Şükrü Sözen: Birbirimizi sevdiğimiz takdirde ülke hepimize yeter

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ülkede terörün bir an önce son bularak kendi gerçek gündemine dönmesine umduklarını söyledi. Ülkede son günlerde artan terör olayları karşısında hayatını kaybeden sivil vatandaşların, polis...

Şükrü Sözen: Birbirimizi sevdiğimiz takdirde ülke hepimize yeter
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ülkede terörün bir an önce son bularak kendi gerçek gündemine dönmesine umduklarını söyledi. Ülkede son günlerde artan terör olayları karşısında hayatını kaybeden sivil vatandaşların, polis ve askerlerin terörle şehit düşmesinden derin üzüntü duyduklarını belirten Sözen, kaos ortamı oluşturmak isteyen terörü kınadıklarını, lanetlediklerini kaydetti.

Ülke insanın birbirine karşı sevgi, saygı, hoşgörülü ve birbirini anlaması gerekirken terör olaylarıyla korku ortamı oluşturulmak istenildiğinin altını çizen Sözen, "Yakın zamanda hızlanan, hiç bir zaman tasvip etmediğimiz terör olaylarının artması bizleri üzmektedir. Birbirimizi sevdiğimiz takdirde ülke hepimize yeter. Terör olaylarının son günlerde bir kat daha artmasına bağlı sivil vatandaşlarımızın, polislerimizin ve askerlerimizin hayatlarını kaybetmesi yüreğimizi kanatıyor. Bunlardan biri de 2004-2009 yılları arası Manavgat'ta görev yapan gerçek bir vatansever olan Muş Malazgirt'te hain bir saldırıda şehit olan Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız. Şehit olan Kulaksız'a Allah'tan rahmet diliyorum. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifa diliyorum." diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122