran’ın atandığı bildirildi.

Kahramanmarafşlı isimlerin birer birer alınarak yerine farklı şehirden isimlerin atanmasına tgepkiler ise çığ gibi büyüyor.

Yorumlar (50)
Doboğlu 4 ay önce
Marasta hep maraslılar çalışacak diye kural mı var ede artvinli yozgatli trabzonlu edirneli adanali bu ülkenin adamı değil mi ?
aliveli 4 ay önce
öncelikle yazdıklarınız doğru katılıyorum ama şu noktada katılmıyorum. evet ülkemin heryerinden her insan hakkıysa çalışabilir. ama ilk okul öğretmeninin müdürlükle alakası ne. madem siyasi gücün var meb de müdür ol. sıkıntı liyakatte.
Mehmet Dağ 4 ay önce
maraşlı ibrahim sağlam samsun tarim il müdürü olunca haber yapmıyorsun da yozgatlı maraş a spor müdürü olunca niye zorunuza gidiyor...çünkü sizde ufuk yok...bencillik var...kıskançlık haset var...habercilikle ırkçılığı karıştıran zihniyet var...
maraşlı 4 ay önce
ali kabakçının alınması en dogru karar ! hafta sonları şehrimizin tek profesyonel takımı olan kahramanmaraşsporumuzun macına gelırken il spor müdürü değilde spor bakanı olarak gelmesı ! eskı spor bakanı suat kılıc ilimize ziyarete geldıginde kahramanmaraş yakışır bir stad yapalım dedıgınde , sırf yalakalık olsun dıye gerek yok bakanım 3 tane stadımız var dıyen adamdan mudurluk beklenmez !
Gaffur şenşakrak 4 ay önce
Tepkiler çığ gibi büyüyor mu?
Çok komiksiniz....
Ede46 4 ay önce
Vali de Maraşlı olsun, emniyet müdürü de Maraşlı olsun, yani odacısından valisine kadar Maraş lı olsun öyleyse.
HASAN 4 ay önce
FARKLI ŞEHİRLERDEN ATANANLAR HİZMET EDEMEZ Mİ?
Şahin 4 ay önce
Sanki Rusya'dan gelmiş bırakın artık bu memleket milliyetçini
ademoğlu 4 ay önce
Kamu görevinden meşrebine, memleketine, partisine, cemaatine bakmak yanlış olur önemli olan işin ehli mi? Dinimiz işi ehline vermeyi emrediyor. gerisi boş, o yüzden bu insanlar işin ehli mi değil mi bunu konuşmak lazım. ama bizim bunlarda gözümüz yok, bizden olsun, da ne olursa olsun. anlayışı hakim malesef
drsn 4 ay önce
ne tepkisi ne çığı demekki icraatları yokmuş gönderilmişler.sizde hem eleştirip peşindende gidene şaş ölür badem gözlü olur muhabbeti yapıyorsunuz.
haber46 haber ver abartma 4 ay önce
öncekiler kimdi ne iş yaparlardı da şimdikileri beğenmemezlik yapıyorsunuz?
HAKKI HAKLIOĞLU 4 ay önce
BU MEMLEKETTE FELSEFE ÖĞRETMENİNDEN VALİ, SINIF ÖĞRETMENİNDEN DANIŞTAY ÜYESİ OLUYORSA İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ HAYLİ HAYLİ OLUR. ARTIK BUNLARA ALIŞTIK.
maraşın yerlisi 4 ay önce
Gardaşım sizede yaranılmaz , hani ağzınızı açtınızmı bizim memleketin adamı iş yapmaz kendine çalışır deyip duruyordunuz , alın işte yabancı , birde bunu deneyin beğenmezseniz yenisini gönderirler , nasıl olsa denemesi bedava , Tabi gidenin yerine daha tecrübelisi gelmezse o zaman sıkıntı demekki torpil var demek , neyse deveye sormuşlar boynun niye eğri diye nerem doğruki demiş , bizim devletin ve milletin işide böyle işte
ede 4 ay önce
ilçelerinden çıkanları maraşlı saymayan, hep belli ailelerin çocukları idareci olsun diyenler nasıl hazmedecek merak ediyorum.birilerinin yolunu keserek adam olma alışkanlığını terketmedikçe bu memlekete hizmet beklemeyin.
.. 4 ay önce
En azından torpil olmaz
Yabancı 4 ay önce
O zaman herkes memleketinde çalışsın. Olur mu öyle şey? Maraşlı olmayanı dışlayarak, kafayı kuma gömmenin bir anlamı da olamaz
Likayata bak 4 ay önce
Tam Maraşa yakışacak atama şükretsinler hademeyi de atayabilirlerdi, bir cemaate kesin üyedir oradan yürümüş atamayı yaptırmıştır ilkokul öğretmeni
A.s.A 4 ay önce
Kahramanmaraş Gençlik Spor İl Müdürlüğünün %90 Maraşlı İl dışından atama oldu diye niye bu kadar en dişe ediyorsunuz inanın daha iyi olacak herşey bu memleket hepimizin kıymetini bilin o zaman hiç bir maraşlıya görev verilmesin il dışında degil mi.
Ahmet 4 ay önce
Bu nasıl bir şey k.maraş elden gidiyor. Başkan siyaset yapıyorsun ama milleti küstürüyorsun.ak partimize kan kaybettirme biz oyu reise verdik sana değil.
sütcü imam 4 ay önce
siyasetle gelen siyasetle gider çokta şaşırmamak lazım
mehmet dağdadurmaz 4 ay önce
biz bunu elimizle yaptık kahramanmaraşta yaşamayan birini belediye başkanı seçersen olacağı budur yazıklar olsun bize
Gavurdagli 4 ay önce
Sahipsiz memleketim. Vah halimize vah
Hüseyin 4 ay önce
Partinin oyu düşüyor.Artvinli Yozgatlı yı getir
Çalışkan bir Müdürü gereksiz yere görevden al
Ondan sonrada oylarımız düşüyor
Kimse nerde hata yapıyoruz neden oylar düşüyor deyip kafa yormuyor.bu şehrin sahipleri bu şehrin emekçileridir yeter artık.
Mahir çayan 4 ay önce
Yooo ne tepkisi ne çığ gibisi . Bizim halkın üzerine ölü toprağı serpilmiş. Gelen vuruyor giden vuruyor ama halk hala derin uykuda Maraş’tan hızlı tren geçmesini bekliyor !!
maraşlı 4 ay önce
yazıklar olsun maraşlılara yabancı adamın ne işi var git başka memleketlere bir tane yabancı bulamazssınız..
sedat 4 ay önce
Liyakat Önemli Şey Üstadım...
Maraşlı 4 ay önce
sözlenecek ooo kadar cok şey varki... ama anlayacak adam olmadığı icin susuyoruz. Kaderine terkedilmiş bir memleket
Maraşlı 4 ay önce
Kendisi ve çevresindeki şakşakçıları artık para giyemeyecek diye tepki göstermişlerdir
Mustafa 4 ay önce
Yazık bu memleketin Sahibi yok
Birileri bu şehrin kaderiyle oynuyor
Bunu herkes biliyor
Yeter elinizi çekin.bu Memleketin kaderiyle oynamayın.Bu memleketin Emekçileri bizleriz
Yarın bu memleketten kaçıp gidecek olan o zadlar olacak.bu şehirde yaşamayanlar bu memleketin dengesi bozulmuş iş yapmış yapmamış umurlarında değil.Kahramanmaraşlı olmayan yada Kahramanmaraşlı ama şehirde yaşamıyan şehri Bilmez ve de bu şehre hizmet edemezler.kahramanmaraşa sevdalı burada yaşıyan milliyetçi idarecilerin bu şehre faydası olur.
Artvinli-Yozgatlı gitsin kendi memleketlerine hizmet etsinler.Buna dur diyecek Kahramanmaraş ta bir babayiğit yokmu.
siyasetci 4 ay önce
BU memlekette siyasetle gelen siyasetle gider.Bu böyle biline
Yusuf 4 ay önce
Biraz gerçeğe yakın yalan söyleyin
Bahsettiğiniz bu gencimiz ahmet başaran k maraşlı olup, yurdumuzun farklı bölgelerinde karlı ova, yozgat gibi yerlerde görev yapmıştır, bu görevide hakkıyla yürüteceğine inancım tamdır kendisini tebrik ediyorum
MURAT MERT 4 ay önce
Şöyle bir baktım adam istabulda müdürlük yapmış. Geçen gün reisin açtığı tesisi de bu müdür yapmış. Belki maraşlılardan çok hayrı dokunur.
Ramazan 4 ay önce
Artvinli ve Yozgatlı atamaların mutlaka birilerinin adamlarıdır.
Ne zaman kişileri değilde şehri düşünerek atamaları yaparsak o zaman başarılı oluruz.
Mehmetketi bilmeyen memleket e hizmet edemez.yazık bu Kahramanmaraş a
Güzelim memleketimi hep önünü kesiyorlar.ondan sonrada Gaziantep örnek alıyoruz
Neden Gaziantep bizi örnek almıyor
Bu zihniyetle devam edersek her zaman Gaziantep i örnek Alacağız gibi görünüyor yazık
Birlik beraberlik olsa bu dediklerim olur
maraşlı fero 4 ay önce
k.maraşım uyumaya devam et.Kimse sıradan atamalar zennetmesin bunları aslında çaktırmadan k.maraşa darbe yapılıyor.hiç bir görevi küçümsemek olmazda atama yapacaksan o zaman k.maraşta hiç ilkokul öğretmeni yokmu..durmak yok uyumaya devam
Ahmet 4 ay önce
yıllardır akp rejimine sonsuz desek veren maraşlılar çok ama çok fazlasına müstahaklar. Kahramanmaraşa zerre kadar faydası olmayan, bütün yatırımları karadenize ve karadenizlilere yaan akp rejimi, maraşlılar zaten bize oy veriyor ne diye buraya para harcayalım diye kendi memleketlerine tüm yatırımları yapmışlardır. maraş akp rejiminin oy deposu olmaya devam etsin
Mehmet 4 ay önce
Bu ülkede Karadenizlilerden başka kafası çalışan yok mu?

Ülkeyi resmen Karadeniz Dükalığı yönetiyor.
Maraşım... 4 ay önce
Bu nasıl bir mantıktır pardon ırkçılıktır. Bende k.maraşlıyım. Hizmeti kim yaparsa ondan yanayım. Bu ülke bu tarz söylemlerden çok çekti. Ozaman bütün okul müdüründen tut hastahane postane hepsi kahramanmaraşlı mı?
kahraman 4 ay önce
sayın MİLLET VEKİLLERİM KAHRAMAN MARAŞ I BİZİM MİLLET VEKİLLERİMİZ YÖNETMİYOR ANLAŞILDI BATI KÖLERİN KÖPRÜSÜNÜ ANKARA MİLLET VEKİLLERİMİ YAPTIRACAK BU BİR DEVRAN BİRİ GELİR BİRİ GİDER BİZİM BATI KÖYLERİN KÖPRÜSÜNÜ,DE GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YAPTIRIR.?? vekiller söz verdiler ama yapmadılar andırın maraş arası köprüyü de
YAPTIRSANIZ VEKİLLERİMİZ DEİŞMEDEN BATI KÖYLÜLER DUUA EDİN.
NACAR 4 ay önce
Gücü yeten boş bulduğu yere adamını yerleştiriyor. Boş olmasada önemli değil siyaset işte kim liyakatli ona bakmaz işleri görülsün yeter. Birini alır ötekini koyar koltuğa.
Essah ede 4 ay önce
İlkokul Öğretmeni ne alaka onu anlamak mümkün değil. Bürokrat birisi olsa anlıcaz. Bu nedemek oluyor peki?
önemsiz 4 ay önce
Şu zevzek gazeteciler Ne yiyecek Ne içecek acaba. Kapı göründü
metin 4 ay önce
akp kmaraşta kendi kendini bitiriyor
Misafir46 4 ay önce
Dünyanın çivisi çıktı. Yazık!
garip şehir 4 ay önce
Sahipsiz şehir %70 oy verirsek böyle olur il başkanı ve ilçe başkanlarıda ithal edilsin
46 4 ay önce
KIYIMMMMM.....
ali 4 ay önce
Eeeee fazla söze hacet yok sahipsiz maraş. vekiller ne iş yapar.... tabiki bu işlerle ilgilenirler ama herhalde önceliği belirleyemediklerinden kadrolar boşa düşmüş olacak ki üstten atama yapılmış. Maraşım maraşım talihi kapalı maraşım...
Elbistanlı yusuf 4 ay önce
Maraşta bir ticari gelenek var ,aracını evini siteye satlık diye ilan verir üç gün sonrada kaldırır ,6 ay sonra bir daha verir bu kez 5 gün sonra kaldırır bu döngü böyle sürer gider Allah emlakci galericilere sabir versin
SAYIN FURKAN BEY 4 ay önce
CEVRE VE SEHRCİLİK İL MÜDÜRÜ MALATYALI AMA BELEDİYE MECLİS UYESİ MUTEAHHİTİN İNŞAATINDAKI İŞLERİ BEN TAKIP EDECEGIM DİYECEK KADAR SAHIPLENIYOR.
has maraşlı 4 ay önce
liyakat olmazsa siyasetçilere iyi yaltaklık yapanlar bu koltuklara oturur.ama sadece oturur başka bir iş yapmaz
SavununBattalgazigeliyor 3 ay önce
Peşkeşçiler rantçılar gitmiş işte ne güzel
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
32°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 05 Temmuz 2020
İmsak 03:24
Güneş 05:10
Öğle 12:42
İkindi 16:34
Akşam 20:04
Yatsı 21:42
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 30 63
2. Trabzonspor 29 58
3. Sivasspor 30 54
4. Galatasaray 29 52
5. Beşiktaş 29 50
6. Fenerbahçe 30 49
7. Alanyaspor 30 48
8. Göztepe 30 38
9. Gaziantep FK 30 38
10. Antalyaspor 30 37
11. Kasımpaşa 30 36
12. Gençlerbirliği 30 32
13. Denizlispor 30 32
14. Malatyaspor 30 29
15. Çaykur Rizespor 29 29
16. Kayserispor 29 28
17. Konyaspor 29 27
18. Ankaragücü 30 25
Takımlar O P
1. Hatayspor 32 60
2. Erzurum BB 32 56
3. Bursaspor 32 55
4. Adana Demirspor 31 54
5. Akhisar Bld.Spor 31 51
6. Fatih Karagümrük 31 50
7. Altay 31 50
8. Ümraniye 31 44
9. Keçiörengücü 32 44
10. Giresunspor 32 44
11. Menemen Belediyespor 32 42
12. Balıkesirspor 31 35
13. İstanbulspor 31 34
14. Altınordu 32 33
15. Boluspor 31 30
16. Osmanlıspor 31 24
17. Adanaspor 32 21
18. Eskişehirspor 31 12
Takımlar O P
1. Liverpool 32 86
2. Man City 32 66
3. Leicester City 33 58
4. Chelsea 33 57
5. M. United 33 55
6. Wolverhampton 33 52
7. Arsenal 33 49
8. Sheffield United 33 48
9. Burnley 33 46
10. Tottenham 32 45
11. Everton 32 44
12. Newcastle 33 43
13. Crystal Palace 33 42
14. Southampton 32 40
15. Brighton 33 36
16. West Ham 33 31
17. Watford 33 28
18. Aston Villa 32 27
19. Bournemouth 33 27
20. Norwich City 33 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 34 77
2. Barcelona 33 70
3. Atletico Madrid 34 62
4. Sevilla 33 57
5. Villarreal 33 54
6. Getafe 33 52
7. Real Sociedad 33 50
8. Athletic Bilbao 34 48
9. Valencia 34 47
10. Granada 34 47
11. Osasuna 33 44
12. Levante 33 42
13. Real Valladolid 34 39
14. Real Betis 34 38
15. Deportivo Alaves 34 35
16. Eibar 33 35
17. Celta de Vigo 34 35
18. Mallorca 34 29
19. Leganés 34 28
20. Espanyol 34 24