AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Cihat Sezal, Habibe Öçal, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile birlikte teşkilat binasında basın toplantısı düzenledi.

photo1680967185 (5)
Başkan Görgel, 6 Şubatta meydana gelen depremlere ilişkin ve deprem sonrası yapılan çalışmalara dair açıklamalarda bulundu. Görgel’ in konuşması sonrası Partiye katılan 500 kişiye ve geçtiğimiz hafta İyi Parti'den istifa eden Onikişubat Belediyesi Meclis üyeleri Nuri Kara ve Halil İbrahim Kılınç'a rozetleri takıldı.

photo1680967185

Kahramanmaraş AK Parti İl Başkanı Avukat Fırat Görgel, İYİ Parti’den AK Parti’ye katılan meclis üyeleri hakkında şunları söyledi; “Bizim için, AK Parti’miz için milletimiz için önemli bir seçim gündemi var. Bunu da elimizden geldiğince depremin yaralarını sararken bu gündemi de arkadaşlarımızla beraber takip ediyoruz. Tabi bizim bugün esas toplanma nedenimiz açıkçası bu memleketin evladı olan, gerçekten bugüne kadar olan çalışmalarıyla örnek teşkil etmiş kardeşlerimizin katılımını bugün yapacağız. Bugün Onikişubat Belediye meclis üyelerimiz Nuri Kara beyle Halil İbrahim Kılıç beyin inşallah geçen hafta İyi Parti’den istifa etmişlerdi, bugün de partimize katılımlarını hep beraber gerçekleştireceğiz. Ben bu siyasi hayatlarındaki değişimin kendileri, partimiz için, inşallah milletimiz ve şehrimiz için hayırlar getirmesini diliyorum.”

photo1680967185 (4)
Kahramanmaraş İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katılan Nuri Kara, “Biz buraya şahsi istifa kaygısıyla gelmedik. Biz buraya memleket kaygısıyla geldik. Bizim olduğumuz yerde ne terör örgütünün uzantıları, ne de iş birlikçileri bulunamaz. Kaç ayak olduğu belli olmayan; tavşan kaç, tazı tutu siyasetinin yapıldığı, kumar masalarında ülke geleceğine zar atılan bir yapının içinde bulunmamız bizim için söz konusu olamaz” dedi.

photo1680967185 (1)