Kahramanmaraş'taki Organize Suç Örgütü Operasyonunda 3 Tutuklama

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Organize Suç Örgütlerine yönelik yapılan kapsamlı operasyonda 5 kişi sevk edildiği mahkeme adlı kontrol denetimine tabi tutulurken, 3 kişi tutuklanarak cezaevine götürüldü.

Kahramanmaraş'taki Organize Suç Örgütü Operasyonunda 3 Tutuklama

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Organize Suç Örgütlerine yönelik yapılan kapsamlı operasyonda 5 kişi sevk edildiği mahkeme adlı kontrol denetimine tabi tutulurken,  3 kişi tutuklanarak cezaevine götürüldü.

10 Temmuz 2018 günü sabahı  Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çok sayıda adrese eşzamanlı operasyon gerçekleştirmişti. 

Kahramanmaraş il merkezinde Organize Suç Örgütlerine yönelik ya yağma/ tefecilik suçları kapsamında düzenlenen eş zamanlı operasyonda; 8 şahıs gözaltına alınmıştı. Yapılan aramalarda; 1 adet Uzi Marka otomatik silah, 1 adet  tabanca, 1 tanesi M16 tipi olmak üzere 3 adet pompalı tüfek, 5 adet kurusıkı tabanca, 260 bin TL para, 628 adet tabanca fişeği , rambo bıçağı, hortum ve çok sayıda senet, çek, satış sözleşmesi, tapu, alacak defteri gibi suça konu unsurlar ele geçirilmişti.

Gözaltına alınan şüphelilerden 5 kişi bu gün çıkarıldıkları mahkeme tarafından adlı kontrol ile denetime tabi olurken 3 kişi tutuklandı.

HABER FOTOĞRAFLARI

Veysi B., Cahit B. ve Murat B. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 23:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
harun
harun - 8 ay Önce

Bunlar çok adamın canını yaktı. Kendilerini dürüst olarak tanıttı piyasaya parayla tuttuğu adamlarla. ağına düşürdüğü insanların adeta kanını emdiler. borç birse en az 3 katını aldılar verdiler i sözü de tutmadılar. Devlet icabına bakar inşAllah

sina
sina - 8 ay Önce

Devlet böyle sahtekarlar a gücünü göstermeli ki! kendilerini kanun üstü görmesinler.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224