Başkan Güngör ve Başkan Okay Törene yürüyerek geldi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay törene yürüyerek geldi.

Başkan Güngör ve Başkan Okay Törene yürüyerek geldi!

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla törene katılan AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay törene yürüyerek geldi, gezerek geri döndü. Tören bitişinde valilik binasından ayrılan Güngör ve Okay ekip arkadaşlarıyla birlikte esnaflar ve vatandaşlar ile uzun uzun sohbet ederek Belediye Binasına doğru adımladı. Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılaşan Güngör ve Okay belediyes binasına tekrar döndü. 

KORUMASIZ VE ARABASIZ! 

Kahramanmaraş'ta daha önce hiçbir belediye başkanı mesafe yakın dahi olsa, araba ve korumalarıyla yola çıkarken, Başkan Güngör ve Okay'ın korumasız ve arabasız törene katılması takdir edildi. 

Konu ile ilgili açıklama yapan bir esnaf: " Şaşkınız, Başkan arabasız korumasız çarşıya mı çıkar yahu! Sürekli iç içe olacağız dediği bu olsa gerek, Başkanımıza teşekkür ediyoruz inşallah şehrimize güzel hizmetlerde kazandıracağına inanıyoruz " dedi. 

İŞTE O FOTOĞRAFLAR - TIKLA 

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alyanak osman
Alyanak osman - 3 ay Önce

Yaşar caddesine de gidip pardon trabzon caddesine, yaşardan bir kulah dondurma alip yalayarak, trabzon caddesinin kimlere peşkeş çekildiğine, caddenin rezilligine bakmistir umarım. Trabzon caddesini adını yaşar caddesi olarak değiştirsinler, amacına ve ruhuna uygun bir isim olmus olur

Hakan
Hakan - 3 ay Önce

İyi bir sey yapmış sanki 5 ay oldu bir tren yolu üst geciti yapmaktan aciz insanlarsınız siz senin yürümen beni hiç ilgilendirmiyor hizmet bekliyor vatandaşlar sizden

Kamber
Kamber - 3 ay Önce

Atmayın haber 46 din kardeşiyiz.Aha ŞO arkadaki gıravatlılar ney ya

Kerem
Kerem - 3 ay Önce

inşAllah güzel hizmette yaparlar

Cuma
Cuma - 3 ay Önce

Haber yapıyorsunuz fotolarda koruması var.gri takım elbiseli mavi kravatlı ben yinede başkanın iyi şeyler yapacağına inanıyorum.kötü giden bir şeyleri düzelteceğini düşünüyorum

Hayyam
Hayyam - 3 ay Önce

Peh peh peh, reklam kokan hateketler. Makam arabasını satma, lazım olan her yerde bin, bu nir şey değil. Bir ihalede belediyenin ettiği zarar o arabanın yüz yıllık yakıtını karşılar. Yeter ki bir ihalede belediyeyi milyon milyar zarara uğratanlar gibi yapma.

Gösünlü
Gösünlü - 3 ay Önce

Helal olsun toprağıma

hakan
hakan - 3 ay Önce

helal olsun baskanimiza olmasi gerekende bu.buyuksehir belediye baskanimiza guweniyoz.insAllah bu memlekette tas ustune tas koyucakdir sayin baskanimiz.

Hmmm
Hmmm - 3 ay Önce

Şuaraya yürüdü, burda yemek yedi, şunu giydi diyerek güzel göstermeyin. Bizden farkı ne ? İş yapsın iş...

Avşınlı
Avşınlı - 3 ay Önce

Goksunlu be helal olsun. Maraşlı adam görsün adaamm..

Ahmet
Ahmet @Avşınlı - 3 ay Önce

Hafız Ali efendi, muallim Hayrullah, Rıdvan hoca , sütçü imam ...... Mustafa poyraz, Mehmet Fatih Erkoç. Daha sayayım mı adam, ulan maraşı beğenmezsiniz sülük gibi yapıştınız, hadi ordan alın başkanınızı turşusunu kurun, geldi geleli ne iş yaptı?

Hakan
Hakan @Avşınlı - 3 ay Önce

Terbiyesiz adam,adam kelimesi fazlalık oldu ama neyse

Fatih
Fatih - 3 ay Önce

Bence güzel hareketler bunlar... Olması gereken ,hani Avrupa'da olunca haber oluyor ya.... Muhalif im ama beğeniyorum..
İş yapmaya gelince ülkede parayı bitirdiler kim bunlar işte.. partisi..

WQW
WQW - 3 ay Önce

her tarafa haber verilmiş,kaldırım işgalleri kaldırılmış daha sonrada beyefendi geçmiş tabiki güzel olacak. Birgün kendisiyle beraber çıkalın tebdili kıyafette görsün memlketin halini, valla istifa eder kaçar gider. KRAL ÇIPLAK MİSALİNİ OYNAMIŞLAR.

Mahmut
Mahmut - 3 ay Önce

Para yok bişey yapamaz bu başkan çaresi yok saltanatı bitirsin yeter

CAN koç
CAN koç - 3 ay Önce

Yok ya gerçek mi duygulandım eski belediye başkanı ıyi yemiş adam ne yapsın benzin parası yok


SIRADAKİ HABER