KASKİ Genel Müdürlüğüne Ahmet Kavak Atandı

Özgür Özel'den boşalan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü koltuğuna Ahmet Kavak getirildi. Kahramanmaraşlı olan Ahmet Kavak göreve başladı.

KASKİ Genel Müdürlüğüne Ahmet Kavak Atandı

Özgür Özel'den boşalan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü koltuğuna Ahmet Kavak getirildi. Kahramanmaraşlı olan Ahmet Kavak göreve başladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 31 Mart seçimlerinin ardından akademik kariyeri ile ön plana çıkan Doç. Dr. Özgür Özdemir'i getirmişti. Özdemir, kısa bir süre görev yaptıktan sonra görevinden istifa etmişti.

Özdemir’den boşalan KASKİ Genel Müdürlüğü’ne bugün atama yapıldı. Yapılan atamaya göre, Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanı, hemşehrimiz Ahmet Kavak, KASKİ’nin yeni Genel Müdürü oldu. Kavak’ın bugün itibariyle görevine başladığı öğrenildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben
Ben - 2 ay Önce

Özgür Özel CHP milletvekili. İnsan yazdığı şeyi bir okur.

Ali
Ali - 2 ay Önce

Hayırlı olsun maşallah liyakattan yerine hemşerecilik ön planda artık kaskide tütün sarar şarap içerik ede

Ali
Ali @Ali - 2 ay Önce

Yazıyı iyi okuyun adamın mesleği ne.

MARAŞLI ÖKKEŞ
MARAŞLI ÖKKEŞ @Ali - 2 ay Önce

Daha dün 0 bugün 1 . Ahmet beyin şarap sattığını nerde gördün de böyle yazıyon. Allah müstehakınızı versin emi.

YILMAZ
YILMAZ - 2 ay Önce

KASKİ Eski Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir

Akmaz
Akmaz - 2 ay Önce

Sevgili müdürüme yakışır. Hayırlı olsun...

Hakkı İSTER
Hakkı İSTER - 2 ay Önce

Görevinde başarılar dileriz. İnşaAllah hayırlı hizmetler yapar. Belediyelerimizin ilgili birimleri ile koordineli çalışma yapılması durumunda başarılı olacağı kanaatindeyim.

Ahmet mızrakçı
Ahmet mızrakçı - 2 ay Önce

Hayırlı olsun. İnşaAllah sıra Onikişubat belediyesi imar müdüründe.

Kanadikirik
Kanadikirik - 2 ay Önce

Ilk icraatı suya zam yapmak olmaz insAllah

EDE 46
EDE 46 - 2 ay Önce

Arkadaşlar ne alaka, Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanı olan bir kişi ne yapabilir?mesleği nedir? Altyapı işinde çalismişmıdır? Yoksa ahbap çavuş ilişkisiyle mi gelmiştir.Bari Tarıma gelseymiş memleketimizin şaraplık üzümünü değerlendirirdik.Lütfen aklımızla dalga geçmeyiniz.

ali  kurt
ali kurt - 2 ay Önce

helal be başkan sonunda müdürü buldun seninmi yoksa mahir beyin tanıdığımı merak ediyorumda ben anlamadım kaski müdürü 6 ayda bulunduysa acaba k maraşın sorunu kac sene sürer merak ettimde aman 60 yaşındayım belkide cahilim bilmiyorum

bg
bg - 2 ay Önce

Musluklardan alkol mü akacak?

ede
ede - 2 ay Önce

kaskide çalışan akraba kardeş vs ne zaman çözüm bulacaksınız bunlara daha ne kadar rant sağlacak syn müdürüm umarım gereğini yapar çiftlik kaskiye yeterince akraba var herkes herkesi işe almış


SIRADAKİ HABER

banner122