banner240

Aşı Karşıtlarından tarihi mücadele! 6 Eylül Soykırımı

6 Eylül 2021 tarihinden aşı ya da öğretmenler, şehirler arası yolculuk yapacak olanlar, sinemaya, kafeye gidenler için haftada en az 2 defa PCR testi zorunluluğu getirilmesine tepkiler dinmiyor. Sosyal medyada #6EylülSoykırımı etiketi gündemin ilk sırasına yerleşti.

GÜNCEL 05.09.2021, 11:29
Aşı Karşıtlarından tarihi mücadele! 6 Eylül Soykırımı
banner257
banner226

Aşı olmayanlara hayat 6 Eylül 2021 tarihden itibaren zorlaşıyor. Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında aşısız veya hastalığı geçirmemiş kişilerin özel araç hariç uçak, otobüs, tren veya diğer toplu ulaşım araçlarıyla gerçekleştirecekleri şehirlerarası seyahatlerine negatif sonuçlu PCR testi belgelerini ibraz etmemeleri durumunda izin verilmeyecek.

Bu arada aşı olmayan öğretmenler de haftada iki defa PCR testi yaptıracak. Ancak bu karara Ak Partiyi destekleyen Memur-Sen başta olmak üzere, Ak Partiyi destekleyenlerden de büyük tepki var. PCR testi zorunluluğunun başlamasına bir günden az zaman kala sosyal medyada tepkiler artarak büyüyor.  Sosyal medyada #6EylülSoykırımı etiketi gündemin ilk sırasına yerleşti.

İşte  mesajlardan bazıları:

Abdurrahman Dilipak

Almayın mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.Zulm ile abad olunmaz Meşru bir yönetim, yabancılara kendi halkını kobay yapıp, sonra da yabancıları korumak için, zorla yaptırdığı aşının riskine karşı onam alamaz.

Osman Ünsal

Gelecek nesiller sizi, faşist olarak hatırlayacak..!!! Sağlık adı altında yaptığınız zulüm asla hafızalardan silinmeyecek. Sizler zalim, bizler ise bu mücadelenin mazlumları olarak kayıtlara geçeceğiz..!!!

Fahri Çizmecioğlu

Adım adım digital dünya diktatörlüğüne gidiyoruz farkındamısınız derin uykudaki bize komplocu diyen arkadaşlar, uyanın yoksa hep beraber digital köleler olacağız.

Dr. Fatih Erbakan

Yeniden Refah Partisi olarak, aşı olmayan vatandaşlarımızı düzenli olarak PCR testi yaptırmaya mecbur bırakan, “Bazı faaliyetler için PCR zorunluluğu” başlıklı, 20 Ağustos 2021 tarihli İçişleri Bakanlığı genelgesinin yürütmesinin durdurulması için Danıştay’da dava açtık.

Abdurrahman Dilipak

Açtığınız yolda, gösterdiğiniz hedefe durmadan yürüyeceğime namusum, şerefim üzerine ant içerim. Varlığım DSÖ’nün varlığına armağan olsun. Yaşasın 5G, Starlink, Neuralink, Toplumsal cinsiyet. Ne mutlu Türküm diyene!

Yorumlar (11)
Vatan Evladı 2 hafta önce
İnsanları bir birlerine virüs bulaştırması ve ölümüne sebeb olması için AŞI karşıtlığı ve PCR KARŞITLIĞI YAPANLARI lütfen vatandaşlıktan cıkaralım mümkünse ülkedende çıkaralım bu kadar bilimden uzak, dinden uzak ilimden uzak kişiler savunan bunlar hakkında olumlu haber yapan kendilerini tarafsız basın kabul edenleride uyarmak gerekirse kapatmak gerek. kamuda çalışanlar aşı yaptırmak zorunda gerekirse ücretsiz izin verilsin hatta iş den çıkarıla bilir doğrusu bu AZICIK İNSAN OLUN LÜTFEN , MERHAMET ETMEYENE RABBİMDE MERHAMET ETMEZ.
ali varlı 2 hafta önce
Madem senin aşıların tammış, seni sokağa salalım...
Asaf 2 hafta önce
bilim sizin gibi düşünenlerin tekelinde mi? boş boş konuşmuşsun, aşı olan virüsü yayıyor ama kafa bunları akledemiyor!
köylü 2 hafta önce
madem sen aşı oldun artık hastalık felan geçirmeyeceksin bu yaygara neden. aşı olmayanda ölüyorsa oda kendisinin tercihi.
Fatih 2 hafta önce
Çok iyi yapıyorlar az bile aşı olmayanı evden çıkarmayacaksın aslında
Ahmet 2 hafta önce
Aşının içinde çip olduğuna inanan bir milleti nasıl aşılasın devlet
ali verli 2 hafta önce
#6EylülSoykırımı
Ökkeş 3 hafta önce
Virüs yok ,sizi olmayan şeyler ile korkutuyor lar ,
avukat46 3 hafta önce
Geçen ay covid kaptım ve 2 doz aşı sayesinde ayakta atlattım. Babam da aşılıydı, o da hafif belirtilerle iyileşti. Ama aşı karşıtı bir arkadaşım karantinanın dördüncü gününde hastaneye yattı, onuncu gün yoğun bakıma girdi, on dördüncü gün maalesef kaybettik. Bilinci yerindeyken bana whatsapptan çok kötü olduğunu belirten, iç acıtan mesajlar yazmıştı. Aşı karşıtları sadece kendilerinin değil, başkalarının sağlığını da sabote ediyorlar. Umarım bir yoğun bakım ünitesinde bir nebze soluk almak için dua etmek zorunda kalmazlar. Bu virüsü atlatan bilir.
Aşısız 2 hafta önce
İsrail 12 yaş üzeri vatandaşını %87 sini aşıladı ama günlük vaka sayısı hala 600 civarında, aşının koruyup korumadığı veya yan etkileri bilinmiyor. Madem aşıya bu kadar güveniliyor aşılanan insanlardan neden sorumluluk almadığınıza dair yazılar alıyorsunuz. Aşı olmak isteyene saygınız varsa istemeyenede olsun herkes koyun değil araştırıyor ona göre karar veriyor.
Vatandas 2 hafta önce
Görelim mevlam neyler,neyler ise güzel eyler....
Aşı yi olan , abı hayat sıvısını alan korkmasın,
Diğerlerine de karışmasın ,
Bu virüs var,ve on gün evde durarak geçiyor ise ,ve devlet herkesi sadece 10 gün eve tikmadi ise bunda bir iş var....
İş bitirmeye gelince ama biz demokratik ülkeyiz ,demeyi bilenler ,bu dayatmada neyin nesi demeyi de bilmeliler....
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:12
Öğle 12:30
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:54