Milletvekili Mehmet Cihat Sezal Türkoğlu'nu ziyaret etti

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, yerel seçim çalışmaları için Türkoğlu ilçesini ziyaret etti.

Genel 23.03.2019, 15:10
Milletvekili  Mehmet Cihat Sezal Türkoğlu'nu ziyaret etti
banner257

31 Mart Yerel seçim çalışmaları için Türkoğlu’na gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Cumhur İttifakı Seçim Ofisinde vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhur İttifakının önemini anlattı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Türkoğlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş ,AK Parti İl Başkan Yardımcısı Necmettin Sertpolat ve Teşkilât üyelerimizle birlikte, esnaf ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek 31 Mart seçimlerinde dua ve desteklerini istedi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, “Seçim çalışmaları kapsamında hem şehir merkezimizde, hem ilçelerimizde kapı, kapı geziyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Önceden 80’li yıllarda siyaset yapılırken, vatandaşlarımızın bazı olaylardan sonradan haberi olurdu. Mahallesine, köyüne gelen gazeteyi üç beş gün sonra görür, siyasetle ilgili bir şey anlardı. Ya da Mahallesine, köyüne bir siyasetçi geldiğinde onu dinleyip memleketle ilgili bir fikirde bulunurdu.

Şimdi gittiğim her yerde diyorlar ki, Sayın vekilim biz akşam eve gidip televizyonu açıp seyrediyoruz. Bu memlekette ne olduğunu, ne bittiğini biz kendimiz görüyoruz. Artık milletimiz, kendi iradesiyle akşam evinde oturduğunda, Türkiye Cumhuriyetine ve devletine nasıl bir zarar verilmek istendiğini çok açık görüyor. O yüzden Recep Tayyip Erdoğan’a desteğimiz her zaman tam.

Bundan sonraki beş yılda da Osman Başkanım Türkoğlu’na layık olduğu hizmeti yapacak. Hükümetimizin desteği ile, milletvekillerinin desteği ile ve büyükşehir belediye başkanımızın desteği ile, Türkoğlu’na yakışır şekilde yönetecek, bundan kimsenin hiç şüphesi olmasın.

Cumhurbaşkanımızın kürsüden açık ve net söylediği bir şey var. Bu davanın içinde olduğunu açık ve net iddia edipte, bu davaya ihanet edenler, bu kadar zor şartlarda bu ülkenin bu halinde, herkes milletin bekası için çalışırken, başka yerlere gidip de, bu millete hizmet edeceğine inanmayın. Türkoğlu’na da Kahramanmaraş’a da davasına da hizmet edecek adam bu davanın başında durur.”dedi.

Yorumlar (13)
Ramazan 1 yıl önce
Ramazan ayında fakirleri gözetip Ramazan dışında unutanlardan eyleme bizleri
RAMAZAN P. 1 yıl önce
YEMİN EDERİM SEÇİLDİKTEN SONRA BU VEKİLİMİN İSMİNİ İLK DEFA DUYUYORUM.
maraşi 1 yıl önce
bu arkadal maraş vekili mi...
Bertizli 1 yıl önce
Bu kim muhtar adayimi ilk defa goruyorum
Ejder GÜL 1 yıl önce
Urfa eski Büyükşehir belediye başkanı Fakıbaba'da partiden ayrılıp belediye başkanı seçilde ve hizmet etti.Sonra AKP bunu bağrına bastı. Soruyorum size, bu gördüklerime mi inanayım senin sözlerinemi.
Bir garip 1 yıl önce
Adayligi para ve reklam ile aldin, ancak halki asla satin alamayacaksin... 31 Mart Türkoglunda zulümün bittigi bir gün olacak....Türkolgunda Ak parti ve Osman Karsiari secimi gidiyor. Osman Okumus ile Mustafa Tashan degil cünkü Ak parti tabani Ve teskilati Osman Okumus’u kesinlikle istemiyordu
ede 1 yıl önce
sayınvekilim sebze meyve halindeki gıda terörüne önlem almıyorsunuz milleti sömürüyorlar kğ maliyeti 0,75 kuruş olan soğan 5 lira antalyada yerinden 2 liradan aldıkları domates 5 lira Allahtan korksunlar tanzim olsa bunlara muhtaç olmazdık 20kğ sogana 100lira verdim halde
cafer 1 yıl önce
bu arkadaşı bahçelievler de ki kafeteryalarda görürdüm eskiden adam vekil oldu helal olsun, kafeteryalardan meclise, maşAllah maşAllah.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?