Türk tipi güncellemeye ihtiyacımız var

Şu günleri, bizler neden, yabancı emperyalist ülkelerinden alırız,  anlamış değilim.

Yok  14 Şubat, yok Kadınlar Günü,

Kadınlar günü demişken,

8 Mart  Kadınlar Gününün, neden bu günde olduğunu bilmeden, çiçekler aldığımız, böcekler saçtığımız  güne bir bakalım.

8 Mart 1857 tarihinde ABD’nin New York kentinde  kadın dokuma işçileri grev yapmış, yani çalıştıklarının karşılığını alamamışlar.

Büyük bir yangın çıkıyor 120 kadın ölüyor.

Daha sonra Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, 16 Aralık 1977 tarihinde 8 Mart’ın ‘’Dünya Kadınlar Günü’’ olarak olmasını kabul ediyor.

Durum bu.

Yalnız işin tuhafı, O Birleşmiş Milletler, Çanakkale’de, Suriye’de, Filistin’de, Arakan’da binlerce  şehit edilen kadınlarımızı, tecavüze uğrayan analarımız için hiçbir girişimde bulunmayıp, kendi kadınları olduğunda bu girişimin nedeni.

Demokrasi, lailklik, sevgililer günü, Kadın Hakları sloganlarıyla bizleri sömürerek düzenimiz mi!  bozulmak isteniyor.

Bu tip günlere bizlerin ihtiyacı yok ki, kendimizi bu kadar paralayalım.

Türk Milleti:

Kadınını, Allah’ın bir emaneti olarak korur.

Anasının ayağı altında ‘’Cennet’’ olduğunu bilir.

Şu gün, zart günü, şu gün zurt günü diyerek,  milletimizi, kendi ideolojilerinin pusulasınıza sokulmaya çalışılmaktadır.

Güncelleme meselesinde olduğu gibi, ülkemizde bir çok oluşumların  güncellenmesine ihtiyaç vardı.

Zamanında beyinlere yerleştirilen kötü yazılımlı virüslerin, Türk tipi programla temizlenip, Türk  tipi yazılım yüklenmesi gerekmektedir.

Vesselam.-

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mikayil
Mikayil - 10 ay Önce

Yeniden yüklemek te yeterli güncelleme şurada dursun.

OSMANLI
OSMANLI - 10 ay Önce

ÖZGÜR KARDEŞ BENCE OLAYI SEN ANLAMAMIŞSIN GALİBA BİR HAKSIZLIK SÖZ KONUSU. NEDEN ÜLKEMİZE BİZİM OLMAYAN GÜNLERİ HAFTALARI YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞILIYOR. TABİKİ İSLAM OLMADAN BOŞSUN ADAM BİLE DEĞİLSİN

özgür
özgür @OSMANLI - 10 ay Önce

osmanlı rumuzlu arkadaş, bugün demokrasi ve laikliği sömürü olarak görenlere ses çıkarmazsak yarın 29 ekimler, 10 kasımlar, 23 nisanlar, 19 mayıslar ve 30 ağustoslarada sıra gelebilir. istiklal marşımızla ilgili gündeme bakarsanız ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıkıyor.

özgür
özgür - 10 ay Önce

çanakkale savaşı birleşmiş milletler kurulmadan 30 yıl önce olmuştur. ayrıca demokrasi ve laiklik sloganıyla hangi düzen bozulacakmış bir anlatsanda o engin bilgilerinden faydalansak. demokrasi ve laikliği savunmak ne zamandan beri sömürü oluyormuş beyefendi. demokrasi ve laiklikten nasibini almamış olanların bu sütunları kullanma hakları yoktur. bir yazar olarak her olaya islami değilde insani olarak bakman gerektiğini hala anlayamamışsın.

Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Kadınlar gününü kutlamanın yani güzel olan bir şeyin nesinden rahatsız olursunuz ki?

sedat
sedat - 10 ay Önce

bir tür olarak eşinize yada annenize vs ne kadar sıklıkla çiçek alıyorsunuz yada hediye ? bence bırakalım böyle kalsın en azından belli günlerde hatırlansınlar

banner122

banner235

banner224

banner154

banner55