Onikişubat Belediyesine Yolsuzluk Operasyonu!

Kahramanmaraş’ta Onikişubat Belediyesine karşı yolsuzluk operasyonu yapıldığı iddia edildi. Operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alınırken, bazı isimlerin firari olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

ASAYİŞ 10.09.2019, 00:44 12.09.2019, 21:13
Onikişubat Belediyesine Yolsuzluk Operasyonu!
banner257

Kahramanmaraş’ta Onikişubat Belediyesine karşı yolsuzluk operasyonu yapıldığı iddia edildi. Operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alınırken, bazı isimlerin firari olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

Edinilen son dakika bilgisine göre, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube tarafından sabah saatlerinde Onikişubat Belediyesindeki kritik isimlere operasyon yapıldı.

Operasyonda 7 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarılırken, bunlardan 5’inin gözaltına alındığı 2 kişinin ise firari olduğu öğrenildi.Bazı kaynaklardan alınan bilgiye göre ise gözaltı kararı verilen ve gözaltına alınan isimlerin sayısının çok daha fazla olduğu yönünde.

GÖZALTINA KİMLER ALINDI ? 

Aralarında fabrikatör aynı zamanda otel işletmecisi , ayrıca geçtiğimiz günlerde görkemli bir şekilde açılışı yapılan eğlence merkezi işletmecisi M.Ş ve aynı zamanda Onikişubat Belediyesinde bir şube müdürü K.C gözaltına alındığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Gelen son dakika bilgisine göre, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünün düzenlediği yolsuzluk operasyonu kapsamında K.C – T.T – S.S – B.C –  M.Ş – H.C gözaltına alındı.

Henüz isimleri kamuoyuna vermek için erken olsa da ilerleyen saatlerde bilgilendirme yapacağız.

Edinilen son dakika bilgisine göre; Kahramanmaraş Emniyetine bağlı ekipler tarafından dün sabah saatlerinde başlayan operasyonda; Onikişubat belediyesinde görev yapan bir şube müdürü ve önemli isimlerinde olduğu ismi açıklanmayan kişilere operasyon düzenlendiği, operasyonun gizliliği açısından şuan bir açıklama yapılmadığı öğrenildi.

- Operasyon gizliliği sebebiyle, şuanda net bir şekilde isimleri veremiyoruz. Gelişmeler anbean aktarılacaktır.

- Gözaltı sayısının yükseldiği belirtildi

- Kritik isimler gözaltında

Detaylar geliyor.

Haber - Furkan Çam 

Yorumlar (70)
Tekerekli 9 ay önce
Sonunda adalet için birileri düğmeye bastı,
yalçın 9 ay önce
gaz alıyorlar.kesin imara açılan yerlerden hanifi beyin haberi yok ve diğer akp li vekillerimizin
TÜRK 9 ay önce
Allah oy verenlerden çıkartsın. başkada bişey demiyorum. onikişubatta akp ye oy vermek ihanetti. şehre ihanet ettiniz. yapılan yolsuzlukları da Allah inş oy verenlerden sorsun...
bertiz 9 ay önce
hastalıklı zihniyetin göstergesi senin yorumun.Allah şifa versin sana
Uyumazoğlu 9 ay önce
Başkan götevden alınmassa bu operasyon tırt olur
maraş 9 ay önce
Bence HANEFİ MAHÇİÇEĞİ ALSALAR İÇERİ İŞ ÇÖZÜLÜR , SUÇLULARI UZAKLARDA ARAMAYA LUZUM YOK .......
Kayt 9 ay önce
Balık baştan kokar...
gülaçtı Tr 9 ay önce
derhal yemeden içmeden KAYYIM atanmalıdır.
Cenk 9 ay önce
Eee nerede kayyum? Akp'nin çürümüş siyasetinin kokusu gelmeye başladı. Önlenemez çöküş kendini gösteriyor artık. Mızrak çuvala sığmıyor. Batan gemiyi ilk terk edenler ise her zamanki gibi Reisçi görünen çapulcular, dinci görünen dinsizler, millliyetçi görünen hainler, cemaatler, dinci vakıflar, dönme-renk değiştiren Fetöcüler ve ölümüne Akp diyen seçmenleri olacaktır. Hepinizden hesap soran bir ADALET elbet gelecektir ve sorulacaktır !...
fyldz 9 ay önce
kom u tebrik ederim.inşAllah ileriki zamanlarda torpil bulup serbest kalmazlar.maraş halkı biliyor ne olduğunu.kayyum atayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?