Milletvekili Sağlam, Ak Parti'ye Destek İstedi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sağlam: AK Parti'ye her zamankinden daha fazla destek vermek gerekiyor

Milletvekili Sağlam, Ak Parti'ye Destek İstedi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Sağlam, AK Parti'ye her zamankinden daha fazla destek vermek gerekiyor dedi.

Sağlam, Andırın ilçesine bağlı Geben beldesinde, partisinin seçim irtibat bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş seçmeninin kez büyükşehir seçiminde oy kullanacağını belirterek, AK Parti'ye sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Türkiye nüfusunun yüzde 75'inin 30 büyükşehirde yaşadığını hatırlatan Sağlam, şunları söyledi:

"Köyümüzde, beldemizde ve ilçelerimizde kullanılacak her oyun önemi var. Buradan oy kullanarak büyükşehir belediye başkanımızı seçeceğiz. Türkiye çapında bir istikrar yaratıldı. Türkiye ekonomik ve istikrar bakımdan çok büyük bir gelişme yakaladı. Bunu muhafaza etmeliyiz. Onun için bir oyun bile çok büyük önemi var. Türkiye, Avrupa'nın 6, dünyanın 16. ekonomisine sahip oldu. Bu seviyeyi düşünerek oy kullanmak gerekiyor. AK Parti'ye her zamankinden daha fazla destek vermek gerekiyor. Bu kazanımlarımızı bitirmememiz gerekiyor."

Sağlam, Göksun, Andırın ve Kadirli karayolunun da mutlaka birbirine bağlanacağını belirtti.

Andırın-Göksun arasındaki yolun ihalesinin de tamamlandığını hatırlatan Sağlam, Geben beldesine yapılacak sulama göletinin de inşaatına başlanacağını, bu sayede sulu tarıma geçilerek toprakların bereketleneceğini sözlerine ekledi.

AK Parti Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan ise son yıllarda ilçeye çok büyük hizmetler yaptıklarını, sorunları bitirme noktasına geldiklerini söyledi.

Yeni dönemde hizmetleri mahalleye dönüşen köylerden başlatacaklarını dile getiren Tezcan, "Destek sizden hizmet bizden. Ülkemiz çok büyük bir istikrar yakaladı. Özellikle sağlık hizmetlerinde dünyaya örnek olmuş bir ülkeyiz ve dünya ile yarışıyoruz. Dünya bizi örnek alıyor" dedi.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı. Sağlam, daha sonra, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 08:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper
Alper - 6 yıl Önce

AKP ye destek verelimde Ayakkabı kutularına ,kasalara daha fazla para koysunlarmı diye ,Artık bu yolsuzluk ve hırsızlığın önüne geçmediniz ve olayı kapatmaya çalışıyorsunuz. Sizlere oy yok.

Alper
Alper - 6 yıl Önce

Doğrudur ,yolsuzluğun partisi.

maraşlı
maraşlı - 6 yıl Önce

maraşa destek vermek lazım göksuna degil partiye degil projeleriniz köyünüz için maraşa şehir içi raylı sistem projesi düşünüyormusunuz

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

ak partiden elini çekersen oy verebilirim sağlam sen olunca münkündeğil..

muhsin
muhsin - 6 yıl Önce

harekete geçmek lazım

Ökkeş
Ökkeş - 6 yıl Önce

Neden daha fazla yolsuzluk için mi !!!!Değirmenderede gördük akp yi!!!

ede
ede - 6 yıl Önce

Bu seçim rant seçimidir mhpde gelse chpde gelse bir şey değişmeyecek.Yorum yazan arkadaşlar şunu bilmelidir ki diğer partilerin iktidarda olmadıkları halde genel merkezlerinde ve belediyelerinde olanlar çok mu farklı acaba ?En azından ekonomik istikrar açısından düşünmek ve değerlendirmek lazım.

SIRADAKİ HABER