Ankara Kahramanmaraş Uçağı Gaziantep'e indi

Bu gece Ankara'dan kalkan Kahramanmaraş uçağı, şehir semalarından bir süre dolaştıktan sonra Gaziantep'e indi. Haber46 irtibat bürosunu arayan çok sayıda yolcu ve yolcu yakını takibe gösterdi.

EKONOMİ 16.03.2020, 12:32
Ankara Kahramanmaraş Uçağı Gaziantep'e indi

Kahramanmaraş Havalimanı ile ilgili sorunlar artarak devam ediyor. Birkaç gün önce Elazığ'a inen İstanbul - Kahramanmaraş uçağından sonra bu gece Ankara'dan kalkan Kahramanmaraş uçağı da şehir semalarından bir süre dolaştıktan sonra Gaziantep'e indi. 

Haber46'ya gönderilen çok sayıda şikayet mesjında duruma tepki gösterildi. 13 Mart günü Kahramanmaraş uçağının Adana'ya indiğini söyleyen vatandaşlar, Kahramanmaraş uçağının Adana, Gaziantep, Malatya, Elazığ gibi illere rahatlıkla inen uçakların Kahramanmaraş havalimanına inememesini şaşkınlıkla karşıladıklarını ifade ettiler.

Uçağın Gaziantep'e inmesine tepki gösteren Yolcular Gaziantep’ten kalkan otobüs İle Kahramanmaraş’a getirildiler.

Yorumlar (26)
Hüsin 2 hafta önce
Bence size rahatlık batıyor ben yetkili olayım Hakkari’ye indirrim
maraşlı 2 hafta önce
mahir abime göre uçaklar maraşa iniyor sorun yok...
has maraşlı 2 hafta önce
DUA EDELİM ANTEPE İNMİŞ.ULUSLARARASI HAVAALANIMIZ VAR.
DİLEK 2 hafta önce
TAM BİR KOMEDİ... SİYASETÇİLER SORUN YOK DERKEN İCRAATTA SORUN ÇOK !!!
Vatan sever 2 hafta önce
Kmaraşı şeyine takan yokki bakan diyor hava alanı nında sorun yok pilotlar inmiyor sizin anlayacağız Antepe calışıyor pilotlar yada onlara öyle yapın diyorlar sahibiz olursan gelen vurur giden vurur bizim belediye başkanları da iş yok maraşa inmeyen pilotlar hakkında araştırma yapılsın yada suc duyurusunda bulunsunlar
m 2 hafta önce
hakkaten yaa şu havalimanını kapatsınlarda bari, hiç olmazsa yok diyelim bu nasıl uçaksa her yere iniyor bir k.maraşa inmiyor, sayın Ak partili kardeşlerimden bu yorumu okuyan olursa bi zahmet ilgili mercilere iletsinler, biz ulaşamayız onlarada siz iletin deyin havalimanının kapanmasını talep ediyorlar.
Dün kızı verdik bugün dul oldu 2 hafta önce
Havayolu firmalarina maras milletvekillerinin siyasilerin gücü yetmiyor , oyu aldik mi ? Evet , yine alirmiyız ? Evet , eminim akp yönetiminin marasın havalimani sorunundan bile haberi yoktur
maraşli 2 hafta önce
şaşırdık mı hayır tabikide şaşırmadık ! yakında uçak inmiyor masraf olmasın diye kökten kapatırlar :) daha birde ek sefer düzenlenmesi için milletvekilleri uçak firmalarıyla görüştük izmir seferleride düzenlenecek oluyormuş :) izmirdende gelen antebe iner :) ama artık boyut aştık antep,adana,şimdi de elağzıg :) durun bakalım asıl bomba elagzıdan sonra nereye inecek kesin malatyayadır :):):)
mehmet 2 hafta önce
daha önce sorunsuz inen uçaklar artık neden inemiyor
Bu Şehrin Insanı 2 hafta önce
Kış bitiyor . aşağıdaki konuların konuşulup çözüm üretilmesi dileğiyle.
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, Elbistan –Göksun yolu )
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM , HAYVANCILIK VE ALABALIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM (Eshabı-Kehf , Başkonuş ,Ilıca , Hançer Kanyonu, Elbistan Pınarbaşı,Ekinözü içmeler )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmeli ve eğitim sıralamasında iyi yerlerde olmalıyız)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır.)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın