Kahramanmaraş Büyükşehir Çalışanlarını Haber46'nın Üzerine mi Salıyor

Dün, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin yağmurların başladığı bir zamanda asfalt dökmesini eleştirdiğimiz haber sonrası bazı Büyükşehir Çalışanları Haber46'ya algı operasyonu yapmaya başladı.

YEREL YÖNETİM 10.12.2019, 10:00 10.12.2019, 10:01
Kahramanmaraş Büyükşehir Çalışanlarını Haber46'nın Üzerine mi Salıyor
banner257

Dün, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin yağmurların başladığı bir zamanda asfalt dökmesini eleştirdiğimiz haber bize 2019 yılı başında Kahramanmaraş'taki bozuk ve sıkıntılı yolları yorum kısmına yazabilirsiniz başlığıyla yaptığımız haberi hatırlattı.

Kahramanmaraş'ta bozuk yollardan ve çukurlardan muzdarip olan çok sayıda okuyucumuz bize sürekli olarak yazıyor ve yolları gündeme getirmemizi istiyordu. O dönemde 'Kahramanmaraş'taki bozuk ve sıkıntılı yolları yorum kısmına yazabilirsiniz' başlıklı bir haber yaptık. 2 Ocak 2019 tarihinde yaptığımız habere gelen yüzlerce yorum durumun ne kadar vahim olduğunu ortaya koymuştu.

Durum bu gün de geçen yıldan daha iyi değil. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne sesleniyoruz. Çalışanlarınızı Haber46'nın üzerine salacağınıza sahaya salın. Yollardaki binlerce çukuru kapatın. Doğru zamanda doğru işler yapın. Milletin parasını çarçur etmeyin.Kahramanmaraş'a hizmet etmek için, Kahramanmaraş halkından topladığınız vergileri doğru harcayın.

Müdürlüğünüzde haberlerimize cevap verecek kapasiteye, bilgi ve birikime sahip bir yetkili yok mu? Çalışanlarınızı siz mi sosyal medyadan Haber46'ya saldırmakla görevlendirdiniz? Yaptığımız haberlerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız neden cevap vermek yerine susuyorsunuz? Yok haberimiz doğruysa neden çalışanlarınızı susturmuyorsunuz?

Bir Defa Daha Ve Siz Dahi Anlayın Diye Tane Tane Yazıyoruz:

1. Yağışlı havalarda asfalt yapılmaz. Yağışlı havalarda yapılan asfaltın ömrü uzun sürmez.

2. Yağış olmasa bile bu mevsimde asfalt yapmak doğru değildir. Sıcak asfalt da dökseniz bu durum değişmez. Dökülen asfaltın üzerine hem de bir iki gün içinde yağmur yağarsa o asfaltın ömrü azalır.

3. Bu şehirde yol yapmak için 7-8 aylık bir dönem vardır. Gerekirse bu dönemde 3 vardiya yaparak, gece gündüz çalışacak, ama yağmurda asfalt yapmayacaksınız.

4. Sizin gibi canı istediği zaman asfalt yapanlar yüzünden, şehrin yolları köstebek yuvası gibi olmuştur. Üzerimize saldığınız çalışanlarınız ve Belediye Başkanınız da dahil olmak üzere -yakıt parası da bizden çıkmak şartıyla- şehrimizin yollarını, cadde ve sokaklarını gezmeye davet ediyoruz. Yanlış zamanda döktüğünüz o asfaltların ne durumda olduğunu birlikte görelim.

5. 100 metre parke yapsanız hizmet diye bunu okuyucusuna aktaran Haber46'yı yaptığınız yanlışları gündeme getiriyor diye susturmaya çalışmanız, üzerimize saldığınız maaşlı çalışanlarınız umrumuzda bile olmaz. Biz Hak için Halkın yanında olma konusundaki kararlılığımızdan bir milim bile geri durmayacağız.

6. Haber46'yı size yalakalık yapmak için değil, Halkın dertlerini, sorunlarını, isteklerini dile getirmek için kurduk. Sizi överken iyi, eleştirdiğimizde kötü oluyoruz, öyle mi? Kusura bakmayın ama biz sizin baktığınız yerden kötü olmaya razıyız. yeter ki milletimizin gönlünde olmaya devam edelim.

Sonuç Olarak!

Geriye doğru baktığınızda 15 yılda Haber46'nın, yaptığınız her güzel haberi alkışladığını, her yanlışınıza da yanlış dediğini göreceksiniz.

Bu dün nasılsa bu gün de aynı şekilde devam edecektir.

Yorumlar (30)
Maraşlı 9 ay önce
Helal olsun haber46 vatandaşın yanında bir siz kaldınız. Allah rızası için cebinize üç kuruş konulunca safınızı değiştirmeyin. Ya a tehditlerden korkup susmayın. Allah inşAllah sizinle beraberdir. Biz de her zaman yanınızdayız.
ede 9 ay önce
haberi yapan arkadaşlara tşk
gurbetçi 9 ay önce
maalesef işini hakkıyla yerine getiren yok devletin imkanlarını kendilerinin zanneden çok insan var bu durumda bize üşen görev bunları baskılamak sürekli yoksa çalışmaz bunlar. Kanala teşekür ediyorum
yaşar ispir 9 ay önce
belediye emlak vergisini nereye harcıyor daha iyi hizmet için diyor ama kendilerine harcıyor yollar köstebek cukuru
EDELER DIYARI 9 ay önce
Böyle Belediyecilik olmaz olsun istifa edin arkadaş bu işi yapamıyorsanız Yapanlara bırakın Haber46 Saygılar Sevgiler Vatandaşın Yanında Olduğu için
Eczacı Murat 9 ay önce
Memleketin Sorunlarını eksiklerini Doğrusunu yanlışını HABER 46 Sayesinde Çözüyoruz HABER 46 Ekibin'e Teşekkür ediyorum .
kutluk 9 ay önce
Eleştiri hakkaniyet ölçülerinde yapıldığı müddetçe güzel bişeydir ve başarıyı getirir. Dost acı söyler misali bu haberlerin yöneticiler tarafından teşekkürle karşılanması lazım ki aksaklıklar tesbit edilmiş oluyor ve düzeltme imkanı sunuyor.
Vatandaş 9 ay önce
Haber46'nın yanındayız.
Ahmet enes 9 ay önce
O işin kolayı var.O maaşlı üstünüze gelenlere randevu verin,bizde onların üstüne gidelim.Doğruyu söylemek ne zamandan beri suç olmuş?Gerçi adamlarda haklı,yanlışlarına alkış ÇALSAK el üstünde tutuluruz.
Mustafa gurdeniz 9 ay önce
K.marasta sağlam yol varmı efendiler milletin hakiyla oynamayı bırakın artık düşün milletin yakasından
Tebrikler 9 ay önce
Memleketimde doğruları yazan bir gazete olduğundan henüz haberdar oldum. Destekçinizim artık. Tebrikler
Mehmet 9 ay önce
Bunlardan bi şey çıkmaz son görüp görecekleri bu kadar haram zehir zıkkım olsun yesin yesin dursunlar bitirdiniz memleketi
GAHREMENMARAŞ 9 ay önce
Yeter Artık Yeter ! GAHRAMANMARAŞA SAHİP ÇIKINNNNNNNNNNNNNNNn
Prvn 9 ay önce
Yokların durumu vahim.8 ay yatım eleştiri ayyuka çıkınca halk tepki gösterince yalancıktan advalt yamayla göz boyanmaz.halk salakmı.arabalarımız mahvoluyor.aldıkları para haram bunların.birde sorsan müslümanlar.din tacirleri
Legend 9 ay önce
#Haber46YalnızDeğilsin
Bilir kişi 9 ay önce
Namusum ve şerefim üzerine diye yemin ederek iş yapar. Eger islerini durust yapmazsa dini nikahi şerefi haysiyeti herseyi gider. O yüzden nolursunuz şerefinizle çalışın. Cocuklarinizin yuzune nasıl bakiyorsunuz
yavuzselim 9 ay önce
işleri güçleri bir expo 2023 tutturmuşlar gidiyorlar ya kardeşim o tarihe daha 3 yıl var bırak onu bu çiçekçilik ve reklam fuarı ile niye milleti uyutuyoruz sizin başka işiniz yokmu
TOLGA ERKAN 9 ay önce
Yollar tuzak haline dönüşmüş iş felan yapan yok bizim kahramanmaraşın insanları hizmet almamaya alışmışlar... Yazık o kadar vergi veriyoruz bir yollara bile müdehale edilemiyor..
maraşlı ahmet b 9 ay önce
helal olsun haber 46. Çok şükür ki kimsenin yalakası olmadınız. " güçlünün değil haklının yanındayız" sloganları atıpta GÜÇlünün yanında olmadınız. Doğru neyse onu söylemekten çekinmediniz. Bu şehir hatta bu ülke insanları sırf menfaatleri kesilmesin diye düzenleri bozulmasın diye hep susup dilsiz şeytan olurken siz hep konuştunuz. Şimdi gelelim konuya.Daha hal kavşağını bitirememiş bir otorite,trafik sorununu halledememiş bir otorite, bizden aldığını bize yansıtamayan otoriteden de ancak böyle bir davranış beklenir. Sanayide çalışan arkadaşlarım lütfen kusura bakmasın biraz espiriyle birlikte latifede bulunacağım " Şu parasızlıkta maraşta en iyi kazanan sanayi esnafı " . Çünkü Kahramanmaraş'ın tüm yolları bozuk....
Yıldız 9 ay önce
Helal olsun tebrik ederim
Hasan 9 ay önce
Bu sehrin sorunlarini gundeme getiren gazeteciler, haber siteleri vekiller tv ler olusmaya baslayinca sehir gelisecektir ve bu durumdan rant sahipleri koseleri kapanlar rahatsiz olacaktir sonra koseleri tutanlar bu tur kuruluslari programlardan reklam gelirlerinden mahrum edeceklerdir sonrasi kendi kontrolunde beynini kendisi kullanmayan ellerinin altindaki fukaralari uzerinize yollayacaklar sanacaklar ki bu yontemlerle kazaniyoruz dunyanin en acimasiz kaybi kazandigini dusunurken kaybetmektir. bunun acisi omur boyu gecmez. Allah bu ilin sorunlarini cikarsizca gundeme getiren dogruyu soyleyen herkesten razi olsun yolunuz acik olsun haber46
Mehmet gazi ergoren 9 ay önce
Habercinin gorevi sehrin sıkıntılarını haber yapmak belediyemizin kızmak yerine bu haberi ciddiye alip gerekeni yapmasi beklenir eger bir şehirde insanlar yoneticilerine olan güvenini kaybederse bu ümitsizlige neden olur hizmetler aksar bu isi marasta yapacak tek merci de belediyedir onlari da cok yıpratmak dogru olnaz ölcülü olmakta fayda var amacimiz bagcıyı dovmek degil üzüm yemek olsun saygılar
Hakan 9 ay önce
Teşekkürler haber 46 sonuna kadar arkandayız sesini çıkaramayanların sesiniz tebrik ederim.
Uyumazoğlu 9 ay önce
Odun anbarı Gayberli mh Akedaş arka caddesi işyeri fabrikalarda çalışan işçilerin vebali bu mahçiçaaaa yeter hakkımızı haram ediyoruzzz nerde görevini yapmayan rantı takip eden belediye başkanından çalışanına kadar rabbime havale eder bu dünyada ve ahirette iki yakasının bir araya gelmemesini rabbimden dilerim
art 9 ay önce
belediyede yapılan iş ne akşama kadar para ve siyaset torpilin alası
gkn04 9 ay önce
Eyyy. KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR belediyesi BÜYÜK dediysem adı BÜYÜK olup kendisi bi ilçe belediyesi bile olamayan kurum... BU yollardan bu halkın çektiği neler bu insanlar sizlere hizmet için oy verdi.Sizler orda durun aybaşı gelsin maaş alın keyfinize bakın,makam araçlarıyla gezin İSİM yapın diye vermedi oylarını.NERDE BU HİZMET NERDE BU SÖZLER NERDE O ADI BÜYÜKŞEHİR OLAN BELEDİYE???
Kurtuluş 8 ay önce
Teşekkürler haber 46
hk 8 ay önce
teşekürler 46 kıralsın doğruya doğru helal
Memleketli 8 ay önce
Haber 46 tebrik ediyorum tedbirleriniz çok dogru
Vatandaş 8 ay önce
Yaz boyu yatarak maaş alıyorlar hiç bir tane alt yapı çalışması yapmadılar bütün giderler çamur ve asfaltla tıkalı sonrada evleri su basıyor .Bence habercilerin yanlış haber yaptığını değilde sizin yanlış iş yaptığınızı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
35°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 05 Ağustos 2020
İmsak 03:59
Güneş 05:33
Öğle 12:43
İkindi 16:31
Akşam 19:44
Yatsı 21:11
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 34 69
2. Trabzonspor 34 65
3. Beşiktaş 34 62
4. Sivasspor 34 60
5. Alanyaspor 34 57
6. Galatasaray 34 56
7. Fenerbahçe 34 53
8. Gaziantep FK 34 46
9. Antalyaspor 34 45
10. Kasımpaşa 34 43
11. Göztepe 34 42
12. Gençlerbirliği 34 36
13. Konyaspor 34 36
14. Denizlispor 34 35
15. Çaykur Rizespor 34 35
16. Malatyaspor 34 32
17. Kayserispor 34 32
18. Ankaragücü 34 32
Takımlar O P
1. Hatayspor 34 66
2. Erzurum BB 34 62
3. Adana Demirspor 34 61
4. Akhisar Bld.Spor 34 57
5. Fatih Karagümrük 34 56
6. Bursaspor 34 56
7. Altay 34 54
8. Keçiörengücü 34 50
9. Menemen Belediyespor 34 44
10. Giresunspor 34 44
11. Ümraniye 34 44
12. İstanbulspor 34 40
13. Balıkesirspor 34 38
14. Altınordu 34 37
15. Boluspor 34 33
16. Osmanlıspor 34 30
17. Adanaspor 34 21
18. Eskişehirspor 34 12
Takımlar O P
1. Liverpool 38 99
2. Man City 38 81
3. M. United 38 66
4. Chelsea 38 66
5. Leicester City 38 62
6. Tottenham 38 59
7. Wolverhampton 38 59
8. Arsenal 38 56
9. Sheffield United 38 54
10. Burnley 38 54
11. Southampton 38 52
12. Everton 38 49
13. Newcastle 38 44
14. Crystal Palace 38 43
15. Brighton 38 41
16. West Ham 38 39
17. Aston Villa 38 35
18. Bournemouth 38 34
19. Watford 38 34
20. Norwich City 38 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 87
2. Barcelona 38 82
3. Atletico Madrid 38 70
4. Sevilla 38 70
5. Villarreal 38 60
6. Real Sociedad 38 56
7. Granada 38 56
8. Getafe 38 54
9. Valencia 38 53
10. Osasuna 38 52
11. Athletic Bilbao 38 51
12. Levante 38 49
13. Real Valladolid 38 42
14. Eibar 38 42
15. Real Betis 38 41
16. Deportivo Alaves 38 39
17. Celta de Vigo 38 37
18. Leganés 38 36
19. Mallorca 38 33
20. Espanyol 38 25