Milletvekili Mehmet Cihat Sezal Türkoğlu'nu ziyaret etti

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, yerel seçim çalışmaları için Türkoğlu ilçesini ziyaret etti.

Milletvekili  Mehmet Cihat Sezal Türkoğlu'nu ziyaret etti

31 Mart Yerel seçim çalışmaları için Türkoğlu’na gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Cumhur İttifakı Seçim Ofisinde vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhur İttifakının önemini anlattı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş ,AK Parti İl Başkan Yardımcısı Necmettin Sertpolat ve Teşkilât üyelerimizle birlikte, esnaf ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek 31 Mart seçimlerinde dua ve desteklerini istedi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, “Seçim çalışmaları kapsamında hem şehir merkezimizde, hem ilçelerimizde kapı, kapı geziyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Önceden 80’li yıllarda siyaset yapılırken, vatandaşlarımızın bazı olaylardan sonradan haberi olurdu. Mahallesine, köyüne gelen gazeteyi üç beş gün sonra görür, siyasetle ilgili bir şey anlardı. Ya da Mahallesine, köyüne bir siyasetçi geldiğinde onu dinleyip memleketle ilgili bir fikirde bulunurdu.

Şimdi gittiğim her yerde diyorlar ki, Sayın vekilim biz akşam eve gidip televizyonu açıp seyrediyoruz. Bu memlekette ne olduğunu, ne bittiğini biz kendimiz görüyoruz. Artık milletimiz, kendi iradesiyle akşam evinde oturduğunda, Türkiye Cumhuriyetine ve devletine nasıl bir zarar verilmek istendiğini çok açık görüyor. O yüzden Recep Tayyip Erdoğan’a desteğimiz her zaman tam.

Bundan sonraki beş yılda da Osman Başkanım Türkoğlu’na layık olduğu hizmeti yapacak. Hükümetimizin desteği ile, milletvekillerinin desteği ile ve büyükşehir belediye başkanımızın desteği ile, Türkoğlu’na yakışır şekilde yönetecek, bundan kimsenin hiç şüphesi olmasın.

Cumhurbaşkanımızın kürsüden açık ve net söylediği bir şey var. Bu davanın içinde olduğunu açık ve net iddia edipte, bu davaya ihanet edenler, bu kadar zor şartlarda bu ülkenin bu halinde, herkes milletin bekası için çalışırken, başka yerlere gidip de, bu millete hizmet edeceğine inanmayın. Türkoğlu’na da Kahramanmaraş’a da davasına da hizmet edecek adam bu davanın başında durur.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan
Ramazan - 9 ay Önce

Ramazan ayında fakirleri gözetip Ramazan dışında unutanlardan eyleme bizleri

RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 9 ay Önce

YEMİN EDERİM SEÇİLDİKTEN SONRA BU VEKİLİMİN İSMİNİ İLK DEFA DUYUYORUM.

maraşi
maraşi - 9 ay Önce

bu arkadal maraş vekili mi...

Bertizli
Bertizli - 9 ay Önce

Bu kim muhtar adayimi ilk defa goruyorum

Ejder GÜL
Ejder GÜL - 9 ay Önce

Urfa eski Büyükşehir belediye başkanı Fakıbaba'da partiden ayrılıp belediye başkanı seçilde ve hizmet etti.Sonra AKP bunu bağrına bastı. Soruyorum size, bu gördüklerime mi inanayım senin sözlerinemi.

Bir garip
Bir garip - 9 ay Önce

Adayligi para ve reklam ile aldin, ancak halki asla satin alamayacaksin... 31 Mart Türkoglunda zulümün bittigi bir gün olacak....Türkolgunda Ak parti ve Osman Karsiari secimi gidiyor. Osman Okumus ile Mustafa Tashan degil cünkü Ak parti tabani Ve teskilati Osman Okumus’u kesinlikle istemiyordu

ede
ede - 9 ay Önce

sayınvekilim sebze meyve halindeki gıda terörüne önlem almıyorsunuz milleti sömürüyorlar kğ maliyeti 0,75 kuruş olan soğan 5 lira antalyada yerinden 2 liradan aldıkları domates 5 lira Allahtan korksunlar tanzim olsa bunlara muhtaç olmazdık 20kğ sogana 100lira verdim halde

cafer
cafer - 8 ay Önce

bu arkadaşı bahçelievler de ki kafeteryalarda görürdüm eskiden adam vekil oldu helal olsun, kafeteryalardan meclise, maşAllah maşAllah.

HÖKKEŞ
HÖKKEŞ - 8 ay Önce

babadan oğla geçen yönetim sistemine ne ad veriyorduk

Isa
Isa @HÖKKEŞ - 8 ay Önce

Babasinin ne hayri olmus ki simdi de oglu cikmis. Rantcilar.

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 8 ay Önce

korkuluk sezal

fatih
fatih - 8 ay Önce

Şuna bak yazık bu memlekete akp maraşta hizmet etsin diye aday çıkarmaz zaten bunun gibi sezal abimizin oğlu bilmem kimin kızı akpnin maraşta düşüncesi hizmete gerek yok zaten maraşlı koyun hakkını aramadan oy verir yazık oluyor canım memleketime !

gülüyoruz
gülüyoruz - 8 ay Önce

SAYIN VEKİLİM KEŞKE SİZ GÖRSENİZ SİZ DUYSANIZ EN AZINDAN! TÜRKOĞLU HALKI OSMAN OKUMUŞ'U İSTEMİYOR DUYUN ARTIK DUYUNNN! LÜTFEN BARİ SİZ SESSİZ KALMAYIN SAYIN VEKİLİM! BİZ ARTIK PARASIYLA AĞABABALIK YAPANLARI DEĞİL HALKININ YANINDA OLAN, SAMİM VE GÜVENİLİR BİR BAŞKAN İSTİYORUZ VE OLAN PARTİYE OLUYOR BİLESİNİZ! EĞER SESİMİZİ BÖYLE DUYMAZSANIZ BİZDE SANDIKTA KONUŞURUZ AMA O ZAMAN İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK BİLESİNİZ


SIRADAKİ HABER

banner122