Gaziantep'in Kurtuluşunun 100. Yılı Cumhurbaşkanlığı Himayesinde Kutlanacak

Kahramanmaraş düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutlamaya hazırlanırken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılı etkinlikleri Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde düzenlenecek." açıklaması yaptı.

GÜNCEL 18.10.2019, 07:31
Gaziantep'in Kurtuluşunun 100. Yılı Cumhurbaşkanlığı Himayesinde Kutlanacak
banner257

Kahramanmaraş düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutlamaya hazırlanırken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılı etkinlikleri Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde düzenlenecek." açıklaması yaptı.

Anadolu'da Kurtuluş Mücadelesinin kıvılcımını ateşleyen, Gaziantep, urfa başta olmak üzere Anadolu'daki pek çok kentin Kurtuluş mücadelesine örnek ve umut olan Kahramanmaraş 12 Şubat 1920'de Kurtuluşunun 100. Yılını kutlayacak. Kahramanmaraş bu kapsamda bir dizi etkinlik düzenleyecek.

Kahramanmaraş Kurtuluşunun 100. Yılını Kutlamaya hazırlanırken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin sosyal medya hesabından paylaştığı belgede Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılının Cumhurbaşkanlığı himayesinde kutlanacağını duyurdu. Şahin açıklamasında şunları yazdı:

"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın talimatıyla Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılı etkinlikleri Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde düzenlenecek.

Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası ve diğer STK'larımızla üzerimize düşeni yapacağız"

Şahin'in bu duyuruyu yapmasının ardından sosyal medyada pek çok kişi Kahramanmaraş'ın düşmana karşı verdiği amansız mücadelenin Gaziantep'e ve tüm Anadolu kentlerine umut olduğunu, Maraş'ın kurtuluşunun daha büyük önem taşıdığını ve Kahramanmaraş'ın Kurtuluşunun 100. yılının da Cumhurbaşkanlığı himayesinde kutlanmasının daha önemli olduğunu ifade ettiler.

Cumhurbaşkanlığının konuyla ilgili Kahramanmaraş'ın gönlünü alacak bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.

Yorumlar (13)
Mahmut 8 ay önce
Kahraman biziz esas olan bu ama bizim vekiller dıngırtı olduğu için antep hep bir adım önde olur gaziantep
fırat 8 ay önce
yine garip kaldık iyimi..
kahramanmaraş'lı 8 ay önce
biz nasipsiziz ede bunu sayın erdoğan bizlere bağıra bağıra söyledi.biz hükümete her ne kadar ilk sıralarda destek versekte biz kendi yağımızda kavrulduk ve kavrulacağız.17-18 yılda bir arpa boyu ilerlemeyen canım memleketimde bundan sonra da bir ilerleme olmaz.boşa kimseden birşey beklemeyin.umsuluk oluyoruz hazır.
yat yat uyu 8 ay önce
yedi uyurlar yatıp yatıp uyusunlar!!!
Yakında Kahramanantep olursa şaşırmayın
Adamlar herşeye sahip çıkıyorlar.
En son gördüğüm; dolmalık kuru patlıcan, kabak,biberi kaptılar.
Bizim beşiriksizler bi halta yaramıyor
Geçen gün kıytırık bir su birikintisinde su sporları festivali yaptılar, nerdeyse Cumhurbaşkanı bile katılacaktı açılışına.
Ama adamlara helal olsun, yemeyenin malını yiyorlar.
Az kaldı dondurma ve tarhanayı da kaptırırsak tam olur
LEGEND 8 ay önce
Kahramanmaraş'ın tüm siyasetçilerine teşekkürler, bu ili artık Gaziantep'e bağlayın icraat yükseliyor orada tebrik ederim
six sigma 8 ay önce
Milletvekillerimiz ne iş yapıyor cidden? Seçim öncesi gelip gezer,... iki asfalt döşe,.. şirin gözük ...sonra???? Belediye başkanı kadın...Bir de nefret oluşturuluyor. Fatma Şahin'i tebrik ediyoruz. Vizyonsuz misyonsuz şehrim...Kahramanmaraş'ım...
46 8 ay önce
antepin adamı uyanık
maraşın yerlisi 8 ay önce
Reise şirinlik yapacağız diye gösteri düzenleyeceğinize az önceki haberdeki fuhşu bitirmeye bakın , Şehirler fuhuş bataklığına dönmüş siz hala ecdadın kahramanlığı üzerinden prim yapma derdindesiniz.
Ecdad kalkıp baksa şu halinize yüzünüze tükürür ve tekrar size karşı savaş başlatır. Çünkü 100 yıldır batının kültürünü ve kanunlarını taklit edeceğiz diye gavurdan farkımız kalmadı. Üstelik bir de kadın belediye başkanı , Kadın cinayetlerinde kırmızı görmüş boğa gibi erkeklere saldıracağınıza , fuhşa itilen kadınlara sahip çıkın ikiyüzlüler , memleket yangın yeri ama millet yeme içme derdinde , karnım doysun , pipim bayram etssin , neyse elbet bitecek bu sefahat , Allah cc verdiği nimetin hesabını soracak , yiyin bakalım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?