Kahramanmaraş'ta İletişim ve Stres yönetimi eğitimi verildi!

Dulkadiroğlu Belediyesi, personel içi eğitim programları kapsamında İletişim ve Stres yönetimi eğitimi düzenledi.

Genel 04.12.2021, 11:10 04.12.2021, 20:50
Kahramanmaraş'ta İletişim ve Stres yönetimi eğitimi verildi!
banner257

Eğitim öncesinde bir konuşma yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şunları aktardı: “İlçemizin gelişmesi, kalkınması ve her açıdan daha yaşanılabilir bir hale gelmesi adına sizlerle birlikte gece gündüz çalışmaktayız. Bu zorlu yolculukta bilgi birikimimizi arttırmak, zorluklarla mücadele etmek ve stres yönetimini sağlaya bilmek adına bu gibi eğitim programları düzenlenmektedir. İletişim yönetimi başlığı altında birçok konuyu uzman arkadaşlarımız sizlerle paylaşacak. Ben bu eğitim programının mesleki ve kişisel gelişiminize katkı sağlayacağını düşünüyorum. Her birinizin idame ettirdiği görevlerle ilgili birçok zorluk var. Bu zorlukların üstesinden gelebilme, vatandaşlarla iyi diyalog kurma adına güzel bir eğitim programı işliyorsunuz. Ben hepinize yaptığınız işlerde başarılar diliyorum. Bu eğitim programının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

 

Yorumlar (1)
Cenk 2 ay önce
Sayın editör, "sitres" değil "stres" ... Bizim yazdığımız mesajlara onay vermezsiniz kendi attığınız manşeti görmezsiniz.
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 28 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı