Büyükşehir Engelli Dernekleriyle İşbirliği Yapıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran ile Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen’in katıldığı toplantıda Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren engelli sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ve temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunuldu.

Büyükşehir Engelli Dernekleriyle İşbirliği Yapıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kentte faaliyet gösteren engelli dernek yetkilileri ile bir araya gelerek engelli vatandaşlarımızla alakalı istişarelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran ile Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen’in katıldığı toplantıda Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren engelli sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ve temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunuldu.

Neler Yapabilirizi Konuşacağız

Toplantıda söz alan Daire Başkanı Taşkıran, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman engelli vatandaşların yanında yer aldığını ve almaya devam edeceğini ifade ederek: “Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Müdürümüz Tuğba Hanım göreve yeni başladı. Büyükşehir Belediyemiz her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olmaya ve onların sorunları ile ilgilenmeye devam edecek. Bugün burada toplanmamızın amacı ise sizlerin fikirlerini alarak, engelli kardeşlerimize daha iyi nasıl hizmetler yapabilirizi konuşmaktır” dedi.

Sizlerden Destek Bekliyoruz

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen ise yaptığı konuşmada: “Burada sizlerin de destek ve yardımları ile engelli kardeşlerimize hizmetin en iyisini sunmaya gayret edeceğiz. Sizlerin aracılığıyla engelli kardeşlerimizin sorunlarının tespit edilmesi ve ivedi bir şekilde çözüme kavuşturulması için elbirliği ile hareket etmek en doğrusu olacaktır” diye konuşarak gelen tüm katılımcılara teşekkür etti. Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren engelli dernekleri temsilcileri ise kendilerini tanıtarak neler yapılması konusunda fikir beyan ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yol yapıyor kavşak yapıyor ama trafik işaretinden habersiz
Yol yapıyor kavşak yapıyor ama trafik işaretinden habersiz - 4 ay Önce

Yol yapıyor kavşak yapıyor ama trafik işaretinden habersiz

Ethem
Ethem - 4 ay Önce

Sizler önce kendi benliklerinizdeki nefislerinizi terbiye edin. Engellilerin sorunları çözmek için buluşmuşlar. Hangi halk otobüslerini kontrol ediyorsunuz. Otobüslerde Arka tarafta engelli rampaların çoğunun üzeri paspaslarla kapalı, görme engelliler için sesli yanıt sistemi fişi çekilmiş, kaldırımlarda görme engellilerin şeritleri yerinden çıkmış, kurumlarda engelli lavaboları birçok hastane ve kurumlarda temizlik malzemesi doldurulmuş girilmesi yasak ama engelli wc yazısı var. Daha çok şey var ama vicdanlarınız engelli olduktan sonra ne engeli aşabiliriz bizler, düşmeyin görün anca öyle anlarsınız.

Funda Yılışın
Funda Yılışın - 4 ay Önce

Kentimizde faaliyet gösteren derneklerin isimlerine de yer verilseydi keşke haberinizdd

ry
ry - 4 ay Önce

yemek yıyerek mı sorunları cozuyorlar

SIRADAKİ HABER