Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün hizmet yapamadığı için çok yoğun eleştiriler almaya başlaması üzerine reklam ve ilana çok büyük paralar aktardığı iddia ediliyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör halkın parasını reklam ve ilanlara aktarmaya devam ediyor. Şehrin her tarafını devasa fotoğraflarının yer aldığı ilanlarla donatan Hayrettin Güngör'ün reklama çok büyük paralar ayırdığı iddia ediliyor.

Haber merkezimize gelen çok sayıda ihbarda şehrin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her tarafının Hayrettin Güngör'ün fotoğraflarıyla donatıldığını ifade eden vatandaşlar "Halk Kurban kesemezken Hayrettin Güngör kendi şahsi reklamını yapma peşinde. Bu kadar parayı reklama ayıracağına vatandaşa hizmet etse olmaz mı?" dediler.

Asfalt serimi başlanan Önsen Köprüsü'nde cevapsız kalan sorular Asfalt serimi başlanan Önsen Köprüsü'nde cevapsız kalan sorular

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün göreve geldiği ilk bir yıl ve son bir yıl reklama harcadığı parayı açıklamasını, iddia edildiği gibi arada korkunç bir fark olup olmadığının kamuoyunca değerlendirilmesini talep ediyoruz.