Adıyaman Emniyet Müdürlüğü 14 Mart Tıp Bayramını kutladı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı.Adıyaman İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cem Hasan Patat ile beraberindeki polis memurları 14 Mart Tıp Bayramı...

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü 14 Mart Tıp Bayramını kutladı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı.

Adıyaman İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cem Hasan Patat ile beraberindeki polis memurları 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Fatih Doğan’ı ziyaret etti.

Müdür Patat burada Hastane Yöneticisi Fatih Doğan’ın tıp bayramını kutlayarak çiçek takdiminde bulundu.

Hastane Yöneticisi Fatih Doğan ile bir süre sohbet eden Müdür Patat, daha sonra hastane acil servisi ile diğer servislerine geçerek sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayarak karanfil takdim etti.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getiren Hastane Yöneticisi Fatih Doğan, “Hakikatten gece ve gündüz demeden yağmur, çamur demeden ülkemizde çalışan bir sağlık çalışanı ordusu var. Başta hekimlerimiz olmak üzere sağlık hizmetinde katkıda bulunan bütün arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. İnşallah ülkemizdeki sağlık hizmetleri daha da iyi yerlere gelecek. Bizlerde bu camiada bulunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER