Dulkadiroğlu Belediyesi'nden Başkale'ye Taziye Evi

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu Belediyesinin destekleriyle Van Başkale'de taziye evi yapıldı. Van’ın Başkale Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu Belediyesinin destekleriyle yapılan taziye evinde incelemelerde bulundu.

Dulkadiroğlu Belediyesi'nden Başkale'ye Taziye Evi

Van’ın Başkale Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu Belediyesinin destekleriyle yapılan taziye evinde incelemelerde bulundu.
Kaba inşaatı Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından, diğer tüm altyapı, iç dizayn ve ince işçiliği Başkale Belediyesi tarafından yapılan taziye evi bitme aşamasına geldi. Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Başkale’de yeni yapılan yüksek kapasiteli taziye evinde incelemelerde bulunarak, ilgililerden bilgi aldı. Başkan Vekili Öztürk, taziye evinin bir an önce bitmesi için gerekli talimatları vererek, Başkale halkının hizmetlerin en güzeline layık olduğunu söyledi.
Van-Hakkari yolu üzerindeki Stadyum Sokakta 300 metrekare alan üzerine yapılan ve iki bölümden oluşan taziye evinin çevresi de parke taşı ile kaplandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

siz önce ağabeyli mahallesine bir taziye evi yapında van başkale sırada kalsın aman ha kendi memleketinize bir çivi çakmayın

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126