Büyükşehir Belediyesi ekipleri ibadethaneleri temizliyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelindeki tüm ibadet yerlerini temizliyor. Her dine mensup vatandaşların ibadetlerini sağlıklı ve temiz bir ortamda yapabilmeleri adına Hatay genelinde ayrım yapmadan tüm ibadet yerlerinde çalışmalarını...

Büyükşehir Belediyesi ekipleri ibadethaneleri temizliyor
Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelindeki tüm ibadet yerlerini temizliyor. Her dine mensup vatandaşların ibadetlerini sağlıklı ve temiz bir ortamda yapabilmeleri adına Hatay genelinde ayrım yapmadan tüm ibadet yerlerinde çalışmalarını sürdüren temizlik ekipleri, vatandaşın takdirini topluyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenli bir şekilde temizlenen ibadethanelerin yeni adresi Yayladağı Şeyh Ahmet Kuseyri Cami ve Türbesi oldu. Halı yıkama makinesiyle tek tek yıkanan halılarla, ibadethanelerde daha hijyenik ortam sağlanmış oluyor. Ayrıca pencere ve sütunları da büyük bir titizlikle temizleyen Büyükşehir Belediyesi İbadet Yerleri Temizlik Ekipleri, Şenköy halkının gönül rahatlığıyla ve huzur içinde ibadet etmelerini sağlıyor.

İbadethane temizliğinin Büyükşehir Belediyesi'nin görevi olduğunu vurgulayan ekipleri, yaptıkları hizmetin halkın manevi duygularına dokunmasından dolayı büyük haz duyduklarını belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122