Kahramanmaraş'ta şehit cenazesinde yüzlerce kişi Suriyelilere saldırdı

Kahramanmaraş'tav Şehit Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Akif Akçadağ'ın cenazesinde 'Bizim askerlerimiz şehit oluyor, siz burada keyif sürüyorsunuz' diyen binlerce kişi Suriyelilere saldırdı.

GÜNCEL 29.02.2020, 17:07 29.02.2020, 23:46
Kahramanmaraş'ta şehit cenazesinde yüzlerce kişi Suriyelilere saldırdı
banner257

Kahramanmaraş'tav Şehit Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Akif Akçadağ'ın cenazesinde 'Bizim askerlerimiz şehit oluyor, siz burada keyif sürüyorsunuz' diyen binlerce kişi Suriyelilere saldırdı. 

Şehit cenazesi çıkışında bir vatandaşın Askerimiz Suriye de Savaşıyor bunlar hayat sürüyor demesi üzerine yüzlerce kişi Suriyelilere ve işyerlerine saldırdı.

Binlerce kişi Demokrasi Meydanı civarından ayrılmıyor. Polis çok büyük güvenlik önlemi alındı. Vatandaşlar tahriklere kapılmamaları yönünde uyarılıyor.

HABER FOTOĞRAFLARI

Polis yoğun çaba sonucu Suriyelilere saldıran grubu sakinleştirdi ve dağıttı. Polis barikat kurdu ve mahalleye giriş çıkışları kotrol altına aldı.Şu anda Kahramanmaraş Polisinin dikkati ve yoğun çabası sonucu sukunet sağlanmış durumda.

Yorumlar (60)
Ali 3 ay önce
Kirası 250-300 lira olan evi 600 e Suriyeliler kiraya verip,türk esnafı dükkan kiralamak isteyip yıllık değeri 10 bin olan yeri Suriyelilere 20 bine verip göbek atan milliyetçilerde ordamıydı acaba,benim işsiz kardeşim dururken, sigorta yok maaşında az veriyorum deyipte Suriyeli çalıştıran milliyetçi esnaf kardeşlerimizde ordamıydı acaba
istanbul 3 ay önce
Maraşlılar 30 sene önceki Maraş olaylarından ders çıkarmadılar mı acaba? Suriyeliler her yerde var? Bütün iller şehit veriyor. Başka iller de bu tip olaylar niçin olmuyor bir düşünmek gerek! Maraş niçin bu kadar provakasyona açık acaba? Maraşlılara düşen iş; vatandaşı kışkırtmaya çalışan tüm provakötörleri hemen polise ihbar etmek! Hiç kimsenin bu şehre yeniden bir Maraş olayları yaşatmaya hakkı yok.
Safi Maraşlı (%100) 3 ay önce
Halk bir âlem zaten ...o Suriyelileri Türkiye topraklarına getiren kim??? Çok sevdiğiniz her seçimde gidip oy verdiğiniz sandıkları patlattiginiz zat...haber46 eğer yayinlamazsan adam değilsin
Abdullah 3 ay önce
Fitne ve galeyandan uzak durmalı. Zalimce davranmaktan masum insanlara eziyet etmek ne dinde nede örfümüzde var. Birliğimizi böylece bozmayalım. Sakin olalım ve aklı selimle davranalım.
Kendine gel maraş 3 ay önce
Ey maraşlı sen tarihi kahramanlık dolu şehir.... YAKIŞMIYOR sana.. Provakatörlerin oyununa gelme... MARAŞ OLAYLARINI hatırla.... YÖNLENDİRMELERE GELME, KANMA... BU OYUNU BOZ.... BOŞUNA GELMEDİ SURİYE KONULU PANEL MARAŞA...
Önder 3 ay önce
Bugüne kadar adamları misafir et, bugün şu zor zamanlarda evine sığınmış misafire saldır, yuuh olsun size tamammı yuh, hiç mi utanmadınız, ne demek şehidin bedeni daha toprağa verilmeden slogan atıp sokaklarda serseri serseri bağırmak, Türk'ün töresinde nerede görülmüş yazık size yazıkk
Odiserj 3 ay önce
Genc suriyeli multeciler neden ellerine silah verilipte sınıra gonderilmiyor mesele sadece sınır guvenligi degil mesele hem sınir guvenligi hemde suriyelilerin rahat etmesi
maraşlı 3 ay önce
ellerine sağlık helal olsun
Ünal 3 ay önce
herkes asker olamaz, ve biz Suriyeliler için değil kendimiz için savaşıyoruz, bize bulaşan pisliği temizliyoruz, böylesi hareketler şehitlerimizin kemiklerini sızlatır, sakin olalım, devletimiz dimdik ayakta, bir taraftan hainlerin anasını bellerken içeride devlete sorun çıkarmaya kimsenin hakkı yok.
Bay x 3 ay önce
Sen suriyelimisin ki kendimiz için savaşıyoruz diyorsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?