Kahramanmaraş Büyükşehir Çalışanlarını Haber46'nın Üzerine mi Salıyor

Dün, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin yağmurların başladığı bir zamanda asfalt dökmesini eleştirdiğimiz haber sonrası bazı Büyükşehir Çalışanları Haber46'ya algı operasyonu yapmaya başladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Çalışanlarını Haber46'nın Üzerine mi Salıyor

Dün, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin yağmurların başladığı bir zamanda asfalt dökmesini eleştirdiğimiz haber bize 2019 yılı başında Kahramanmaraş'taki bozuk ve sıkıntılı yolları yorum kısmına yazabilirsiniz başlığıyla yaptığımız haberi hatırlattı.

Kahramanmaraş'ta bozuk yollardan ve çukurlardan muzdarip olan çok sayıda okuyucumuz bize sürekli olarak yazıyor ve yolları gündeme getirmemizi istiyordu. O dönemde 'Kahramanmaraş'taki bozuk ve sıkıntılı yolları yorum kısmına yazabilirsiniz' başlıklı bir haber yaptık. 2 Ocak 2019 tarihinde yaptığımız habere gelen yüzlerce yorum durumun ne kadar vahim olduğunu ortaya koymuştu.

Durum bu gün de geçen yıldan daha iyi değil. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne sesleniyoruz. Çalışanlarınızı Haber46'nın üzerine salacağınıza sahaya salın. Yollardaki binlerce çukuru kapatın. Doğru zamanda doğru işler yapın. Milletin parasını çarçur etmeyin.Kahramanmaraş'a hizmet etmek için, Kahramanmaraş halkından topladığınız vergileri doğru harcayın.

Müdürlüğünüzde haberlerimize cevap verecek kapasiteye, bilgi ve birikime sahip bir yetkili yok mu? Çalışanlarınızı siz mi sosyal medyadan Haber46'ya saldırmakla görevlendirdiniz? Yaptığımız haberlerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız neden cevap vermek yerine susuyorsunuz? Yok haberimiz doğruysa neden çalışanlarınızı susturmuyorsunuz?

Bir Defa Daha Ve Siz Dahi Anlayın Diye Tane Tane Yazıyoruz:

1. Yağışlı havalarda asfalt yapılmaz. Yağışlı havalarda yapılan asfaltın ömrü uzun sürmez.

2. Yağış olmasa bile bu mevsimde asfalt yapmak doğru değildir. Sıcak asfalt da dökseniz bu durum değişmez. Dökülen asfaltın üzerine hem de bir iki gün içinde yağmur yağarsa o asfaltın ömrü azalır.

3. Bu şehirde yol yapmak için 7-8 aylık bir dönem vardır. Gerekirse bu dönemde 3 vardiya yaparak, gece gündüz çalışacak, ama yağmurda asfalt yapmayacaksınız.

4. Sizin gibi canı istediği zaman asfalt yapanlar yüzünden, şehrin yolları köstebek yuvası gibi olmuştur. Üzerimize saldığınız çalışanlarınız ve Belediye Başkanınız da dahil olmak üzere -yakıt parası da bizden çıkmak şartıyla- şehrimizin yollarını, cadde ve sokaklarını gezmeye davet ediyoruz. Yanlış zamanda döktüğünüz o asfaltların ne durumda olduğunu birlikte görelim.

5. 100 metre parke yapsanız hizmet diye bunu okuyucusuna aktaran Haber46'yı yaptığınız yanlışları gündeme getiriyor diye susturmaya çalışmanız, üzerimize saldığınız maaşlı çalışanlarınız umrumuzda bile olmaz. Biz Hak için Halkın yanında olma konusundaki kararlılığımızdan bir milim bile geri durmayacağız.

6. Haber46'yı size yalakalık yapmak için değil, Halkın dertlerini, sorunlarını, isteklerini dile getirmek için kurduk. Sizi överken iyi, eleştirdiğimizde kötü oluyoruz, öyle mi? Kusura bakmayın ama biz sizin baktığınız yerden kötü olmaya razıyız. yeter ki milletimizin gönlünde olmaya devam edelim.

Sonuç Olarak!

Geriye doğru baktığınızda 15 yılda Haber46'nın, yaptığınız her güzel haberi alkışladığını, her yanlışınıza da yanlış dediğini göreceksiniz.

Bu dün nasılsa bu gün de aynı şekilde devam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlı
Maraşlı - 1 ay Önce

Helal olsun haber46 vatandaşın yanında bir siz kaldınız. Allah rızası için cebinize üç kuruş konulunca safınızı değiştirmeyin. Ya a tehditlerden korkup susmayın. Allah inşAllah sizinle beraberdir. Biz de her zaman yanınızdayız.

ede
ede - 1 ay Önce

haberi yapan arkadaşlara tşk

gurbetçi
gurbetçi - 1 ay Önce

maalesef işini hakkıyla yerine getiren yok devletin imkanlarını kendilerinin zanneden çok insan var bu durumda bize üşen görev bunları baskılamak sürekli yoksa çalışmaz bunlar. Kanala teşekür ediyorum

yaşar ispir
yaşar ispir - 1 ay Önce

belediye emlak vergisini nereye harcıyor daha iyi hizmet için diyor ama kendilerine harcıyor yollar köstebek cukuru

EDELER DIYARI
EDELER DIYARI - 1 ay Önce

Böyle Belediyecilik olmaz olsun istifa edin arkadaş bu işi yapamıyorsanız Yapanlara bırakın Haber46 Saygılar Sevgiler Vatandaşın Yanında Olduğu için

Eczacı Murat
Eczacı Murat - 1 ay Önce

Memleketin Sorunlarını eksiklerini Doğrusunu yanlışını HABER 46 Sayesinde Çözüyoruz HABER 46 Ekibin'e Teşekkür ediyorum .

kutluk
kutluk - 1 ay Önce

Eleştiri hakkaniyet ölçülerinde yapıldığı müddetçe güzel bişeydir ve başarıyı getirir. Dost acı söyler misali bu haberlerin yöneticiler tarafından teşekkürle karşılanması lazım ki aksaklıklar tesbit edilmiş oluyor ve düzeltme imkanı sunuyor.

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Haber46'nın yanındayız.

Ahmet enes
Ahmet enes - 1 ay Önce

O işin kolayı var.O maaşlı üstünüze gelenlere randevu verin,bizde onların üstüne gidelim.Doğruyu söylemek ne zamandan beri suç olmuş?Gerçi adamlarda haklı,yanlışlarına alkış ÇALSAK el üstünde tutuluruz.

Mustafa gurdeniz
Mustafa gurdeniz - 1 ay Önce

K.marasta sağlam yol varmı efendiler milletin hakiyla oynamayı bırakın artık düşün milletin yakasından

Tebrikler
Tebrikler - 1 ay Önce

Memleketimde doğruları yazan bir gazete olduğundan henüz haberdar oldum. Destekçinizim artık. Tebrikler

Mehmet
Mehmet - 1 ay Önce

Bunlardan bi şey çıkmaz son görüp görecekleri bu kadar haram zehir zıkkım olsun yesin yesin dursunlar bitirdiniz memleketi

GAHREMENMARAŞ
GAHREMENMARAŞ - 1 ay Önce

Yeter Artık Yeter ! GAHRAMANMARAŞA SAHİP ÇIKINNNNNNNNNNNNNNNn

Prvn
Prvn - 1 ay Önce

Yokların durumu vahim.8 ay yatım eleştiri ayyuka çıkınca halk tepki gösterince yalancıktan advalt yamayla göz boyanmaz.halk salakmı.arabalarımız mahvoluyor.aldıkları para haram bunların.birde sorsan müslümanlar.din tacirleri

Legend
Legend - 1 ay Önce

#Haber46YalnızDeğilsin

Bilir kişi
Bilir kişi - 1 ay Önce

Namusum ve şerefim üzerine diye yemin ederek iş yapar. Eger islerini durust yapmazsa dini nikahi şerefi haysiyeti herseyi gider. O yüzden nolursunuz şerefinizle çalışın. Cocuklarinizin yuzune nasıl bakiyorsunuz

yavuzselim
yavuzselim - 1 ay Önce

işleri güçleri bir expo 2023 tutturmuşlar gidiyorlar ya kardeşim o tarihe daha 3 yıl var bırak onu bu çiçekçilik ve reklam fuarı ile niye milleti uyutuyoruz sizin başka işiniz yokmu

TOLGA ERKAN
TOLGA ERKAN - 1 ay Önce

Yollar tuzak haline dönüşmüş iş felan yapan yok bizim kahramanmaraşın insanları hizmet almamaya alışmışlar... Yazık o kadar vergi veriyoruz bir yollara bile müdehale edilemiyor..

maraşlı ahmet b
maraşlı ahmet b - 1 ay Önce

helal olsun haber 46. Çok şükür ki kimsenin yalakası olmadınız. " güçlünün değil haklının yanındayız" sloganları atıpta GÜÇlünün yanında olmadınız. Doğru neyse onu söylemekten çekinmediniz. Bu şehir hatta bu ülke insanları sırf menfaatleri kesilmesin diye düzenleri bozulmasın diye hep susup dilsiz şeytan olurken siz hep konuştunuz. Şimdi gelelim konuya.Daha hal kavşağını bitirememiş bir otorite,trafik sorununu halledememiş bir otorite, bizden aldığını bize yansıtamayan otoriteden de ancak böyle bir davranış beklenir. Sanayide çalışan arkadaşlarım lütfen kusura bakmasın biraz espiriyle birlikte latifede bulunacağım " Şu parasızlıkta maraşta en iyi kazanan sanayi esnafı " . Çünkü Kahramanmaraş'ın tüm yolları bozuk....

Yıldız
Yıldız - 1 ay Önce

Helal olsun tebrik ederim

Hasan
Hasan - 1 ay Önce

Bu sehrin sorunlarini gundeme getiren gazeteciler, haber siteleri vekiller tv ler olusmaya baslayinca sehir gelisecektir ve bu durumdan rant sahipleri koseleri kapanlar rahatsiz olacaktir sonra koseleri tutanlar bu tur kuruluslari programlardan reklam gelirlerinden mahrum edeceklerdir sonrasi kendi kontrolunde beynini kendisi kullanmayan ellerinin altindaki fukaralari uzerinize yollayacaklar sanacaklar ki bu yontemlerle kazaniyoruz dunyanin en acimasiz kaybi kazandigini dusunurken kaybetmektir. bunun acisi omur boyu gecmez. Allah bu ilin sorunlarini cikarsizca gundeme getiren dogruyu soyleyen herkesten razi olsun yolunuz acik olsun haber46

Mehmet gazi ergoren
Mehmet gazi ergoren - 1 ay Önce

Habercinin gorevi sehrin sıkıntılarını haber yapmak belediyemizin kızmak yerine bu haberi ciddiye alip gerekeni yapmasi beklenir eger bir şehirde insanlar yoneticilerine olan güvenini kaybederse bu ümitsizlige neden olur hizmetler aksar bu isi marasta yapacak tek merci de belediyedir onlari da cok yıpratmak dogru olnaz ölcülü olmakta fayda var amacimiz bagcıyı dovmek degil üzüm yemek olsun saygılar

Hakan
Hakan - 1 ay Önce

Teşekkürler haber 46 sonuna kadar arkandayız sesini çıkaramayanların sesiniz tebrik ederim.

Uyumazoğlu
Uyumazoğlu - 1 ay Önce

Odun anbarı Gayberli mh Akedaş arka caddesi işyeri fabrikalarda çalışan işçilerin vebali bu mahçiçaaaa yeter hakkımızı haram ediyoruzzz nerde görevini yapmayan rantı takip eden belediye başkanından çalışanına kadar rabbime havale eder bu dünyada ve ahirette iki yakasının bir araya gelmemesini rabbimden dilerim

art
art - 1 ay Önce

belediyede yapılan iş ne akşama kadar para ve siyaset torpilin alası

gkn04
gkn04 - 1 ay Önce

Eyyy. KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR belediyesi BÜYÜK dediysem adı BÜYÜK olup kendisi bi ilçe belediyesi bile olamayan kurum... BU yollardan bu halkın çektiği neler bu insanlar sizlere hizmet için oy verdi.Sizler orda durun aybaşı gelsin maaş alın keyfinize bakın,makam araçlarıyla gezin İSİM yapın diye vermedi oylarını.NERDE BU HİZMET NERDE BU SÖZLER NERDE O ADI BÜYÜKŞEHİR OLAN BELEDİYE???

Kurtuluş
Kurtuluş - 1 ay Önce

Teşekkürler haber 46

hk
hk - 1 ay Önce

teşekürler 46 kıralsın doğruya doğru helal

Memleketli
Memleketli - 1 ay Önce

Haber 46 tebrik ediyorum tedbirleriniz çok dogru

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Yaz boyu yatarak maaş alıyorlar hiç bir tane alt yapı çalışması yapmadılar bütün giderler çamur ve asfaltla tıkalı sonrada evleri su basıyor .Bence habercilerin yanlış haber yaptığını değilde sizin yanlış iş yaptığınızı


SIRADAKİ HABER