Dulkadiroğlu Belediyesi'nden Doğukent'e Düğün Salonu

Dulkadiroğlu Belediyesi, Doğukent bölgesinde başlattığı düğün salonu inşaatını hızla sürdürüyor. Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşların bu düğün salonunda daha ekonomik bir şekilde düğün organizasyonlarını gerçekleştireceklerini söyledi.

DULKADİROĞLU 25.02.2019, 14:17 25.02.2019, 16:23
Dulkadiroğlu Belediyesi'nden Doğukent'e Düğün Salonu
banner257

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, Doğukent bölgesinde başlattığı düğün salonu inşaatını hızla sürdürüyor. Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşların bu düğün salonunda daha ekonomik bir şekilde düğün organizasyonlarını gerçekleştireceklerini söyledi.


Sosyal ve kültürel belediyecilikte farkını ortaya koyan Dulkadiroğlu Belediyesi, bölgesini bu alanda geliştirmeye ve kalkındırmaya devam ediyor. Bölgesini çok amaçlı sosyal tesislerde ihya eden Dulkadiroğlu Belediyesi, merkez mahallelerin kullanımı için bir de Düğün Salonu inşaatı başlatmıştı.
inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bu yaz itibarıyla vatandaşların bu tesisten de istifade edebileceğini söyledi.
Vatandaşın sevincini ve hüznünü paylaştıklarını dile getiren Başkan Okay, bu kapsamda bölgesine çok amaçlı sosyal tesisler kazandırdığını aktardı. Başkan Okay, vatandaşların bu sosyal tesisleri hem taziye, hem de düğün organizasyonları için kullanabildiklerini söyledi.
Bunun yanı sıra düğün, çeşitli toplantı ve organizasyonlar için Düğün Salonu projesi yaptıklarını belirten Başkan Okay, bu projeyle ilgili Doğukent bölgesinde inşaat çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.
Başkan Okay, inceleme sonrasında yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi: “Bölgemizin önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de belediyemiz aracılığıyla yapılması gereken güzel bir düğün salonuydu. Bu düşünceyle yola çıkarak Doğukent bölgemize güzel bir düğün salonu projesi çalıştık. Bu projemizin inşaat çalışmaları da büyük bir özveriyle devam ediyor. Vatandaşlarımız düğün törenlerini burada ekonomik olarak yapabilecekler. Ayrıca bu düğün salonunu çok amaçlı kullanım için dizayn ediyoruz. Her türlü toplantı ve organizasyonu burada yapmamız mümkün olacak. İnşaatımız devam ediyor. Vatandaşlarımız bu yaz itibarıyla bu alanı kullanabilecekler. Ben ilçemize ve vatandaşlarımıza bu gibi projelerin hayırlar getirmesini diliyorum.”

Yorumlar (3)
gençler 2 yıl önce
Geleceğimiz olan gençler ;
Hepimizin bir tanıdığı bir akrabası veya evladı vardır. Kpss’ye girip atama bekleyen. Bu gençlerimiz haftalarca aylarca hatta yıllarca atama beklemektedir. Bazen gündeme geliyorlar ama çoğunlukla unutukluyorlar. Bu gençlerimiz için ne yapılabilir ? Genel bir haber yapılabilir. İlla devletten atama değil özel sektörde de çalışmaları için ne yapılabilir ? Sivil toplum kuruluşları gençlerimiz için ne yapabilir ?
Ahmet Demi̇r 2 yıl önce
İç işleri bakanlığı Kahramanmaraş’a Lisans ve Önlisans mezunu 10 personel alacaktır. Son başvuru 26 şubat 2019 tur.
RAMAZAN P. 2 yıl önce
DULKADİROĞLU BELEDİYESİ ÖNCE 150-200 YILLIK HARABE YIKILMAK ÜZERE OLAN VATANDAŞIN MECBUREN OYURDUĞU EVLERE BİR EL ATSIN.
11°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:22
Güneş 05:48
Öğle 12:37
İkindi 16:18
Akşam 19:16
Yatsı 20:37