Kahramanmaraş'a şaka gibi atamalar

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı'nın görevden alınması ve yerine Artvinli Cemil Boz'un atanmasının ardından bugün bir atama daha gündeme bomba gibi düştü.

SPOR 09.03.2020, 21:05
Kahramanmaraş'a şaka gibi atamalar

 Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı'nın görevden alınması ve yerine Artvinli Cemil Boz'un atanmasının ardından bugün bir atama daha gündeme bomba gibi düştü.

Kahramanmaraş’ta son günlerde spor camiasında görevden almalar bir biri ardına yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’nın görevden alınmasıyla başlayan değişiklik furyasına bugün bir yenisi daha eklendi.

Gençlik ve Spor Dulkadiroğlu İlçe Müdürü Ali Aksu görevden alınarak yerine Yozgat’ta İlkokul öğretmenliği yapan Ahmet Başaran’ın atandığı bildirildi.

Kahramanmarafşlı isimlerin birer birer alınarak yerine farklı şehirden isimlerin atanmasına tgepkiler ise çığ gibi büyüyor.

Yorumlar (50)
Doboğlu 3 hafta önce
Marasta hep maraslılar çalışacak diye kural mı var ede artvinli yozgatli trabzonlu edirneli adanali bu ülkenin adamı değil mi ?
aliveli 3 hafta önce
öncelikle yazdıklarınız doğru katılıyorum ama şu noktada katılmıyorum. evet ülkemin heryerinden her insan hakkıysa çalışabilir. ama ilk okul öğretmeninin müdürlükle alakası ne. madem siyasi gücün var meb de müdür ol. sıkıntı liyakatte.
Mehmet Dağ 3 hafta önce
maraşlı ibrahim sağlam samsun tarim il müdürü olunca haber yapmıyorsun da yozgatlı maraş a spor müdürü olunca niye zorunuza gidiyor...çünkü sizde ufuk yok...bencillik var...kıskançlık haset var...habercilikle ırkçılığı karıştıran zihniyet var...
maraşlı 3 hafta önce
ali kabakçının alınması en dogru karar ! hafta sonları şehrimizin tek profesyonel takımı olan kahramanmaraşsporumuzun macına gelırken il spor müdürü değilde spor bakanı olarak gelmesı ! eskı spor bakanı suat kılıc ilimize ziyarete geldıginde kahramanmaraş yakışır bir stad yapalım dedıgınde , sırf yalakalık olsun dıye gerek yok bakanım 3 tane stadımız var dıyen adamdan mudurluk beklenmez !
Gaffur şenşakrak 3 hafta önce
Tepkiler çığ gibi büyüyor mu?
Çok komiksiniz....
Ede46 3 hafta önce
Vali de Maraşlı olsun, emniyet müdürü de Maraşlı olsun, yani odacısından valisine kadar Maraş lı olsun öyleyse.
HASAN 3 hafta önce
FARKLI ŞEHİRLERDEN ATANANLAR HİZMET EDEMEZ Mİ?
Şahin 3 hafta önce
Sanki Rusya'dan gelmiş bırakın artık bu memleket milliyetçini
ademoğlu 3 hafta önce
Kamu görevinden meşrebine, memleketine, partisine, cemaatine bakmak yanlış olur önemli olan işin ehli mi? Dinimiz işi ehline vermeyi emrediyor. gerisi boş, o yüzden bu insanlar işin ehli mi değil mi bunu konuşmak lazım. ama bizim bunlarda gözümüz yok, bizden olsun, da ne olursa olsun. anlayışı hakim malesef
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın