Fatma Şahin, Erdem Bayazıt'ı Anarken Kahramanmaraş demedi

Kahramanmaraşlı ünlü şair, yazar ve milletvekili Yedi Güzel adamdan biri olan Erdem Bayazıt vefatının 13. yılında anılırken, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in Kahramanmaraş yerine komşumuz ifadesini kullanması dikkat çekti.

GÜNCEL 06.07.2021, 13:44
Fatma Şahin, Erdem Bayazıt'ı Anarken Kahramanmaraş demedi
banner257

Yedi Güzel adamdan biri olan Erdem Bayazıt vefatının 13. yılında anılıyor. Peki çok kişi sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla Erdem Bayazıt'ı andı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'de sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak Erdem Bayazıt'ı ananlar arasında yer aldı.

Anck Başkan Fatma Şahin'in mesajında Kahramanmaraş yerine komşumuz ifadesini kullanması dikkat çekti. Şahin mesajında şu ifadeleri kullandı.

"Gözlerinden göğüme sayısız yıldız akar, Bir gülüşün içimde binlerce lamba yakar." Komşumuzun #YediGüzelAdam'ından biriydi şair, yazar, düşünür #ErdemBayazıt. Vefatının yıl dönümünde rahmetle yâd ediyorum.

Yorumlar (9)
ede46 3 hafta önce
komşumuz demiş bunda ne var ki ya köyümüz veya ne bileyim mahallemiz veyahut kasabamız maraş mı desin şu bir gerçek ki antepi antep yaptılar bir metropol kent olmuş biz halen arsan kavşağıyla uğraşıyoruz :))))
antiantep 3 hafta önce
ede46 lakaplı kullanıcıya şunu söylemek istiyorum birader gelip yaşamadığın içinde bulunmadığın yere antepi antep yaprılar cümlesin nasıl kullanabiliyosun gelip burada mı yşıyorsun ben antepte yaşıyorum pek bi metropollüğünü göremedim ama sana ordan nasıl yansıyor hayret ben içindeyim göremedim bi avantajını bir kaldırım iki yıldır yapılmadan bekliyor evimin yanında ne metropolünden bahsediyosun sen
hikaye 3 hafta önce
Ne olmuş komşumuz dedi ise. Ne kadar gereksiz ayrıntılara takılıyorsunuz.
Vatandaş 3 hafta önce
Antep bizi kıskaniyeee
KEMAL ÇAY 3 hafta önce
KAHRAMANMARAŞLI OLMAK BİR AYRICALIKTIR

SANIRSAM KAHRAMANMARAŞTAKİ YAPILAN HİZMETLER ,GÜZELLİKLER ,PROJELER VE ETKİNLİKLER KENDİLERİNİ HEMŞERİLERİ ÖNÜNDE ZORA SOKUYOR

ONUN İÇİN KAHRAMANMARAŞ DEMEKTEN ÇEKİNİYORLAR
asd 3 hafta önce
fatma şahinden başka hangi belediye başkabı erdem beyazıtı andı heleb ir bakım mustafa poyraz ? fatih erkoç ? siz önce kendi memleketinizde ki adamlara bakın kayın hiç değilse güzel bir sözle yorumla anmış
Ens 3 hafta önce
Ne kadar takildınız onu anlamak çok zor
Suat karlı 3 hafta önce
4 maaş almazsam sabah yorgun kalkar, Crbim doydu gözüm doydu, doğmasaydı kabus görürdü.
F Şahin... Edeler bilmem nereden yönetim kurulu üyesi. Bilmem ne para akıyor. Hayvanatbahcenin halini görün. Başarısını anlarsınız. Pet suyu küçük şişe 2 yıl önce 5tl. Vermiş işletmeyi birine soysun insanları. Hayvanda kalmamış. İçini bilmeden nasil iyi diyorsunuz. Hırsız a Hırsız dürüst dürüst deyin. Aha Marasta Dulkadiroglu belediye başkanı yemez yedirmez. Kul hakkı bilir bir adam.
istanbul 3 hafta önce
Her gün Antep, her gün Fatma Şahin haberi! Haber 46 mı Haber 27 mi anlayamadım
"Komşumuz dedi" den bile haber çıkaran editör; bırakın bu ezikliği! Bırakın bu aşağılık kompleksini!
Bırakın Maraş'ı kötüleyip, Antep'i övmeyi. Milleti dolduruşa getirmeyin. Haber yapın. Yorumunuz size kalsın. Yorumu biz yapıyoruz zaten.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
33°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak 03:47
Güneş 05:25
Öğle 12:44
İkindi 16:34
Akşam 19:53
Yatsı 21:24