Haber46 Türkiye'nin En büyük 2 Yerel Haber Sitesinden Birisi Oldu!

Kahramanmaraş'ın ilk Haber Sitesi ve Türkiye'nin ilk yerel haber sitelerinden biri olan haber46.com.tr sizlerin desteğiyle ulaştığı büyük başarıyı siz değerli ziyaretçileriyle ve dostlarıyla paylaşmak istiyor. İşte Haber46'nın bu gün ulaştığı büyük başarı...

TEKNOLOJİ 22.07.2019, 10:33
Haber46 Türkiye'nin En büyük 2 Yerel Haber Sitesinden Birisi Oldu!
banner257

Kahramanmaraş Haber Sitesi olarak yayına başlayan "haber46.com.tr" bu gün ulaştığı yüksek ziyaretçi trafiğiyle Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 50 haber sitesinden biri olmayı başarmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Günlük ortalama 50 bin - 100 bin arası tekil ziyaretçinin giriş yaptığı Haber46.com.tr Türkiye'nin en büyük 2 yerel haber sitesinden biridir. Haber46 mütevazi bütçesiyle arkasında tv, gazete, radyo hatta Holding desteği olan pek çok haber sitesini geride bırakmayı başarmış ve zirvedeki yerini almıştır.

Kahramanmaraş'ın en büyük haber sitesi

Türkiye'nin en büyük 2 yerel haber sitesinden biri

Kahramanmaraş ve Bölgede rakipsiz

Türkiye'nin en büyük 50 Haber sitesinden biri olarak ( ki bu listede hürriyet, milliyet, sabah gibi ulusal gazeteler, ulusal tv kanalları, haber7, ensonhaber gibi ulusal haber siteleri de var)

Kahramanmaraş'ı temsil etmekten gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz...

Bu büyük başarıyı yakalamamızda siz değerli ziyaretçilerimizin çok büyük desteği olduğunu ifade etmek istiyoruz. Haber46 bu başarıyı sizinle yakaladı ve inşallah başarılarına sizlerle birlikte yeni başarılar ekleyecektir.

"Siz olmasaydınız biz bunu asla başaramazdık..." bunun farkındayız...

Bu yüzden başarımızı, bu başarının mimarları olan siz değerli dostlarımızla paylaşmak istedik.

Yeni hedefimiz Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 30 Haber Sitesinden biri olmaktır ve amacımıza ulaşmak için attığımız bu adımda da bizleri yalnız bırakmayacağınıza olan inancımız tamdır.

Yolculuğumuza başarımızın her anına şahitlik eden siz kıymetli dostlarımızla devam etmek istiyoruz...

Başarmak çok güzel... Başarımızı sizlerle paylaşmak çok daha güzel...

Esen kalın...

Yorumlar (7)
Asıl Kahramanmaraşlı 2 yıl önce
Madem en büyük katkı bizim o zaman asayiş haberlerine ara verelim sayın editör içimiz karardı güzel şeyler yapalım bungalov evleri gibi güzel haberler verin bize hayrettin beyi yazalım 7 vekilimiz napıyo onları yazalım.. Şaka bir yana çok sevindim şehrimizi bu seviyede görmek gurur verici
tebrikler 2 yıl önce
Başarılarınızın devamını dileriz .
sizlerden talebimiz aşağıda linki paylaşılan haberde belirttiğiniz üzere Kahramanmaraş’ımızın sorunlarını dile getirmeye devam etmeniz
https://www.haber46.com.tr/yerel-yonetim/kahramanmaras-in-en-buyuk-sorunlari-nelerdir-h352829.html
Ehtiyar 2 yıl önce
Ilce haberlerini arttırın. Ozellikle #göksun
Metin YORULMAZ 2 yıl önce
Başarılarınızı tebrik eder devamını dilerim. İlkeli, seviyeli, dürüst, tarafsız, adil ve objektif olduğunuz sürece vatandaş sizi hak ettiğiniz yere taşıyacaktır. Selam ve muhabbetlerimle.
Hacı 2 yıl önce
Her gün takip eden biri olarak çok sevindim tebrikler
vatandaş 2 yıl önce
belediye haberi yapmayın artık bu şehrin tek kamu kurumu belediyeler değil, maliye var, sgk var, valilik var, il milli eğitim var, orman var. milletimiz oy veriyor tamam da bu verilen oylar sayesinde devlet tarafından diğer kamu kurumları da yönetiliyor, lütfen diğer kurumlarda araştırılsın eksikleri fazlaları olumlu olumsuz yönleri haber yapılsın.
hanif 2 yıl önce
Birazda şehrin tanıtımına katkı sağlayın turizmde çok güzel doğal yerlerin resim ve görsellerini paylaşın , keşfedilmemiş çok yeri var memleketin , mesela türkiyenin en büyük 5. yeraltı mağarası keş dağındadır
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Nisan 2021
İmsak 04:33
Güneş 05:58
Öğle 12:39
İkindi 16:17
Akşam 19:10
Yatsı 20:28