Haber46 Türkiye'nin En büyük 2 Yerel Haber Sitesinden Birisi Oldu!

Kahramanmaraş'ın ilk Haber Sitesi ve Türkiye'nin ilk yerel haber sitelerinden biri olan haber46.com.tr sizlerin desteğiyle ulaştığı büyük başarıyı siz değerli ziyaretçileriyle ve dostlarıyla paylaşmak istiyor. İşte Haber46'nın bu gün ulaştığı büyük başarı...

Haber46 Türkiye'nin En büyük 2 Yerel Haber Sitesinden Birisi Oldu!

Kahramanmaraş Haber Sitesi olarak yayına başlayan "haber46.com.tr" bu gün ulaştığı yüksek ziyaretçi trafiğiyle Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 50 haber sitesinden biri olmayı başarmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Günlük ortalama 50 bin - 100 bin arası tekil ziyaretçinin giriş yaptığı Haber46.com.tr Türkiye'nin en büyük 2 yerel haber sitesinden biridir. Haber46 mütevazi bütçesiyle arkasında tv, gazete, radyo hatta Holding desteği olan pek çok haber sitesini geride bırakmayı başarmış ve zirvedeki yerini almıştır.

Kahramanmaraş'ın en büyük haber sitesi

Türkiye'nin en büyük 2 yerel haber sitesinden biri

Kahramanmaraş ve Bölgede rakipsiz

Türkiye'nin en büyük 50 Haber sitesinden biri olarak ( ki bu listede hürriyet, milliyet, sabah gibi ulusal gazeteler, ulusal tv kanalları, haber7, ensonhaber gibi ulusal haber siteleri de var)

Kahramanmaraş'ı temsil etmekten gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz...

Bu büyük başarıyı yakalamamızda siz değerli ziyaretçilerimizin çok büyük desteği olduğunu ifade etmek istiyoruz. Haber46 bu başarıyı sizinle yakaladı ve inşallah başarılarına sizlerle birlikte yeni başarılar ekleyecektir.

"Siz olmasaydınız biz bunu asla başaramazdık..." bunun farkındayız...

Bu yüzden başarımızı, bu başarının mimarları olan siz değerli dostlarımızla paylaşmak istedik.

Yeni hedefimiz Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 30 Haber Sitesinden biri olmaktır ve amacımıza ulaşmak için attığımız bu adımda da bizleri yalnız bırakmayacağınıza olan inancımız tamdır.

Yolculuğumuza başarımızın her anına şahitlik eden siz kıymetli dostlarımızla devam etmek istiyoruz...

Başarmak çok güzel... Başarımızı sizlerle paylaşmak çok daha güzel...

Esen kalın...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asıl Kahramanmaraşlı
Asıl Kahramanmaraşlı - 3 ay Önce

Madem en büyük katkı bizim o zaman asayiş haberlerine ara verelim sayın editör içimiz karardı güzel şeyler yapalım bungalov evleri gibi güzel haberler verin bize hayrettin beyi yazalım 7 vekilimiz napıyo onları yazalım.. Şaka bir yana çok sevindim şehrimizi bu seviyede görmek gurur verici

tebrikler
tebrikler - 3 ay Önce

Başarılarınızın devamını dileriz .
sizlerden talebimiz aşağıda linki paylaşılan haberde belirttiğiniz üzere Kahramanmaraş’ımızın sorunlarını dile getirmeye devam etmeniz
https://www.haber46.com.tr/yerel-yonetim/kahramanmaras-in-en-buyuk-sorunlari-nelerdir-h352829.html

Ehtiyar
Ehtiyar - 3 ay Önce

Ilce haberlerini arttırın. Ozellikle #göksun

Metin YORULMAZ
Metin YORULMAZ - 3 ay Önce

Başarılarınızı tebrik eder devamını dilerim. İlkeli, seviyeli, dürüst, tarafsız, adil ve objektif olduğunuz sürece vatandaş sizi hak ettiğiniz yere taşıyacaktır. Selam ve muhabbetlerimle.

Hacı
Hacı - 3 ay Önce

Her gün takip eden biri olarak çok sevindim tebrikler

vatandaş
vatandaş - 3 ay Önce

belediye haberi yapmayın artık bu şehrin tek kamu kurumu belediyeler değil, maliye var, sgk var, valilik var, il milli eğitim var, orman var. milletimiz oy veriyor tamam da bu verilen oylar sayesinde devlet tarafından diğer kamu kurumları da yönetiliyor, lütfen diğer kurumlarda araştırılsın eksikleri fazlaları olumlu olumsuz yönleri haber yapılsın.

hanif
hanif - 3 ay Önce

Birazda şehrin tanıtımına katkı sağlayın turizmde çok güzel doğal yerlerin resim ve görsellerini paylaşın , keşfedilmemiş çok yeri var memleketin , mesela türkiyenin en büyük 5. yeraltı mağarası keş dağındadır

SIRADAKİ HABER

banner122