Kahramanmaraş'ın göbeğinde pes artık dedirten görüntü

Kahramanmaraş'ta bir inşaatın hemen yanında ana yolun yarısının kazılması ve bir haftadır kapatılmaması pes artık dedirtti. Bir boya kovasıyla sürücülerin uyarıldığı ve her gün yüzlerce aracın tehlike atlattığı yolun neden düzeltilmediği merak konusu.

Kahramanmaraş'ın göbeğinde pes artık dedirten görüntü

Kahramanmaraş'ta bir inşaatın hemen yanında ana yolun yarısının kazılması ve bir haftadır kapatılmaması pes artık dedirtti. Bir boya kovasıyla sürücülerin uyarıldığı ve her gün  yüzlerce aracın tehlike atlattığı yolun neden  düzeltilmediği merak konusu.

Binevler Kavşağı'ndan Binevler Taziyevine giden ana yol üzerinde Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerinde yapılmakta olan bir inşaatın hemen yanında bir hafta önce kazılan yol büyük tehlike arz ediyor. Yolun neden kazıldığı, neden kapatılmadığı ya da kapatmak için neyin beklendiği merak konusu. Ancak trafik lambalarından hemen 30-40  metre sonra kazılan yolda ışıktan çıkan araçlar yolun kazıldığını görmekte zorlanıyor. Gelen ihbarlar onlarca kazanın atlatıldığı yönünde.

İşin garibi yolun az bir kısmı değil tam yarısının kazılması. İnsan hayatının bu kadar ucuz olmadığını anlatmak için bu haberi yapıyoruz. Yetkililere hemen bu gün yolun düzeltilmesi için çağrıda bulunuyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 12:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abs
Abs - 10 ay Önce

Kesinlikle çok doğru bir haber dün gece son anda farkettim yolun sağından giden birisinin kurtarma şansı çok az illa birilerinin ölmesi gerek orada

ihsan a.
ihsan a. - 10 ay Önce

evet. Türkiye de İNSAN ÇOK UCUZ. Her gün trafikte 50 kişi ölür, ama önlem hala alınmaz, yayalar ve şoförler akıllanmaz,. Her gün inşaatlarda 10 kişi ölür, ama paracı müteahhit zihniyeti değişmez, işçiler akıllanmaz, devlet dur demez.

kurtuluş
kurtuluş - 10 ay Önce

başkan mahçiçek bir gün özel olarak fen müdürüyle bölge ara sorumluluk yollarını gezsin bi zahmet tapılan parke yolları genelde .

EMEKLİ
EMEKLİ - 10 ay Önce

bu da neki 12 şubatın parke yollarını bir görseniz NASIL TESLİM ALDINIZ?????KİMLERE YAPTIRDINIZ ALLAH AŞKINA!!!!!!!!

SEDAT GÜNEŞ
SEDAT GÜNEŞ - 10 ay Önce

güç zehirlenmesi şikayet hakkımız yok yine şükür kova koymuşlar hadi koymasalarddı ben en çok merak ettiğim şu 12 şubatın ara parke yollarını hangi müteaahhit yaptı birtürlü öğrenemedim gitti sadece teşekkür edicem ama helallaşmıcam.

divanlılı
divanlılı - 10 ay Önce

sakın 12 şubat sa aramayın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! şu üç şeyi yapmayın (155 aramayın )(12 şubatla tartışmayın!!!)(armadaşa gittiğinizde bütün sinirlerinizi aldırın)!

sami yalçın
sami yalçın - 10 ay Önce

sorumluluk alanı büyükşehirmi ?12 şubatmı ? büyük ihtimal 12 şubat çıkar!!!!!!!!!!!!!!!!

ARZUHAL
ARZUHAL - 10 ay Önce

bir çok kurumda güç zehirlenmesi insan azarlamaktan başka bir şey yaptıkları yok başta dağıtım şirketleri sizler tahmin edersiniz.HELE ARMADAŞ A GİRERKEN ANTİ DEPRESANINIZI ALMAYI UNUTMAYIN BENDEN BU KADAR !?

GÜLPERİ
GÜLPERİ - 10 ay Önce

ASFALT TAMİR PARASINI ALMADAN AÇTIRMAZLAR İNŞAAT FİRMASI İŞLERİNİN BİTTİĞİNİ BİLDİRDİMİ ACABA?

Erdinç
Erdinç - 10 ay Önce

Allah razı olsun. Hergün geçiyorum burdan hiçbir önlem yok. Bir tane uyaran cezai işlem yapan yok.

EDE
EDE - 10 ay Önce

AKP :))))))

NZM
NZM - 10 ay Önce

İnsanların Yaptıgı Hata Can Almaya Mal Oluyor Yapmayın Şöyle Şeyler...!


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224