Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) yurtlar civarında açılışa özel kampanyalarıyla da alıcıları büyüleyen ve ünlü sanatçı Tuğba Özay’ın da alışveriş yaptığı GNC Tekno Store, büyük bir katılım ile açıldı. 
Açılışta konuşan Tuğba Özay: “Tüm dünyayı sıkıntıya sokan ekonomik buhranda böyle cesaret göstererek işyeri açan Halil beyi tebrik ediyorum” dedi.

WhatsApp Image 2022-05-30 at 16.10.46
Kendisini Kahramanmaraşlı hissettiğinin altını çizen Tuğba Özay, şöyle konuştu: “Öncelikle Kahramanmaraş’ta bu kadar fazla medya kuruluşunun olduğuna çok şaşırdım. Hem özgür hem de çeşitli olması bence medya açısından çok önemli. Külahıma Anlat projesi ile birkaç ay önce Kahramanmaraş’taydım; ama ben bu sene galiba Kahramanmaraşlı oldum. Kahramanmaraş ülkemizde önemli bir yere sahip. Dün öğrenciler için sahnedeydim ve bugün de Halil Bey’in açılışı oldu. Çok güzel bir mağaza ve teknoloji açısından çok zengin bir iş yeri. Halil Bey, gönlü o kadar zengin bir insan ki bu kadar zor koşullarda dünyanın geçmiş olduğu çalkantılar altında bu yeri açmış. Halil bey gibi yatırımcılar ve iş insanları sayesinde istihdam yaratılmış oluyor. Burası üniversitesi bölgesi ve Halil Bey bu durumdan dolayı fiyatları biraz daha düşük tuttuklarını söyledi. İşyerinin açılışının hayırlı olmasını diliyorum.”

WhatsApp Image 2022-05-30 at 16.10.46 (1)
Tuğba Özay’ın da açılışlarında iştirak etmesinden ziyadesiyle mutlu oldukları vurgulayan GNC Tekno Store Yönetim Kurulu Başkanı Halil Gençoğlan ise yaptığı konuşmada: “Tuğba Hanım’ın buraya gelmesi bizlere şeref verdi ve gururlandırdı. Burada grubumuz bünyesinde teknoloji ile alakalı yeni bir iş yeri kazandırdık. Her bütçeye uygun ürünlerimiz iki yıl garantili. Gritty markasının franchising bayiliğini almış bulunmaktayız” ifadelerine yer verdi. 

WhatsApp Image 2022-05-30 at 16.10.47 (1)

“ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KAR MARJIMIZI ÇOK DÜŞÜK TUTUYORUZ”
Kahramanmaraşlıları GNC Tekno Store’a davet eden Gençoğlan, şunları kaydetti: “Mağazamızın Üniversite bölgesinde olduğu ve müşterilerimizin büyük çoğunluğunun öğrenciler olduğunu göz önünde bulundurarak, piyasa şarlarının altında satışlar yapıyoruz. Bu nedenle kar marjımızı çok düşük tutacağız.”
GNC Tekno Store açılışına Ünlü sanatçı Tuğba Özay’ın yanısıra, TÜMKİAD İl Başkanı Muhammet Eliaçık, Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Özkömeç, iş insanları, STK temsilçileri, muhtarlar, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.