Müge Anlı intihar girişiminde bulunan şahsı ikna etmeye çalıştı

Yenibosna'da intihar etmek için elektrik direğine çıkan şahsı intihardan vazgeçirmek için Müge Anlı ve Esra Erol'da büyük çaba harcadı.

Müge Anlı intihar girişiminde bulunan şahsı ikna etmeye çalıştı

Sevilen programcılar Müge Anlı ve Esra Erol, Yenibosna Ladin Sokak'ta intihar etmek için elektrik direğine çıkan şahsı, intihardan vazgeçirmek için dil döktüler.

Ömer Karamahmut isimli kişi intihar etmek amacıyla bir elektrik direğine çıktı. Şahsı görenlerin haber vermesi üzerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri süratle olay yerine geldiler. İtfaiye ekipleri tedbir amaçlı olarak yere branda sererken olay yerine müzakereci çağrıldı.

Bu arada olay yerinden geçmekte olan Müge Anlı'da Ömer Karamahmut isimli şahsı, bulunduğu yerden indirmek için büyük çaba harcadı. Aracından inerek itfaiye merdivenine çıkan ve hoparlörle şahsa seslenen Müge Anlı, şahsı intihardan vazgeçirmeye çalıştı.

Bir süre sonra olay yerine Esra Erol'da gelerek ikna çalışmalarına o da katıldı.Ömer Karamahmut yaklaşık iki saat süren ikna çalışmalarının ardından intihardan vazgeçti ve aşağıya indi. 

HABER FOTOĞRAFLARI

Ömer Karamahmutifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 01:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER