banner240

Erkoç'a KARDEMİR'den görev!

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş.'nin (KARDEMİR) seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında yeni yönetim belirlenirken, önceki dönem Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'ta görev aldı.

EKONOMİ 05.11.2020, 15:39
Erkoç'a KARDEMİR'den görev!
banner257
banner226

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş.'nin (KARDEMİR) seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında yeni yönetim belirlenirken, önceki dönem Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'ta görev aldı. 

20 Yıla yakındır Güleç, Yücel ve Yolbulan aileleri tarafından yönetilen KARDEMİR A.Ş’ye 2020 yılının 2 Kasım’ında yapılan Genel Kurulunda hakim hissedar aileler olan Kamil Güleç ve Mustafa Yolbulan’ın dışında 9 tane daha isim devletin tavsiyesi üzerine yönetim kurulu üyeleri olarak hissedarlar tarafından seçildiler. 

KARDEMİR Eğitim ve Kültür Merkezi'nde yapılan seçimli olağanüstü genel kurulun ilk oturumunda belirlenen A, B ve D grubu yönetim kurulu adayları ikinci oturumda oylanarak belirlendi. 
Oturum başkanlığını Mustafa Aydın'ın yaptığı genel kurula, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, hissedarlar ve iş adamları katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan ikinci oturum basına kapalı olarak gerçekleşerek, sabah saatlerinde belirlenen adaylar tek tek oylandı. Yapılan oylama sonucunda A grubunda Mustafa Yolbulan, Alparslan Bayraktar, Muhammet Ali Oflaz ve Fatih Mehmet Erkoç, B grubunda Yusuf Canbolat ve Kamil Güleç, D grubunda ise Prof. Dr. Mahmut Faruk Akşit, KARDEMİR yeni yönetimini oluşturan isimler oldu. 

Yönetim kurulu üyelerinin seçiminin ardından SPK'yı temsilen bağımsız yönetim kurulu üyeleri olarak önerilen Erdal Erdem, Mustafa Aydın, Prof. Dr. Ercüment Arvas ve Ömer Demirhan tek tek yapılan oylama ile belirlendi.

Yorumlar (11)
Düşünce 11 ay önce
Ne diyelim? Hak etmiş midir?
DİLEK 11 ay önce
Uyusunda büyüsün ninni der gibi...
Velasr 11 ay önce
Ne alaka kardeşim. Veysi kaynak ziraat bankasına erkoç kardemire. Ak partide boşta gezen yöneticilerine ne güzel iş buluyorlar. Vatandaş işsiz. 17 yıllık ak parti üyesiyim 2 yıldır işsizim. Yazıklar olsun sizlere.
Ben Been 11 ay önce
Allah tan korkun yeter artık. Yapmayın bu atamaları. yeter artık yeter.
K.marasli 11 ay önce
Belediyeyi devir yaparken kac para borc ile devir etti..simdide demir ayni sorun demir fabrikasının başına gelecektir cok yazık.....
Adamın krali 11 ay önce
Türkiyede en az borcu olan belediye maraş belediyesi bir kaç tane kendini bilmez yok şu kadar borç bu kadar borç bu kadar yapilan köprülü kavsaklar kayak merkezi asfaltsiz kalmayan koy yolları yapılan yatırımlar var hayretin güngör borç diyor başka bir şey demiyor sende yap belediyenin borcu olsun varsa bi yolsuzluk mahkemeye ver kedi ulaşamadığı cigere pis dermiş o misal adamın kralı fatih mehmet Erkoç başkanım bir gün kimseyi kapıdan cevirmedi Hayrettin güngör muhtarlara 6 ay sonraya randevu veriyor bırak vatandaşı fark buu öyle yalan yanlış duyduğunuz şeyleri yırtık fdondan çıkar gibi atmayın iftira kötü bir şeydir
Vatandaş Rıza 11 ay önce
İnşAllah gün gelir çatlarsınız haramzadeler
Hüseyin Dökme 11 ay önce
Fatih Bey,in yerinde olsam kabul etmezdim.Karden
mir nire (Karabük) Kahramanmaraş nere. Arpalık ovasında ne iş olabilir.
Kadir ksnlı 11 ay önce
Ne alaka...yemleyin,aç kurt gibi heryeri tarumar edin,Allah gözünüzü doyursun...
Vatansever 11 ay önce
Liyakadsiz
TEMENNİ 11 ay önce
ALLAH YARDIMCINIZ HIZIR ATA YOLDAŞINIZ OLSUN SAYIN BAŞKANIM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
31°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 04:45
Güneş 06:07
Öğle 12:33
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:04