Çerkesler İstanbul'da Buluştu

Maltepe Çerkes Derneği kuruluş etkinliğini 11 Ocak 2014 Cumartesi akşamı Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Çerkesler İstanbul'da Buluştu
Maltepe Çerkes Derneği başkanı Murat Özden'in açılış konuşması ve Çerkes Hakları İnsiyatifi sözcüsü Kenan Kaplan'ın açıklamaları sonrası gecenin akışı sunucu sanatçı İshak Akbay ile devam etti. 

Maltepe Çerkes Derneği kuruluş etkinliğini 11 Ocak 2014 Cumartesi akşamı Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.Maltepe Çerkes Derneği başkanı Murat Özden'in açılış konuşması ve Çerkes Hakları İnsiyatifi sözcüsü Kenan Kaplan'ın açıklamaları sonrası gecenin akışı sunucu sanatçı İshak Akbay ile devam etti.

Programda Reyda Çerkes Dansları Topluluğu, İÇD müzik grubu ve Maltepe Çerkes Derneği tiyatro grubunun performansları sergilendi. İstanbulda ki Çerkes organizasyonlarından katılımında gözlendiği gece, sahnede yapılan ve davetlilerin ilgisini çeken mahalli düğün ile sona erdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim TEKİN
Saim TEKİN - 6 yıl Önce

Hiç bir soayal paylasımda yok .Ne zaman nerede yapılıyor . Çerkezler istanbulda bulustu .bu kadarmı bizim ve binlerce çerkezin niye haberi olmuyor ..Organizasyonlar ve iletişim konusunda bu kadar zayıfız .
Haberimiz bile yok.Teşekkürler

SIRADAKİ HABER