Kahramanmaraş için havalanan uçak Gaziantep'e indi

Kahramanmaraş için havalanan yolcu uçağı Gaziantep’e iniş yaptı.

Kahramanmaraş için havalanan uçak Gaziantep'e indi

Kahramanmaraş için havalanan yolcu uçağı Gaziantep’e iniş yaptı.

İstanbul’dan saat 14:35’de hareket edip Kahramanmaraş’a doğru havalanan uçakta korku dolu anlar yaşandı.

Kahramanmaraş semalarına geldikten sonra, pist üzerinde defalarca tur atan uçak pilotu anons ile vatandaşlara yaptığı açıklamada; ‘havalimanının’ iniş yolunu açmadıklarını iddia ederek Gaziantep havalimanına doğru hareket edeceğini belirtti.

Vatandaşları sağ salim Gaziantep Havalimanına indirmeyi başaran uçak pilotuna ilk cevap Kahramanmaraş havalimanından geldi.

Vatandaşların havalimanından aldığı bilgi şu şekilde: Kesinlikle uçak pilotunun bahsettiği gibi bir durum söz konusu dahi olamaz, uçağın iniş yolunda her hangi bir olumsuzluk yoktu, ancak pilot indirmeyi başaramayıp Gaziantep havalimanına inmek için izin isteyip orada indiğini belirtti.

1 saat 15 dakika olarak belirtilen yolculuk tam olarak 3 saati buldu.

Olay sonrası vatandaşlar otobüs ile tekrardan Gaziantep'den Kahramanmaraş'a getirildi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 23:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
mhmt
mhmt - 1 yıl Önce

Gorunuz iste memleketin durumunu ne haldeyiz bakin bu pilot hakli inis olarak cok ters hawalimanimiz war yetkililer nerdesiniz beyin yokmuydu bunun yerini ayarlarken adammi warki memlekette

vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

aynı olayı 2 eylül 2018 ankara-kahramanmaraş uçağında da yaşadım, gece13 civarı olmam gerekirken pilot yerdeki gps cihazlarında arıza var dedi, havada en az 5 tur attık, sonra gaziantep e indik, kahramanmaraş a geldiğimizde sabahın 5 i yada 6 sıydı. bu şehirde yaşayanlara malesef şehrin adamıyız diyenlerin ne saygısı var ne de sahip çıktıkları.

HÖKKEŞ
HÖKKEŞ - 1 yıl Önce

oyunuzu verin başka şeyleri sorgulamayın

hakan
hakan - 1 yıl Önce

O uçaktaydım,resmen rezalet.insanlarla dalga geçildi dönüşte havaşın otobüs şöförü yolcuları çileden çıkardı. ama üzerinegidilip soruşturulması gereken olay sahipsiz memleketin sahipsiz vatandaşları tarafından sineye çekilip unutulacaktır.

m a k
m a k - 1 yıl Önce

mahir halleder edeler.

doğan
doğan - 1 yıl Önce

yazıklar olsun bizi böyle oralara buralara muhtaç eden seçilmiş ama hiç birşey yapmayan siyasilere

İsmi ne lazım
İsmi ne lazım - 1 yıl Önce

Aynısı benimde başıma geldi
Allah korusun birkaç uçak düşerse anca farkına varırlar
Birilerine peşgeç çekmek için midir nedir o raya hava alanı yapılması

22222
22222 - 1 yıl Önce

hep aynı manzara ama care arayanda yok buraya ava alanı yapan acaba neden yaptı.

ali veli 49-50
ali veli 49-50 - 1 yıl Önce

aynı olay iki ay önce ankara- k.maraş seferinde başımıza geldi. Antep'e indiğimize şükrettik...

seyfi demir
seyfi demir - 1 yıl Önce

itiraz etmeyin durmak yok yola devam mahir çözer bu işi

Sade vatandaş
Sade vatandaş - 1 yıl Önce

Herşeyi de bilmeyi verin bi zahmet. Önemli olan güvenlik protokolü. Boş laf yapmayın.

DOĞUŞ YILDIRIM GÜMÜŞOLUK
DOĞUŞ YILDIRIM GÜMÜŞOLUK - 1 yıl Önce

o ucakta bende vardım sorun piotaj hatası depil sorumsuzluk pist yetkililerinde idi

Yasar özdemir
Yasar özdemir - 1 yıl Önce

Bunu bizde yasadik bir kere ama hava cok rüzgali idi .
otobüsle gidenler gitti, kalanlar bizde dahil tekrar ayni ucakla kahraman marasa indik .
bu konu önemli arastirilmasi lazim.

Isa tilki
Isa tilki - 1 yıl Önce

Bu zaman kadar akp oy verdik akp son dönemde şaşırdı arabaya binilecegi kalmadı elektiriğin yakilacagi kalmadı herşey herşey paraya döndü kullandığın telsiz parası bile alıyor yüklemesen senin hesabından kesinti yapıyor asgari ucretli çalışanın üzerine geldikçe geldi Her şeyi asgari çalışandan kesti millet vekillerinden değil zenginden değil yani akp yine zengini kalkindirdi zenginin yanında oldu asgari çalışandan kestiler zengin değerine değer parasına paran kattı fakirde zavallı 300 koyun projesi işini çıkardı neymiş efendim karşılığında 4000 milyarlık tarla karşılığında alabiliyorsun o kadar değerli tarlası olsa neden gelsin baş vursun çok sacmaliklari var coookkkkkk sonra maraş iki bölüm binevler şehri dulkadiroğlu köyü dulkadir oğlu bir köy gibi binevler bir şehir gibi adelet kaybetmiş bunlar bu kez mhp vereceğim

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

22 Kasımda Ankara-K.maraş uçuşunda biz de yaşadık. Uçak havaalanında iniş sinyali alamadığı için 45 dakika havada döndü durdu.Bir kaç defa alçaldı ancak sinyal alamadığı için iniş yapamadı. Adana hava limanına iniş yapmak zorunda kaldı. Uçak da yaşlılar, hastalar, çocuklar vardı. Vatandaş perişan oldu. K.maraşlı olarak bize en çok dokunan da uçakda bulunan iki AK parti milletvekili ve AK parti il başkanı

Maraşlı
Maraşlı - 1 yıl Önce

22 Kasımda Ankara-K.maraş uçağında aynı olayı biz de yaşadık. Pilot iniş sinyali alamayıp havaalanını göremediği için 45 dakika havada döndü, bekledi, birkaç kere alçaldı fakat iniş yapamadı. Gece saat 01:35' de Adana havaalanına zorunlu iniş yaptı. Uçaktaki hastalar, yaşlılar, çocuklar herkes perişan oldu. Vatandaşlar perişan bir halde k.maraş'a nasıl gidilebileceğini tartışırken uçakta bulunan K.maraş'ın iki AK parti milletvekili ve AK parti il başkanı başka bir kapıdan çekip gitmişler. Uçak da gördüğümüz zat-i muhteremler bir anda yok oldular. Vatandaşın durumu ne olacak diye sormadılar bile. Önce millet diyen milletvekillerimize ve il başkanımıza bu davranışları hiç yakışmadı. Bu söylemlerinin de sadece sözde kaldığını oradaki tüm vatandaşlar anlamış oldu. Sadece kendilerini düşünerek çekip gittiler.

dogan
dogan - 1 yıl Önce

oldu olacak antebe bağlasınlar bizi daha iyi


SIRADAKİ HABER