Kahramanmaraş'ta Yolsuzluk operasyonunda kimler gözaltına alındı?

Haber46 Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Çam'ın gece saatlerinde kamuoyuna duyurduğu " Onikişubat'ta yolsuzluk operasyonu " kapsamında birçok kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ 10.09.2019, 16:22 12.09.2019, 21:13
Kahramanmaraş'ta Yolsuzluk operasyonunda kimler gözaltına alındı?

Haber46 istihbarat servisinin edindiği son dakika bilgilerine göre ise aralarında birçok iş adamının bulunduğu 7 kişi gözaltına alınırken ilerleyen saatlerde gözaltıların artacağı iddia edildi.

Haber46'nın edindiği bilgilere göre gözaltına alınan isimler şu şekilde ; 

Aralarında fabrikatör aynı zamanda OTEL işletmecisi ayrıca geçtiğimiz günlerde görkemli bir şekilde açılışı yapılan eğlence merkezi işletmecisi M.Ş ve aynı zamanda Onikişubat Belediyesinde bir şube müdürü K.C gözaltına alındığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Gelen son dakika bilgisine göre, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünün düzenlediği yolsuzluk operasyonu kapsamında K.C – T.T – S.S – B.C –  M.Ş – H.G gözaltına alındı.

Şuanda gizlilik sebebiyle, isimler net bir şekilde verilmemiştir. İlerleyen saatlerde düzeltme yapılacaktır. 

Yorumlar (34)
Ahmet Kötüyebakmaz 7 ay önce
Göklerin ve yerin kesinkes yegâne sahibi Yüce Allah'ım!Sen,benim ahımı yerde bırakma.Benim Vekilim Sen'sin Ya Rabbim.Zalimin yaptıklarından Sen haberdarsın Yüce Allah'ım.İki yıl oldu herkes unuttu.Sen unutmazsın Ya Rabbi.
Maraşlı 7 ay önce
Şimdi bundan başkanın haberi yokmuymuş??
koray akça 7 ay önce
bence bu durum yeni başkanın haberi oldugu için patlak verdi.. geçmişteki malummm
Mütahit 7 ay önce
Osman Okumuş var mı sırada
Nalbant 7 ay önce
Dervis Türk ün ipi kimin elinde sende acik konus ozaman
Igneciii Drvs 7 ay önce
Sen adam misin D.T isin gucun iftira isin gucun yalan senin tasman kimde turkoglu cok iyi biliyor bunu şakrabanliktan baska biseyin yok Allah yukarda hersey seffaf Osman Baskanda camur at izi kalsin siyasetini birak adam ol adam cirpinislarinin faydasi yok
Arzuhalci 7 ay önce
Osman Okumus u aydinlatmak icin üç kisiyi incelemek lazim zekeriya türkyilmaz ahmet nar ve ilce eski kaymkami serdar kartal dolayisiyla zenginlerle isbirligi ve hazine usulsuzlukleri gorulecekdir bununb icinde milli emlak gorevlisi salih kalli ve tapucu ahmet okumus u mercek altina almak lazim tanik olarakta eski meslic uyelerindeb bekir imali vs yeter
Esnaf 7 ay önce
Osman okumuş u anlamak icin hazine arazilerine yogunlsmak yeter ayrica Dervis türkün iddialarına kulak vermek lazım
Ede 7 ay önce
Madem böyle bir yolsuzluk iddiası var gözaltılar var hangi konu hakkında yolsuzluk yapılmış o da paylaşılsa daha iyi olardı
46 46 7 ay önce
Hani maraş muhafazakar idi.
46 46 7 ay önce
Hani maraş sofi idi.
asılkahramanmaraşlı 7 ay önce
sofiler fırıldak işleri daha iyi biliyor.
Derviş yılmaz 7 ay önce
Çok ah aldılar. Lıyakat sahibi değiller. Bu iş derine indikçe niceler çıkacaktır. 3 veya 5 kişi değiller. Cumhurbaşkanının emeklerini carcur ediyorlar.
Mahçiçek 7 ay önce
Mahçiçek be ne haber ya.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın