Anne dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerini Vahide Perçin, Cansu Dere ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne dizisi bu akşam ekrana gelecek. Anne'nin yeni bölümünde Sinan'ın Zeynep'in peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Şule ise Melek'i almak için uğraşır fakat Zeynep'ten olumlu bir karşılık alamaz. Bunun üzerine sinirlenen Şule polise Zeynep'i çocuk kaçırmaktan ihbar eder. 

Yayınlandığı günden bu yana ilgi çeken ve izlenmeye başlayan Anne dizisi nefesleri tutturacak sahneler yaşatmaya devam ediyor. Anne'nin yeni bölümünde Şule'nin şikayeti üzerine Zeynep tutuklanacak mı yoksa Turna'yı da alıp yurt dışına kaçabilecek mi? Hepsi bu akşam Anne'de belli olacak.
 
Başrollerini Vahide Perçin, Cansu Dere ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne dizisi 12. bölümü ile bu akşamı saat 20:00'da Star'da..
 
ANNE 12. BÖLÜM FRAGMANI

ANNE 12. BÖLÜM ÖZETİ
 
Anne dizisinin bu haftaki bölümünde; Komiser Sinan’ın Cahide’nin evinde Zeynep’i araması tüm ailede şok etkisi yaratır. Cahide, Zeynep’i evlatlıktan çıkarmak zorunda kalışının üzüntüsüyle sarsılırken kapıya polislerin gelmesiyle bir kez daha yıkılır. Zeynep’i ise bekleyen büyük bir sorun vardır artık...
 
Anne sevgisini ve sıcaklığını Zeynep’te bulan Turna, son yaşananlardan sonra ona iyice bağlanır. Minik kalbi, polislerin Zeynep’i tutuklama ihtimaliyle endişe içindedir. Ondan bir dakika bile ayrılmak istemez. Zeynep kızının haline kahrolur. Üstelik tehlike artık enselerindedir. Turna’yı da alıp yurtdışına gitme planını hızlandırmaya karar verir. Zeynep’e yardımcı olmak için elinden geleni yapan Ali ise eskiden tanıdığı olan komiser Sinan ile görüşür ve ondan gelişmeler hakkında bilgi alır.
 
Öte yandan acılı bir kadın olan Zeynep Anne, Zeynep’in torunu olup olmadığını öğrenebilmek için Gönül’e baskı yapar. Gönül ondan gerçeği gizlemeye mecburdur. Bir yandan da ne pahasına olursa olsun Zeynep’e kaçış planında yardımcı olmaktadır.
 
Şule yoğun bakımda tedavi gören ve hala hayati riski atlatamamış olan Cengiz’in başında nöbet beklerken çokça üzgündür. Üstelik ne gidecek bir yeri ne de karnını doyuracak parası vardır. Hem aç hem de evsizdir. Çareyi yine ona dostça yaklaşan Gönül’e gitmekte bulur. Ancak bu kez onu hiç ummadığı bir halde bulacaktır.
 
Gamze’nin Mert’ten ayrıldığını haber alan kayınvalidesi soluğu Cahide’nin evinde alır. Ne olursa olsun bu saatten sonra bu işten geri dönüş olmaması gerektiğini Cahide’ye anlatır. İlk başta kızının haklı olduğunu düşünen ve bu ayrılığı destekleyen Cahide, Gamze’yle ilgili şüphelerinden sonra dünürü ile birlikte hareket etmeye karar verir. Gençler iki ailenin ısrarı ile bir araya gelir. Gamze bu buluşmada büyük bir şok yaşar çünkü Mert’in yerine getirilmesi zor bir isteği vardır. Anne bu akşam Star'da...