Irak'ta serbest bırakılan işçilerden Özpilavcı'nın evinde sevinç yaşanıyor

Irak'ta kaçırılan 18 işçiden ikisi serbest bırakıldı. İki isimden biri olan Ercan Özpilavcı'nın Kocaeli'nin Derince ilçesindeki evinde sevinç yaşanıyor. 2 Eylül tarihinde Irak’ta çalıştıkları Nurol İnşaat’a ait şantiyeden kaçırılan...

Irak'ta serbest bırakılan işçilerden Özpilavcı'nın evinde sevinç yaşanıyor
Irak'ta kaçırılan 18 işçiden ikisi serbest bırakıldı. İki isimden biri olan Ercan Özpilavcı'nın Kocaeli'nin Derince ilçesindeki evinde sevinç yaşanıyor.

2 Eylül tarihinde Irak’ta çalıştıkları Nurol İnşaat’a ait şantiyeden kaçırılan 18 işçiden biri olan Ercan Özpilavcı ve Necdet Yılmaz Basra’da serbest bırakıldı. Bu iki isimden biri olan Ercan Özpilavcı'nın Kocaeli'nin Derince ilçesindeki evinde sevinç yaşanıyor. Ercan Özpilavcı’nın oğlu Alper Özpilavcı, “Allahımıza binlerce kez şükürler olsun. İki işçimiz sağ salim kurtarıldı. Gerekli makamlar diğer 16 arkadaşımızı da kurtarmak için çalışmalarını sürdürüyorlar. Bizim de zaten çok fazla bir bilgimiz yok. Nasipse inşallah babamız gelecek” dedi.

Özpilavcı, şunları kaydetti: "Bizim tek bilgimiz sabah konuştuk, ikisinin de iyi olduğu yönünde. Sağlıkları, sıhhatleri yerinde. Onlar da zaten gerekli birimlere açıklamalarını yapmaktalar şu anda. Şu anda zaten Türkiye’ye de getirilmiş değiller. Dediğimiz gibi geldiklerinde daha detaylı bilgi verebiliriz. Bizi yetkililer aradı. Ama fazla konuşma fırsatı bulamadık babamızla, sadece iyi olduklarını öğrenebildik. Temennimiz diğer 16 arkadaşımızın da kurtarılması yönünde. Biz de 15 gündür perişan haldeydik. Biz yetkililere de şirketimize de güveniyoruz. İnşallah onlar da sağ salim evlerine dönecektir."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224