Kahramanmaraş Kadın Futbol takımı ile ilgili skandal haber!

Kahramanmaraş Kadın Futbol Takımının da içerisinde bulunduğu, futbol turnuvası ile ilgili yapılan haber sosyal medyada büyük yankı yarattı.

Kahramanmaraş Kadın Futbol takımı ile ilgili skandal haber!

Kahramanmaraş Kadın Futbol Takımının da içerisinde bulunduğu, futbol turnuvası ile ilgili yapılan haber sosyal medyada büyük yankı yarattı.

Yapılan bu çirkin haberi, Haber46 yayın grupları olarak kınıyoruz. Kahramanmaraş Kadın Futbol takımımız asla yalnız değildir.

Kahramanmaraşlı sporcularımızı, sansürleyen muhabiri bizde aynı şekilde sansürlüyoruz. 

Hüda- Par’a yakın yayın organı İ.H Ajansı, futbolun kadınların ‘fıtratına ters’ olduğunu öne sürerek, kadınların futbol oynamasının yanlış olduğunu savunan bir haber yaptı.

Videoda konuşan Ömer A. adlı muhabir kadınların futbol oynamasının “fıtrata ters” olduğunu söyledi.

İlke.H Ajansı haberi “kadın futbol takımları” ifadesini sansürleyerek “Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlene futbol turnuvası kapsamında Ordu, Giresun, Hakkari ve Kahramanmaraş’tan getirilen genç kızların şortlu bir şekilde Bingöl’de, üstelik bir caminin karşısında futbol oynaması tepkilere neden oluyor” gibi skandal ifadelerle sundu.

Kadınların futbol oynamasının “ümmeti parçalayacağını” belirten şahıs, “Yetkili kurumları kınıyorum ve Bingöl’de böyle bir organizasyonun yapılmasının sebepleri araştırılmalı” dedi.

Haberde kadınların “baldırı çıplak bir biçimde futbol oynaması fahiş bir durumdur” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya
Hülya - 10 ay Önce

Merhabalar
Bende bir kadın sporcu olarak yaptığınız haber için teşekkür ediyorum. Kadın sporcularımız ile ilgili yapılan çirkin habere karşı çıktığınız içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Mustafa
Mustafa - 10 ay Önce

Arkadaslar futbol birakin kadini erkege bile islam disi bir spor bizi dinimizden gecmisimizden ozumuzden uzaklastiriyorlar parcaliyorlar bu kucuk konularla oyaliyorlaar biz kurana dinimize ozumuze bakalim peyganberimize ummet olmaya bakalim kadinada haram erkegede haram

Sabri46
Sabri46 - 10 ay Önce

Çalarlar , her kadına bakarlar , küçük çocukları taciz ederler sorun olmaz.
Ama kızlar futbol oynuyor diye sorun olur. YAZIKLAR OLSUN.

Emre
Emre - 10 ay Önce

Garip Türkiye'de olmaması gereken bir durum bu. İnsanlar her ne cinsiyette olurlarsa olsun yaptıkları spora saygı duyulmalı. Yani bu kafa yapısından uzaklaşılmalı

Hadi be
Hadi be - 10 ay Önce

Herkes içinde ki nefreti kusuyor.. İslami açıdan hoş olmayan bir durum kadınların bu şekilde hareket etmeleri, kaldı ki adam sadece yorumda bulunuyor fikrini söylüyor.
Medeniyet naraları atacağınıza, herkesin fikrine kulak vermeyi öğrenin.

SIRADAKİ HABER