Andırın'da Millet Kıraathanesi Açıldı

Andırın İlçesini ziyaret eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Andırın Belediyesi tarafından yapılan Millet Kıraathanesi’nin açılışına katıldı.

Andırın'da Millet Kıraathanesi Açıldı

İncelemelerde bulunmak üzere Andırın İlçesini ziyaret eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Andırın Belediyesi tarafından yapılan Millet Kıraathanesi’nin açılışına katıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapımına başlanan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Güngör, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Andırın Belediyesi’nin elbirliği ile Andırın’ın sorunlarının üstesinden gelmeye gayret edeceklerini söyledi.

Başkan Güngör ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada: “İlçelerimize gerçekleştirdiğimiz gezi inceleme ve teşekkür ziyaretleri kapsamında bugün Andırın İlçemizi ziyaret ettik. Burada Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızın yapmakta olduğu sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceledik.

Büyükşehir Belediyemizin yetkisinde olan temizlik başta olmak üzere bazı görevleri ilçe belediyelerimize devretmiştik. Burada bulunan Andırın Gençlik Merkezi’ni de Andırın Belediyemize devrettik. Orasının çalıştırılması hususunda da gerekli personel ve teçhizat gibi desteği de vereceğiz. Büyükşehir Belediyemiz ile Andırın Belediyemiz birlikte koordineli bir şekilde ilçemizin sorunlarını ihtiyaç sırasına göre çözme gayretinde olacağız. Seçim sürecinde bizlere verdikleri desteklerden ve bugün ziyaretimizdeki ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanımız Ahmet Doğan’a ve tüm Andırınlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Güngör’ün Andırın ziyaretine Genel Sekreter Dr. Rüstem Keleş, Kaski Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen, Fen İşleri Dairesi Başkanı Fatih Yoldaş ve diğer ilgililer katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 2 ay Önce

tamaaaaam.şimdi memleketin en büyük sorunu da çözülmüş oldu.Daha da sırtımız yere gelmez.

Geben li
Geben li - 2 ay Önce

Geben mahallesinde alt yapı çalışmaları hala bitirilemedi. Bazı evler kanalizasyona baglanamadi. Çünkü rogarlar evlere yakin yerde değil ve komsular. Kendi bahçesinden komşusunun pis su borularını geçmesine müsaade etmedi. Andirin Kaskı ye dilekçe vermemize rağmen cevap alamadık. Müteahhit is başı da yapmadı. Başkandan cevap bekliyoruz

Ali
Ali - 2 ay Önce

Tam olmuş andırında millete bedava çayda lazımdı

Ede46
Ede46 - 2 ay Önce

Vay arkadaş bu BAKİ TEZCAN dan ne zaman kurtulacak Andırın halkı. Oğlu hala park ve bahçeler müdürü mü?

Akdl
Akdl - 2 ay Önce

TAMAMLANAMAYAN GÖLET
42 Yıldır beklediğimiz 2013 te başlayıp 6.5 yıldır bitirilemeyen Andırın -Osmancık Göleti YARIM bekliyor.Ne zaman tamamlanacak aceba? 4000 hektar arazi yıllardan beri su bekliyor.

ANIZ
ANIZ - 2 ay Önce

MİLETİN İŞSİZLİGİNE CARE BULAN YOKOTUT OTURSUNSUSUNDİYE GIRATHANE YAPAN COKTUR

Baran kaya
Baran kaya - 2 ay Önce

Açılışı baki Tezcan yapmış helal sana eski başkan

SIRADAKİ HABER

banner122