Kahramanmaraş Özel İdare İş Binasının Sosyal Alanları Yenilendi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Özel İdare binasındaki sosyal donatı alanlarını yeniledi. Özel idare binasında bulunan wc, bebek bakım odası ve mescit gibi alanları elden geçiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, çalışmaları tamamladı.

Kahramanmaraş Özel İdare İş Binasının Sosyal Alanları Yenilendi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Özel İdare binasındaki sosyal donatı alanlarını yeniledi.

Özel idare binasında bulunan wc, bebek bakım odası ve mescit gibi alanları elden geçiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, çalışmaları tamamladı.

Modern teçhizatla donatılan bay-bayan ve engelli tuvaletlerinin yanı sıra bebek bakım odası ve mescit yapımı çalışmalarını tamamlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı öncesinde özel idare binasında bulunan zemin kat ve birinci katlardaki sosyal donatıları halkın hizmetine sundu.

Yaklaşık 135 metrekare alan içerisinde oluşturulan sosyal donatılarda bay-bayan tuvaletlerinin yanı sıra engelliler ve küçük çocuklar için de ayrıca tuvalet bulunuyor. Bebek bakım odasının yanı sıra bay-bayan mescitleri de tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maalesef
Maalesef - 1 yıl Önce

Yenilendi mi bundan iki gün önce gittim lavabo kokusundan binanın koridorundan geçemedim pislikten merdivenlerden çıkılmıyor kokudan Durulmuyor böyle bir bina kahramanmaraş yakışmıyor lütfen

Gereksiz
Gereksiz - 1 yıl Önce

Çok gereksiz bir bina

Serkan
Serkan - 13 ay Önce

Simdi tuvaletleri yenileyince bina duzeldimi kardesim milletin aklıyla dalga gecmeyin yıkın yıkın

zeki
zeki - 13 ay Önce

ne yenilenmesi balici torbacı tinerci mekanı olmuş yıkılsın orası

SIRADAKİ HABER