Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Kahramanmaraş'a Kuraklık Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü korkutan kuraklık haritasını yayınladı. Haritaya göre Kahramanmaraş Türkiye'de kuraklık tehdidi en büyük olan illerin başında yer alıyor. K.Maraş Olağanüstü Kurak illeri grubunda bulunuyor.

GÜNCEL 05.12.2020, 20:04
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Kahramanmaraş'a Kuraklık Uyarısı
banner257

Meteoroloji Genel Müdürlüğü korkutan kuraklık haritasını yayınladı. Haritaya göre Kahramanmaraş olağanüstü kuraklık riskinde yer alıyor. Ağustos ve ekim aylarını kapsayan haritasına göre son 3 ayda Kahramanmaraş'ta 'olağanüstü kuraklık' yaşandı. 

Kahramanmaraş son üç aylık verilere göre Olağanüstü Kuraklık yaşarken son 6 aylık verilere göre Çok Şiddetli Kuraklık yaşadı.Yurt genelinde beklenen yağışın yağmaması nedeniyle kuraklık yaşanıyor. Konuya ilişkin olarak Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kuraklık haritasını yayınladı. Harita gelecek için de düşündürdü. Haritaya göre Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri olağanüstü ve çok şiddetli kuraklık riskinde yer aldı.

İŞTE SON 3 AYLIK KURAKLIK HARİTASI

Yorumlar (3)
mc 1 ay önce
bizde suyumuzu başka şehirlere bedavaya verelim
Maraş'ın yerlisi 1 ay önce
Bu daha iyi günler. Faiz zina içki kumar artık çok rahat ve aleni olarak yapılıyor. Daha kötü günlere hazırlanın, bu tür günahlara ses çıkarmayan müslüman elindeki lerden de olacaksın
Amen 1 ay önce
Tanrı günahlarını affetsin evladım
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:13
Güneş 07:38
Öğle 12:47
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:06