Dünyaca ünlü marka yeni mağazasını Kahramanmaraş'a açtı!

Dünyaca ünlü marka Schafer'ın bir şubeside Kahramanmaraş'a açıldı.

Genel 06.11.2021, 12:44
Dünyaca ünlü marka yeni mağazasını Kahramanmaraş'a açtı!
banner257
banner226

Dünyaca ünlü marka Scharef büyümeye devam ediyor. Bir şubede Kahramanmaraş'a açtı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek:

"Kahramanmaraş her geçen gün daha da farklı hale geliyor dah da güzel hale geliyor. Tabiatıyla, doğasıyla, gastranomisiyle artık öne çıkmaya başladı. Bu bağlamda bugün Türkiye'mizin Uluslararası alanındaki çok değerli markası olan Schafer'ın bir şubeside Kahramanmaraş'da açılmış oldu.

Böyle bir güzel markayı değerli markayı Uluslararası bir markayı Kahramanmaraş'ımıza taşıdıkları için buraya açan arkadaşlara teşekkür ederiz". İfadelerini kullandı.

Schafer Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aslan:

"Ülkemize ve Kahramanmaraş'a böyle bir mağaza kazandırdığımız için mutluyuz. Bu mağazayı bu hale getiren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Burada bulunan değerli misafirlere teşekkür ederiz. Schafer 52 yıllık bir birikim markası. Türkiye genelinde 600 şubesi 25 bin noktada ürünü olan bir marka. Ülkemize hizmet için sanayi bizde katkıda bulunuyoruz. Gelen misafirlere teşekkür ediyoruz". İfadelerini kullandı.

Schafer Kahramanmaraş İşletme Sahibi Cengizhan Kabul:

"Böyle bir mağazayı gelişmekte olan Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesine kazandırdığımız için çok mutluyuz. Schafer bilindiği gibi artık dünya markası olma yolunda. %99 yerli üretime sahip ve bu yerlli üretimin bir çoğuda Kahramanmaraş'ta üretiliyor.

"TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SCHAFER MAĞAZASI KAHRAMANMARAŞ'TA"

Kahramanmaraş'tan tüm dünyaya yayılıyor. Bu süreçte güzel fiyatlarımız kampanyalarımız olacak. En kısa zamanda bütün halkımızı mağazamıza gezmeyi çay içmeye bekliyoruz. Türkiye'de en büyük Schafer mağazası Kahramanmaraş'ta". İfadelerini kullandı.

banner261
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 04 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı