Nazilli Belediyesi’nden amatör spor kulübüne malzeme yardımı

Aydın'ın Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sanayi Spor Kulübü’ne malzeme yardımında bulundu. Sporun temelinin amatör sporlar olduğunu belirten Başkan Alıcık, kulüplere ve yöneticilerine teşekkür etti. Çocukların sokağın olumsuz...

Nazilli Belediyesi’nden amatör spor kulübüne malzeme yardımı
Aydın'ın Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sanayi Spor Kulübü’ne malzeme yardımında bulundu. Sporun temelinin amatör sporlar olduğunu belirten Başkan Alıcık, kulüplere ve yöneticilerine teşekkür etti. Çocukların sokağın olumsuz şartlarından uzak kalması için ferdi ve takım sporlarından biriyle uğraşmasının çok önemli olduğunu belirterek, "Spor, çocuklarımızın fiziki ve zihinsel gelişimlerinin yanısıra kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için çok önemli bir aktivitedir." dedi.

Amatör kulüplere her zaman destek olduklarını belirten Başkan Alıcık, Arslanlı Mahallesi’nde bir spor kompleksi ve Sümer Mahallesi’nde iki çim sahanın tamamlanarak gençlerin hizmetine sunulduğunu, yenilerinin de yapılmaya devam edildiğini söyledi. Alıcık, "Amatör spor kulüplerimizin ayakta kalması ve liglerine en iyi şekilde devam etmeleri amacıyla yardımlarımızı sürdürüyoruz." şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224