banner240

Kahramanmaraş Büyükşehir 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamayacak mı?

Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 99. yılını kutlarken, pek çok kurum ve kuruluş da kutlama mesajları yayınlıyor. Ancak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sitesinde, belediyeye ait sosyal medya hesaplarında ve Başkan Hayrettin Güngör'ün sosyal medya hesabında kutlama mesajı görülmüyor.

GÜNCEL 30.08.2021, 09:03 30.08.2021, 09:33
Kahramanmaraş Büyükşehir 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamayacak mı?
banner257
banner226

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili kutlama mesajı yayınladı mı? Haber46 olarak mesajını yayınlamak için Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sitesini ziyaret ettik. Ancak sitede 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili kutlama mesajı ya da kutlama görseli göremedik.

Bunun üzerine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Twitter hesabına baktık. Belediyenin sosyal medya hesabında da Zafer Bayramımızla ilgili herhangi bir mesaja rastlayamadık. 

Aynı durum Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün sosyal medya hesabı için de geçerliydi. Saat 09:11 itibariyle halen Başkan Güngör ve Büyükşehir Belediyeye ait mecralarda kutlama ilanları yer almıyor.

Kurtuluş Savaşının simge ismi olan, verdiği büyük mücadele ile Kahramanlık payesi ile ödüllendirilen Kahraman şehrimizin Büyükşehir Belediye Başkanına bu durumu yakıştıramadığımızı belirtmek isteriz.

Teknik bir hatadan dolayı oluştuğuna inandığımız bu durumun acilen düzeltilmesini ve kamuoyundan ve yüce Türk Milletinden özür dilenmesini istiyoruz.

Yorumlar (12)
Memduha17 4 hafta önce
Herzaman, heryerde ilelebet izindeyiz Atam.30 ağustos zafer bayramımız kutlu olsun.
ali kaya 4 hafta önce
30 ağustos zafer bayramımız kutlu olsun
Aksakallı Akif 4 hafta önce
Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kandadır.
albatros46 4 hafta önce
bunlarin damarinda o asil kan yok o yuzden dir
mermercioglu 4 hafta önce
atalarimiz farkli ondan olmasin ???? belediye belediye degil sanki harac ve rusvvet yuvasi
Cenk 4 hafta önce
Nedir bu Türk ve Atatürk korkusu? Korkmakta haklılar, Afgan ve şımarttıkları Suriyelilerle beraber geldikleri gibi gidecekler nankörler!...
maraşlı 4 hafta önce
Bilerek yapıldıysa çok büyük ayıp hiç beklemezdim..
Drsn 4 hafta önce
Teknik bir hatadan diyorsun ve kınıyorsun
MAHMUT KENGER 4 hafta önce
KENDİ TÜRK, TÜRK GİBİ HİSSEDENLERİN BAYRAMI KUTLU OLSUN. 30 AĞUSTOSLAR TÜRKÜN SAVAŞ MEYDANLARINDA DÜŞMANI PERİŞAN ETTİ GÜNDÜR. TANRI TÜRKÜ KORUSUN
Ülkem 4 hafta önce
Bizim seçmediğimiz bir başkan bugüne kadar neyi doğru yaptı ki beklentiniz olsun . Manşet manşet yeşil gözü güzelleştirdiginden bahsediyordu gittim ve hayal kırıklığına uğradım o güzelim yer mahvolmuş bir de tutturmuş mesire alanı diye yapma şehrinizin hiç bir doğasına dokunma artık gideceğin günü kutlayacağım bu şehre geldiğin günü unutmalı Kahramanmaraş en azından seçtiğimiz başkanlar bizleri iyi tanıyor ve şehrimize biraz önem veriyorlardı. Eğer bu kişiyi tekrar aday olarak gösterirlerse bugüne kadar size verdiğim oyları da haram edeceğim
k.maraşlı ökkeş 4 hafta önce
adamların umurundamı maaşları tıkır tıkır yatıyor keyfleri yerinde
Kerem gül 4 hafta önce
Fatih Erkoç un trolleri başkanı karalamalar la ne geçiyor elinize, milletin parasını çarçur etmeyen bir insan. Algıda yapmıyor gördüğüm kadarıyla.
Onikisubat belediyesi imar müdürlüğü hakkında asla bu iyi niyetim yok. Allah soracak hesabını
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:12
Öğle 12:30
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:54