Trabzonspor - Rabotnicki Maç Sonucu - Maç Özeti (Canlı skor ve maçın golleri)

Trabzonspor - Rabotnicki maçı sona erdi. UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Karşılaşmasında Trabzonspor Hüseyin Avni Aker stadında 0-0'ın rövanşında Makedonya temsilci Rabotnicki'yi ağırladı. Taraftarların yoğun ilgisinin olduğu karşılaşma Trabzonspor - Rabotnicki maçının özeti, maç sonucu (canlı skor ve maçın golleri) bu haberimizde...

Trabzonspor - Rabotnicki Maç Sonucu - Maç Özeti (Canlı skor ve maçın golleri)

Trabzonspor - Rabotnicki maçı sona erdi. UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Karşılaşmasında Trabzonspor Hüseyin Avni Aker stadında 0-0'ın rövanşında Makedonya temsilci Rabotnicki'yi ağırladı. Taraftarların yoğun ilgisinin olduğu karşılaşma Trabzonspor - Rabotnicki maçının özeti, maç sonucu (canlı skor ve maçın golleri) bu haberimizde...

06 Ağustos 2015 Perşembe 22:43
Trabzonspor - Rabotnicki Maç Sonucu - Maç Özeti (Canlı skor ve maçın golleri)

Trabzonspor - Rabotnicki maçı sona erdi. UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Karşılaşmasında Trabzonspor Hüseyin Avni Aker stadında 0-0'ın rövanşında Makedonya temsilci Rabotnicki'yi ağırladı. Taraftarların yoğun ilgisinin olduğu karşılaşma Trabzonspor - Rabotnicki maçının özeti, maç sonucu (canlı skor ve maçın golleri) bu haberimizde...

Trabzonspor, Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda 1-0 yenildiği ilk maçın rövanşında evinde Makedonya'nın Rabotnicki takımıyla karşı karşıya geldi. Maçın normal süresi Trabzonspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. Uzatma dakikalarında Rabotnicki'nin beraberlik golüne engel olamayan temsilcimiz Trabzonspor Avrupa Ligi'ne veda etti.

MAÇIN ÖZETİ:


120' Hakem Steven McLean müsabakanın bittiğini belirten son düdüğünü çalıyor ve temsilcimiz Avrupa arenasına veda ediyor.
119' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Cardozo ortasını ön direğe doğru gönderiyor. Savunmadan seken top kısa süreli karambole neden oluyor ve son olarak top kaleci Daniel Bozinovski'de kalıyor.

118' Temsilcimiz rakip yarı alanda baskısını artırıyor.
115' Sağ kanattan kullanılan taç atışında Luis Pedro Cavanda ön direğe doğru uzun oynuyor. Yerden seken top yükseklik kazanıyor ve penaltı noktasının sol tarafında bulunan Stephane M`bia bu topa vole vuruşunu yapıyor. Ancak top kalenin üzerinden farklı bir şekilde dışarı gidiyor.
114' Temsilcimize şimdi 2 gol daha gerekiyor.


112' GOL...
Kire Markoski'nin golü ile konuk ekip beraberliği yakalıyor. Orta alandan kullanılan serbest vuruşta Milan Ilievski ceza sahası içi sağ çaprazına doğru havadan uzun oynuyor. Bu noktaya hareketlenen Kire Markoski, kaleci Onur'un müdahalesinden önce kafa vuruşunu yapıyor ve topu malesef filelerimize gönderiyor.


112' Temsilcimizde Cardozo rakibi Stephan Vujcic'e yaptığı faul sonrasında sarı kart görüyor.

110' Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda Stephan Vujcic ortasını arka direğe doğru gönderiyor ancak top sağ kale direğinin hemen yanından dışarı gidiyor.

106' İkinci uzatma devresi temsilcimizin vuruşuyla başlıyor.

105' İlk uzatma devresi hakem Steven McLean'in düdüğü ile sona eriyor.

105' Uzatma bölümünün ilk yarısının sonuna en az 1 dakikalık oynanmamış süre bölümü ilave ediliyor.

104' Sağ kanattan gelişen atakta Erkan ortasını penaltı noktasına doğru göndeiyor. Bu noktada bulunan Cardozo kafa ile pasını altıpas sağ çaprazındaki Deniz'e veriyor. Deniz topu düzelterek vuruşunu yapıyor ancak top sağ direğe çarparak oyun alanına geri geliyor.

102' Sol çaprazdan ceza sahasına giren Deniz pasını penaltı noktası üzerindeki Cardozo'ya gönderiyor ancak Cardozo vuruşunu yapamıyor.

98' Bu dakikalarda karşılıklı top kayıpları ile mücadele devam ediyor.

95' Ceza yayının biraz gerisinden kullanılan serbest vuruşta Milan Ilievski doğrudan kaleyi düşünüyor ancak barajdan seken top kalenin sağ tarafından dışarı gidiyor.

93' Konuk ekip Rabotnicki kısa paslarla organize olmaya çalışıyor.

91' Uzatma bölümünün ilk yarısına başlayan taraf konuk ekip Rabotnicki oluyor.

90' Hakem Steven McLean 90 dakikalık normal sürenin bittiğini belirten son düdüğünü çalıyor ve maç uzatmalara gidiyor.

90'  Deniz'in pası ile sol çaprazdan ceza sahasına giren Erkan Zengin son çizgiye inerek ortasını arka direğe doğru gönderiyor ancak top kalenin üzerinden dışarı gidiyor.

90' Dördüncü hakemin işaretiyle müsabakanın sonuna en az 5 dakikalık oynanmamış süre bölümü ekleniyor.


90' Kaleci Onur'un havadan pası kısa düşüyor ve ceza yayı sağ çaprazında Marijan Altiparmakovski topu kontrol ederek vuruşunu yapıyor ancak Onur'un müdahale ettiği top üst direğe çarparak oyun alanına geri geliyor.

89' Rabotnicki cephesinde son oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Chuma Anene oyundan alınırken yerine Kire Markoski oyuna dahil oluyor.

86' Temsilcimizde ikinci değişiklik gerçekleşiyor. Okay Yokuşlu oyundan alınırken yerine Aytaç Kara oyuna dahil oluyor.

86' Rabotnicki'de Milovan Petrovic hakeme yönelik itirazlarını sürdürünce sarı kart görüyor.

83' Sağ kanatta topla buluşan Yusuf ortasını penaltı noktasına doğru gönderiyor. Bu noktada bulunan Cardozo kafa vuruşunu yapıyor ancak kaleci Daniel Bozinovski üzerine gelen topu rahatlıkla kontrol ediyor.

81' Sağ çaprazdan ceza sahasına giren Yusuf son çizgiye inmeden pasını altıpas alanına doğru gönderiyor. Savunmadan seken top ceza alanı içi sağ çaprazına doğru açılıyor. Bu noktaya hareketlenen Deniz Yılmaz gelişine vuruşunu yapıyor ancak top kalenin üzerinden dışarı gidiyor.

80' Kaleye yaklaşık 40 metre mesafeden kullanılan serbest vuruşta Milan Ilievski doğrudan kaleyi düşünüyor ancak kaleci Onur üzerine gelen bu topu rahatlıkla kontrol ediyor.


80' Temsilcimizde Stephane M`bia topa elle müdahale ettiği gerekçesi ile sarı kart görüyor.

77'  Trabzonspor'da Deniz Yılmaz, rakibi Kirche Ristevski'ye yaptığı faul sonrasında sarı kart görüyor.

77' Temsilcimizde ilk oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Özer Hurmacı oyundan alınırken yerine Deniz Yılmaz oyuna dahil oluyor.

76' Sol kanattan kullanılan serbest vuruşta Özer ortasını ön direğe doğru gönderiyor. Cardozo'dan seken top savunmanın müdahalesinden sonra penaltı noktası üzerindeki Stephane M`bia'da kalıyor. M'bia bekletmeden yerden vuruyor ancak top savunmadan geri geliyor

73' Rabotnicki cephesinde ikinci oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Blaze Ilijoski oyundan alınırken yerine Ivan Mitrov oyuna dahil oluyor.

72' Cardozo'nun pası ile ceza yayı gerisinde topla buluşan Stephane M`bia gelişine çok sert vuruyor ancak top savunmadan geri geliyor.

70' Yusuf'un pası ile ceza sahası sol çaprazında topla buluşan Kevin Constant rakibini geçerek vuruşunu yapıyor ancak top kalenin sağ tarafından dışarı gidiyor.


67' Karadeniz ekibi gole bir kez daha çok yaklaştı! Ceza sahası içi sağ tarafında oluşan karambolde topa sahip olan Özer bekletmeden havadan pasını arka direğe doğru gönderiyor. Bu noktada hareketlenen Stephane M`bia uçarak kafa vuruşunu yapıyor ancak kaleci Daniel Bozinovski son anda çizgi üzerinden bu topu çıkartıyor.

65' Havatopu mücadelesini hakem Steven McLean faul olarak değerlendiriyor ve konuk ekipte Dusko Trajcevski ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek takımını yalnız bırakıyor.

65' Temsilcimizde Okay Yokuşlu ve konuk ekipte Dusko Trajcevski hava topu mücadelesinde çarpışıyor ve kısa süreli sakatlık geçiriyorlar.

63' Ceza yayına topla birlikte hareketlenen Cardozo çok sert vuruyor. Kaleci Daniel Bozinovski'den dönen top altıpas sağ çaprazına doğru açılıyor. Bu noktaya hareketlenen Özer Hurmacı yerden vuruşunu yapıyor ancak kaleci Daniel Bozinovski sağ köşeye uzanarak bu topu kontrol ediyor.


61' Rabotnicki cephesinde ilk oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Suad Sahiti oyundan alınırken yerine Marijan Altiparmakovski oyuna dahil oluyor.


58' Sol kanattan gelişen atağımızda Özer rakibini geçerek ortasını arka direğe doğru gönderiyor. Bu noktada bulunan Yusuf kafa vuruşunu yapıyor ancak top sağ kale direğinin hemen yanından dışarı gidiyor.55' GOOOOOLLLL!!!
Temsilcimiz Okay ile öne geçiyor! Mustafa Yumlu'nun pası ile ceza yayı sağ çaprazının biraz gerisinde topla buluşan Özer ortasını altıpas çizgisine doğru gönderiyor. Gelen topa hareketlenen Okay kafa vuruşunu yapıyor ve topu sağ köşeden filelerle buluşturuyor.


54' Gole çok yaklaştık! Sağ kanattan gelişen atakta Erkan ortasını ceza sahası sol tarafına doğru gönderiyor. Bu noktada bulunan Cardozo kafa ile pasını altıpas çizgisine hareketlenen Okay'a doğru gönderiyor ancak Okay vuruşunu yapamıyor.

53' Sol kanattan topla birlikte süratlenen Erkan son çizgiye inmeden ortasını altıpas alanına doğru gönderiyor ancak kaleci Daniel Bozinovski, rakibi Cardozo'dan önce çıkıyor ve bu topa sahip oluyor.

51' Bordo mavili temsilcimiz bu dakikalarda rakip yarı alandaki ataklarını sıklaştırıyor.

49' Bu dakikalarda karşılıklı top kayıpları ile mücadele devam ediyor.

46' Karşılaşmanın ikinci yarısı Trabzonspor'un vuruşuyla başladı.

45' Hakem Steven McLean'in düdüğü ile müsabakanın ilk yarısı sona eriyor.


45' Gole çok yaklaştık! Topla birlikte ceza sahası sağ çaprazına sokulan Özer ortasını penaltı noktası üzerindeki Cardozo'ya gönderiyor. Gelen topa yükselen Cardozo kafa vuruşunu yapıyor ancak top kalenin hemen üzerinden dışarı gidiyor.

45' Dördüncü hakemin işaretiyle müsabakanın ilk yarısının sonuna en az 2 dakikalık oynanmamış süre bölümü ekleniyor.

44' Rabotnicki'de Dusko Trajcevski, rakibi Okay Yokuşlu'ya yaptığı sert faul sonrasında sarı kart görüyor.


43' Erkan'ın pası ile sol kanatta topla buluşan Cardozo ortasını ön direğe doğru gönderiyor ancak bu noktaya hareketlenen kaleci Daniel Bozinovski rakiplerinden önce topa sahip oluyor.

41' Hızlı gelişen atağımızda Cardozo'nun ara pası ile sağ çaprazda topla buluşan Yusuf ortasını ceza yayına doğru gönderiyor. Bu noktaya hareketlenen Erkan gelişine vuruşunu yapıyor ancak top kalenin üzerinden farklı bir şekilde dışarı gidiyor.

39' Sol kanatta topla buluşan Kevin Constant rakibini geçerek ortasını altıpas alanına doğru gönderiyor ancak kaleci Daniel Bozinovski çıkıyor ve bu topa rahatça sahip oluyor.

36' Konuk ekip Rabotnicki bu dakikalarda kendi yarı sahasından çıkmakta güçlük çekiyor.

33' Temsilcimiz gole çok yaklaştı! Sağ kanatta topu çalan Yusuf, bekletmeden pasını ceza yayı üzerindeki Özer Hurmacı'ya gönderiyor. Özer ceza sahasına girer girmez yerden vuruşunu yapıyor ancak kaleci Daniel Bozinovski uzanıyor ve gole izin vermiyor.


33' Erkan Zengin'in pası ile ceza yayı sağ çaprazında topla buluşan Okay Yokuşlu aşırtma vuruşunu yapıyor ancak top kalenin hemen üzerinden dışarı gidiyor.

30' Müsabakanın üçte birlik bölümü geride kalırken temsilcimiz Trabzonspor'un topla oynamadaki üstünlüğü devam ediyor.

28' Sol kanattan kullanılan taç atışından sonra ceza sahası sol çaprazında topla buluşan Chuma Anene bekletmeden havadan pasını penaltı noktası �zerindeki arkadaşı Blaze Ilijoski'ye gönderiyor ancak Blaze Ilijoski istediği vuruşu yapamıyor ve top kalenin üzerinden farklı bir şekilde dışarı gidiyor.

27' Kevin Constant'ın havadan uzun pası ile Oscar Cardozo ceza yayı sol tarafında topla buluşuyor. Ancak golcü oyuncunun pozisyonu ofsayt.

25' Rabotnicki'de Blaze Ilijoski kısa süreli sakatlık geçiriyor.

22' Ceza yayı sol çaprazında topla buluşan Erkan ortasını arka direğe doğru gönderiyor. Ceza sahası içerisinde oluşan kısa süreli karambolden sonra Özer Hurmacı topu ceza alanı çizgisi üzerinde kontrol ediyor ancak hakem Steven McLean, Özer'in elle oynadığına hükmediyor.

19' Ceza sahası sol çaprazına yakın sayılabilecek bir noktadan kullanılan serbest vuruşta Erkan Zengin ortasını altıpas sağ tarafına doğru gönderiyor. Bu noktada bulunan Carl Medjani kafa ile pasını altıpas alanına doğru gönderiyor ancak kaleci Daniel Bozinovski üzerine gelen bu topu rahatlıkla kontrol ediyor.

17' Sol çaprazdan ceza sahasına sokulan Mite Cikarski vuruşunu yapıyor ancak top savunmamızdan geri geliyor.

14' Sağ kanattan gelişen atağımızda Yusuf Erdoğan son çizgiye inmeden ortasını arka direğe doğru gönderiyor ancak kaleci Daniel Bozinovski çıkıyor ve bu topa sahip oluyor.

11' Savunmamızın yaptığı hatayı değerlendiren Chuma Anene sol çaprazdan ceza sahasına girer girmez yerden vuruşunu yapıyor ancak top kalenin sağ tarafından dışarı gidiyor.

7' Ceza yayının yaklaşık 8 metre gerisinden kullanılan serbest vuruşta Yusuf Erdoğan doğrudan kaleyi düşünüyor ancak top sağ kale direğinin hemen üzerinden dışarı gidiyor.

4' Ceza sahası sol çaprazının biraz gerisinden kullanılan serbest vuruşta Milovan Petrovic ortasını altıpas alanına doğru gönderiyor ancak kaleci Onur çıkıyor ve bu topa sahip oluyor.

1' Hakem Steven McLean'in düdüğü ile müsabakaya konuk ekip Rabotnicki başlıyor.

İLK 11

TRABZONSPOR
Onur, Okay, Medjani, Cardozo, Özer, Constant, Erkan, Mustafa, M'Bia, Yusuf ve Cavanda

RABOTNİCKİ
Bozinovski, Siljanovski, İlievski, Ristevski, Cikarski, Petrovic, Vujcic, Trajcevski, Ilijoski, Anene, Sahiti

TRABZONSPOR HANGİ SONUÇLARLA TUR ATLAR?

Bordo-mavililerin turu geçmesi için rakibi karşısında en az 2 farklı galibiyet alması gerekiyor. Karşılaşmada 90 dakikanın Trabzonspor'un 1-0'lık üstünlüğüyle tamamlanması halinde ise karşılaşma 15'er dakikalık iki devre halinde oynanacak uzatmalara gidecek. Uzatma bölümlerinde skorda bir değişiklik olmazsa, tur atlayan tarafı seri penaltı atışları belirleyecek.

İlk maçta elde ettiği avantajla Trabzon'da sahaya çıkacak Rabotnicki ise galibiyet ve beraberliklerin yanı sıra 1-0 haricindeki tüm tek farklı yenilgilerde turu atlayan taraf olacak ve Trabzonspor da Avrupa defterini erken kapatacak.
TARAFTARA DUYURU YAPILDI

Trabzonspor'un Rabotnicki ile oynayacağı müsabaka öncesi bordo-mavili kulüpten, taraftara duyuru yapıldı.

Duyuruda, TFF ve UEFA talimatları gereği statlarda meşale yakmanın, statlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmanın, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmanın, koltuk kırma, merdiven boşluklarına oturma ve kötü tezahüratta bulunmanın kesinlikle yasak olduğu hatırlatıldı.

Açıklamada, Trabzonspor'un daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarının yaktığı meşalelerin yanı sıra rakip takımlara yönelik yapılan kötü tezahüratlar sebebiyle bordo-mavili kulübün ciddi oranda cezalar ödediği kaydedilerek, "Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır. Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz" denildi.
Yükleniyor...
Son Güncelleme: 06.08.2015 22:53
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126